Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo mate zajem o levnej nakup Secret World
    http://aukro.cz/the-secret-world-i2455928463.html
  • jezis singupnul sem tu betu ve stredu rano a este me nedoslo nic jako wtf to budu tahat v nedeli vecer asi nebo nevim?!
    • taky sem zatim nedostal nic......nevite jestli se to da uz nekde stahnout, i kdyz mi neprisel zadny klic?
  • Omlouvám se příznivcům, ale tomuto MMO moc nevěřím. Naopak velmi věřím guild wars 2. To má budoucnost. Secret World si určitě najde dost příznivců, ale díru do světa to neudělá. Klidně mě umínuskujte. Tady mi to nevadí. *3*
  • Já už jsem jednou betu zkoušel, a věštím tomu rychlejší konec než SWTOR.
  • preco nemoze aspon raz ten key prist na instant mfg
  • Klasický špatný víkend, kdy jedu v pátek pryč...no dám si to v neděli a moc se těším :)
  • sankuri
    Po prekousnuti nezvykle grafike stylizace (rozumej nelibila se mi ani za mak) musim uznat ze SW nabizi velmi zajimavy a propracovany PvE zazitek az navykovy bych rekl. Tim PvE zazitkem myslim samozrejme questy a jejich zpracovani s nutnosti vyhledavani na internetu. PvP si dost dobre nedokazu predstavit kvuli tradigkemu bojovemu systemu, autori se zjevne snazili posunout ho o neco dal ale dosahli spis opacneho ucinku. Zkombinovat tuto hru s combat systemem napr Tery tak by to bylo mozna o necem jinem.
    • MMO bez PVP je jako ženská bez pěknýho zadku. Ženská to pořád je, ale něco tomu prostě chybí. *4*
  • Bohužel na bojový systém předchozí hry od Funcomu Age of Conan to zdaleka nemá, je to stůj a klikej styl jako drtivá většina MMO. Měli raději zapracovat na Age of Conan a nalákat zpět hráče. Souboje jsou tam nesrovnatelně lepší, grafika super a i zasazení hry je moc fajn, jen ty chyby, které Funcom odstraňoval jen velmi pomalu stály hru hodně hráčů. Secret World jsem zkoušel několikrát postupně v betě a vůbec mě to nechytlo, je to takový mišmaš všechno a nic a na konci se z toho "originálního" konceptu nevyklube nic nového. Vzhledem k tomu, že s Warhammerem 40K MMO to nedopadlo, budu si muset počkat na Age of Conan 2, jestli někdy vyjde :)
    • Taky si myslím, že příliš brzy utíkají od AoC. Ale to je Funcom... továrna na MMO. *1*

      AoC je jinak solidní MMO a určitě doporučuju všem zkusit. Není nijak revoluční, ale má dobrou atmosféru a grafická podoba je taky o dost lepší, než co je zvykem u MMO.
  • Mam dva beta klice do hry... Ja hru vyzkousel a moc me to nebere. Kdyby mel nekdo zajem staci napsat meil na Bloodmoon@seznam.cz... Pokud, ale maji v planu udelat betu pro vsechny, tak klice od mne nebudete potrebovat.
    • Klíče už jsou pryč.
  • Specifický systém soubojů :D Je to hnus. World of Warcraft styl. Brokovnicí střílíte mačkáním alfanumerického 1, 2 *16* Namapovat na myš jsem to nezkoušel. Byl jsem zhnusen i samotným rozhlížením se s postavou.
    • Hra je uplně bezvadná, nevim co bys čekal že to bude mít action combat system jako TERA ?Hra je unikátní příběhem, zajímavýmy questy (invest. questy jsou často dost těžký na vyřešení) a combinace skillu (aktivní + pasivních) kterých nemůžeš mít nějakých 20+ jako ve WoW ale jenom pár, což dáva ještě větší šanci upravit si postavu podle sebe, ale uznávam, že pro nějaké hráče bude hra prostě moc těžká a náročná a nedá nic zadarmo jako WoW ..... Age of Conan od FUNCOMU byla unikátní a revoluční hra ve své době, kterou zabili HW nároky a obtížnost, proto doufám že TSW dopadne lépe...
      • Age of conan byla prumerna hra, kterou zabila jeji absolutni nedodelanost a nedomyslenost. V dobe vydani byla hotova vlastne jen startovni zona.. vsechny ostatni nemeli voice-over, zabugovane az na pudu, dokonce i bossove v dungeonech jen stali a nic nedelali.
        Nez to Funcom dal do poradku ( coz chvili trvalo ), lidi se jim na to vyprdli.
    • mno ... podle gameplay videí to na mě taky neudělalo vůbec , ale vůbec žádnej dojem ... působí to asi jako 90 % věcí dneska - totálně totátlně totálně průměrně ... *9*
      • já to teda zkusim a uvidím, jestli je to takové jaké myslím že je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit