Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pošle mi někdo prosím ten kód na far cry 4 season pass na xbox 360.Stratil jsem ho apsolutně ho nemůžu najít.
  • Ahoj, čtyřka mě fakt dost baví, ale jednou jsem jí vypnul a zapnul asi po hodině a oběvil jsem se někde uplně mimo texturu na kraji mapy:/ (a mám plnou hru koupenou z kamennýho obchodu) . Zkusil jsem dát rychlé cestovní a přesunulo mě to do některý stanice, ale nemůžu se pohybovat. Všechno funguje- menu, nabídky zbraní atd. i skrčit se můžu, ale tím to hasne. Absolutně mi to znemožňuje hrát hru.
    Takže bych byl moc vděčný, kdyby měl někdo nějakou radu, či kdyby jste věděli o nějakym serveru kde se tohle řeší děkuju :)
    • nevím jestli už jsi vyřešil/tohle pomůže, ale mě se taky stalo že mi totálně nefungoval pohyb a bylo to způsobený připojeným ps gamepadem který mám na pc rozchozený přes jeden program. když jsem gamepad odpojil začal pohyb přes klávesnici normálně fungovat
    • Já se v jednom místě propadl, a jednou jsem se zasekl. V obou případech pomohla 2x C4 pod nohy, rychlá smrt a objevení se v nejbližší stanici.
    • ano
      • no tak teď jsi mi fakt pomohl :/
  • doprčic,já už jsem pagana mina zabil *8* *9*
  • cumpi3
    Kdo má rád trojku, čtyřku si možná až zamiluje...a žádný season pass nepotrebuje...ja se u ctyrky vazne dobre bavim, Hymaláje jsou ztvárněny naprosto neskutečně...jen škoda, že těch nových prvků a věcí není nějak moc, ale když už se objeví, dávají smysl a jsou zábavné (Občas vzít slova a vybít kemp na slonovi je fakt sranda), ale přesto...těch novinek by mělo být více......ale za mě spokojenost, dostal jsem, co jsem čekal a chtěl *4*
    • Já moc ne, hrál jsem farcry 1, pár desítek minut 2jku a pak až tohle co jsem dostal ke grafický kartě, jako po grafický stránce paráda, ale nebaví mě to (no ale mohl jsem si vybrat ještě AC unity nebo Crew *11*) Ubisoft jsem měl dřív rád, ale poslední hru kterou vyrobily a u které jsem se bavil byl AC revelations. Do FC 2 přidali zajímavé herní mechaniky jako třeba oheň, ale fakt bylo poznat, že to nedělal Crytek, bylo to jako když hraju něco od obsidianu, co je sequel nečeho od jiné firmy. Hlavně mi ale příjde, že FC 1 měl mnohem lepší AI, tohle mi příjde jako typická sandboxová arkáda pro konzole, čímž bohužel přesně je, ale tak co zadarmo nemrzí *1*
    • Chim
      Himaláje *7*
      • lame grammar nazi detected
        • Rejsek
          Nechte si ty kecy. Misto toho, aby se clovek chytil za nos, tak si to jeste obhajuje. To co tu nekteri predvadi, je kolikrat fakt hnus. Za chvili budete posilat do riti i ucitele cestiny, ze je grammar nazi, ne? Fakt prekvapive, jak se ta uroven psaneho projevu snizuje, ze by za to mohlo prilisne hrani her?!....
          • Vojta_Ilavsky
            Lel, navíc himaláje napsali dobře, aspoň mě to takhle v češtině učili. :D
            • Rejsek
              A ty jsi taky vedle jak ta jedle. Podívej se pořádně, na co jsem reagoval *3* Kdyžtak si poposedni...
          • skrádka my přyšlo, še to neňí zas až tag hrosná chiba.
        • Jack1947
          HYmaláje je ale fakt do očí bijicí...jinak souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit