Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim, ze ten level cap je v poradku, 30 je tak akorat na zaverecnyho bosse

    docela potesilo, ze nesel dat, kdyz jsem mel takovy napul random rozdeleni dovednosti, po nekolika marnych pokusech jsem si musel celou partu resnout a peclive rozdelit body znova, dovednosti je tam sice hodne, ale minimalne tretina mi pripada spis na paradu, takze neni zas tak slozity najit spravny slozeni, hlavne pokud si je clovek vyzkousi a zjisti, ze jsou k nicemu

    (tak jsem se dostal pres druhou fazi a trochu se leknul treti, kde hp vzrostly desetinasobne proti beznymu prumeru, ale to uz byla jen labuti pisen)

    jinak jsem narazil behem hry jenom na jednoho mini bosse, kteryho jsem zbabele obesel a spokojil se jen s primarnim cilem mise (nakej general, kteryho bych sice dal, dal bych ho i kdyby byl proti mne dvakrat, jenze on se naklonoval 4krat, takze byl asi ve dvojnasobny presile *1* )
    • zkusil jsem ng+ a nejspis neni o co stat, vymenil jsem dva cleny party, vzhledem k omezenym slotum na dovednosti v soubojich stejne nejde uz nijak zvlast zlepsovat ty puvodni a od ty urovne 30 vejs uz jsem skoro nemenil ani equip, i ten se zlepsuje minimalne, takze ho menit a upgradovat je jen hyreni, jsem na urovni 35 a zmeny temer 0
  • 15E. Go ahead, make my day.
  • flash789
    celkem zajimava hra, problem je lvl 30 cap kterej me od koupe odrazuje. Sice v new game + to jde az na lvl 100, ale ja moc velkej fanda new game + nejsem.
    • level cap te nuti kombinovat

      strom schopnosti je docela zajimavej, kdyz se mi zdalo, ze bude lepsi prehazet si je, tak se mi povedlo to u psykera zhorsit a zaplatil jsem si to po jedny misi znova *1*
  • místo bla bla by mě zajímala recenze aktuální verze, nebo alespoň nějaké dojmy...
  • schumicrast
    Tak na tohle se fakt těším. Doufám že si po zklamání jménem The Keep, napravím chuť.
    • je to fajn

      libi se mi neotrely classy a taky nutnos namixovat si partu

      co me trochu okolo urovne 18 uz zacina vadit, ze mise krome pribehovych jsou jen vygenerovanej grind

      nutnost craftovat veci jen v urcitym druhu mise je taky ponekud podivny designovy rozhodnuti

      black market funguje tak, ze si kupujete zavreny krabice a teprve po koupi vidite, co vypadne, wtf (takze po kazdy misi nakoupim nejlepsi krabice, mrknu jestli tam je neco uzitecnyho a loadnu, to je fakt vopruz)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit