Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stelaris je naprosto skvělá strategie a já ji považuji za Grand strategy již od začátku. Mám ji s dlc Leviathans a musím říct, že z toho co znám, Stelariss v současnosti dle mého nemá ve vesmírných strategiích konkurenci. Je skvělá jak svou rozmáchlostí, tak i tím, že umí být i pěkná "bestie" *4* *16*
  • Já si stáhl Star Trek: New Horizon MOD a nemůžu se od něj odtrhnout. Pro fandy Star Treku vřele doporučuji.
  • hry od Paradoxu mě vážně berou. Stellaris je z nich nejpřístupnější na rozehrání. Chtělo by to víc zamakat na diplomacii. Minule jsem se nemohl vyvázat z garance a musel jsem se účastnit války s Awaken rasou a prohrál jsem. Jinak v tuto chvíli nejvíc experimentuju ve HoI4
    • jestli tam opravdu nejde vyvázat se z garance, tak to je zvláštní... Normálně se ve světě smlouvy porušují a i ve hrách je ta možnost.
      • byl to malý národ o jedné planetě a já mu garantoval nezávislost, pak jsem viděl, že ten prastarý národ chce s nima boj a já hledal tlačítko na zrušení garance, ale ono tam není.
        • To tlacitko je v diplomatickem okne toho naroda, krom toho kdyz na ne nekdo zautoci, tak ti to jeste nabidne moznost jestli opravdu chces jit do valky. Je to ale na poslednim patchi, bohuzel v prvni verzi ta hra byla dost zabugovana a je opravdu mozne ze to tehdy neslo.
          • díky za tip, já se na to kouknu. Právě mě zaráží, že v HOI4 je to tlačítko nepřehlédnutelné a obě hry jsou z loňska.
        • to je divný EU4 nebo CKII to má. s tím že jsou zato Obrovské diplomatické postihy ale je to možné.
          • Já se zase spojil s probuzenýma slimákam co mají rádi mír, jelikož se do mě pustili oba další probuzení.Díky slimákům jsem neutrpěl žádné větší ztráty a postupně jsem území nabral. Co je blbé, že slimáci chtějí, abych se jim podřídil jelikož jsem agresivní hmyz. :D Jsem s nima v alianci a nějak jsem ještě nepřišel na to, jak ze situace, kdy slimáci rozhodují o všem v alianci vycouvat a ti slizáci mě rok od roku mají méně rádi, protože se nechci podřídit. *16*
  • Utopia vypadá opravdu mimořádně dobře a nejzajímavější nejsou ani tak ty megastruktury, kterým se článek zejména věnuje, ale kompletní přepracování systému vlády, etiky a jejího driftu, zákonů a ediktů a ty ascension perky. Touhle expanzí se ze Stellaris definitivně stane grand strategy.
    • konečně, docela se na tu hru těším, ale pořád váhám s pořízením, protože čekám až to dodělají :-) Nebudu jim za každý dodělek platit 20 euro. navíc když je tolik jiných her, které by člověk chtěl hrát, ale není čas.
      • Možná by nebylo špatné počkat na nějakou GoTY edici, nebo slevy. Prošvihl jsi nedávné slevy stellaris měl snad 50%?
        Sic mám hru staženou, ale je na seznamu her, které si chci v tomhle roce koupit, protože se fakt vyplatí.
        • Inquisitor
          To by mohl čekat hodně dlouho, vzhledem k tomu, že do CKII vychází patche a DLC pět let :) Ale tak obecně pro hry od Paradoxu je nejlepší počkat tak rok. Potom už je hratelnost dobře vyšperkovaná.
      • Kup si radsi endless space 2
        • Tohle jsi nemohl myslet vážně...
        • Kup si radši původní Elite neschopnej trole. :D
      • Já ji pořídil asi měsíc po vydání a rozhodně nelituju, už tehdy byla ve velmi dobrém stavu (zato brzké koupě HoI IV jsem loni litoval), za toho 3/4 roku jsem ve Stellaris nahrál skoro 500 hodin a už teď vím, že ten datadisk prostě koupím za těch 20 euro v den vydání, ono se to může zdát za DLC hodně, ale v poměru cena/herní doba se strategie od Paradoxu rozhodně vyplatí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit