Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k ratingu tam rozhodně žádná stříkající krev ani masakry nebudou. Dramatická hudba to nezachrání, tohle bude nuda
  • fizola
    Majú podobné kombinézy ako v Running Man s Arniem, aj hustá horská dráha tam bude, či sa oni niečim neinšpirovali *1*
  • Už včera jsi psal, že na mě nebudeš reagovat..Nedá ti to, viď:(
  • Jack1947
    Achjo, to je hrozný s čím se tady musím stále potýkat. Takže poslední reakce... at (máš nahoníno *7* ) a adieus.

    Jsem Jack ne Jackie, lukííno.

    (Mimochodem, žijeme ve svobodné zemi a lidi mají svá práva a to co tu provozuješ - se tím základním lidským pravům vymyká - někdo by si to mohl vyložit třeba jinak co já vím).

    Já se nemám moc jak bránit, tak naštěstí vím jedno že když to už bude neunosné dojde k promazání.
  • Promiň Jackie, baví mě to :(
  • Jack1947
    Tak na mně nereaguj, jo je to tak těžké pochopit. Tohle je fakt trapné a směšné když ti tak vadím tak si mně skryj. Ban už jsem měl - nechci mít další. Ještě něco napiš prosím ale tím to končí už na tebe přestávám reagovat tak přestan i ty díky. O moc hodnotnější tvá reakce není, a nikoho to nezajímá.
  • Ja te nepronasleduju, ale kazda diskuze kterou rozkliknu obsahuje minimalne jeden (ve vetsine pripadu vic) zbytecnej komentar od tebe, a já si je at uz chci nebo ne tak nejak ze setrvacnosti ctu a rikam si jak je to sakra mozny, ze jsi jeste nedostal ban. :(
  • Jack1947
    Přestan mně pronásledovat, to tě baví? Zbytečná reakce... od tebe.

    Já jsem vždycky zvědavej kdo na mně reaguje, co zajímavého se dozvím ale provokatéři a blbečcci mě nezajímaj. Tak si ještě něco napiš... a tím to končí. *6*
  • Tobě bych zakazoval jakýkoliv slovo.
  • Muhahaha *1*
  • Jack1947
    Matějská ? to tu dlouho nebylo a brutální ? (bude stří*at i krev atp... to zní dobře)...

    Příspěvek obsahuje zakázané slovo stř*kat ?? Rly...
  • kennyB
    Aha, díky *3*
  • Mato1987
    Ani nie, dnes sú totižtro Gamescom 2014 press konferencie microsoft xbox, ktorá bola o druhej poobede a večer o 19:00 bude mať zase sony playstation press konferenciu.
  • haters gonna hate
  • kennyB
    Dneska je nějakej X-box den??? *1*
  • nekromant33
    už i hry o plánování horských drah musí mít padající mrakodrapy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit