Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omiklon

    Nikdy nezapomenu na jeho.. 

    "It's Ridge Racer!... Riiiiiiiiiiidge Raaaaaaaaceeeeeeeeerrrrrrrrr!"

  • SalemCZ

    Taky mohl odejít až po E3

  • Mě nejvíce utkvělo "The game is fun. If it's not fun, why bother?" což mi změnilo náhled na hry a vrhlo mě to od master race směrem k Nintendu.

    • 0011

      Jako takhle, jsem rád, že to řekl, ale jenom vyslovil nahlas co si myslím celý život dávno před tím, než jsem si od nich pořídil první handheld, jejich hry mě lákaly vždycky, jejich domácí konzole ne, takže za porty na 3ds a switch jsem rád.

      • Jack1947

        No vidíš tak pak udělali SWITCH nicméne i já vím že Nintendo64 byl legendární stroj.

        • 0011

          To sice ano, ale nevím proč zmiňuješ zrovna N64, jednak tenkrát Reggie nebyl v Nintendu a druhak to byla jejich nejfatálnější chyba, kdyby tam dali cd mechaniku tak Sony se svým Playstationem nikdy neměla šanci, jenže oni v té chybě pokračovali tím, že do Gamecube dali mini DVD a model s klasickou DVD mechanikou vyšel dlouho po vydání a navíc jenom pro Japonsko, navíc ani ne pod Nintendem ale pod Panasonicem a kvůli tomu je playstation 2 nejprodávanější konzolí všech dob, přestože technicky byl GC nejlepší konzolí generace, až na osudnou kapacitu disků.

          • Jack1947

            Nevím co to  má společného ale mělo to skvělé hry... nejen ti Nintendácké.

          • omiklon

            ehm.. originální Xbox byl technicky nej konzole tehdejší generace..

            • 0011

              Jo máš pravdu, na původní xbox pořád zapomínám a to je jedna z mých nejoblíbenějších her na pc KOTOR, sypu si popel na hlavu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit