Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wc 3 byla a je skvělá strategie, ale bohužel už asi nikdy Wc 4 nebude *9* , protoye Blizzard uz dělá jen hry na nic ... *16*
  • Už přestaňte jíst ty Member Berries a uvědomte si, že Blizzard je pořád to samé: vezme cizí koncept, udělá ho hezky barevňoučký a přístupnější, a už bere peníze. To, kam se herní průmysl za tu dobu posunul, je jiný příběh. A ano, hrál jsem a hraju Blizzardovky, a jejich hry mně rozhodně nikdy HC nepřišli (možná tak v nárocích na hráčovo "apm").
    • nepřišli=nepřišly
  • Kriste Pane! Hlavně ne WarCraft 4!!! To lore už je tak šíleně doprzněný WoWčkem, že to už ani více nejde. Už ani nevím kolikrát jsme se ve WoW vraceli v čase, kolik je tam alternativních budoucností a minulostí a všemožných s....k. Ani se nedivím, že Metzen se jim na to vybod a jde si raději užívat života. Je to ke zblití už.... *11* *11* *11*
  • NumberFiveAlive
    bohuzel neverim tomu, ze by dnesni blizzard udelal neco tak skvelyho, jako byl w3... uz to neni stejny studio jako driv - wow postupne otupili pro masy, diablo 3 a starcraft 2 predchozim dilum nesahaji ani po kotniky, hearthstone a hots jsou maximalne casual a overwatchem se pro zmenu chteji prizivit na konceptu kooperativnich/moba her... jako ve vetsine pripadu porad delaji nadprumerny hry, ale uz to proste neni ono - diablo 3 dementni pribeh, moc barevny, aukce a tim padem naprosto znicenej system item dropu, silenej start s padanim serveru, starcraft 2 horsi battle.net nez mel warcraft 3, spatnej game design - ve wol nechali minimalne rok dominovat broodlord/infestor combo, v hots zase dopustili hodinovy hry se swarm hostama, heroes jsou naprosto neprimitivnejsi moba, v hearthstone (kterej teda parim) zase chybi spoustu funkci jako statistiky nebo replaye a neustale zvysujou pomer RNG, aby mohli masy koukat na "zajimavy efekty" a podobne ;/
    • Ehm, série Warcraft byla vždy pro masy...
      • Zrzzek
        Přesně... Barevný, lehce přihlouplý a pro masy... Většina lidí má spíš na 14 let starou hru zkreslený vzpomínky... Ave Hanx
        • Warcraft je nejvýznamější strategie minulého desetiletí.
          • Zrzzek
            Já ale netvrdím opak. Ta hra je výborná.
    • ja si nainstaloval starcraft 2 a delam ty coop mise, je to celkem zábava ale vadí mi desne malej zoom. Proč Blizzard neumožní víc odzoomovat? Nekdy ani nemužu označit všechny jednotky protože se nevmestí na obrazovku *7*
  • Farnham_The_Drunk
    Tady to je zas jak nástěnka v ústavu pro mentálně zaostalé.
  • Blizz už nebude tvořit klasickou tvorbu. V současnosti je to firma zaměřena na spotřební zboží něco jako třeba Lidl v oblasti marketů.
    • Farnham_The_Drunk
      Ty musíš mít určitě nejméně diplom z ekonomiky na Harvardu.
    • Zrzzek
      Nechápu přirovnání "Lidl v oblasti marketů". To si jako v Lidlu si koupím spotřební rohlík a v Albertu ten dlouhotrvající, co mě zasytí na rok? *1*
  • Jako už veteránský fanda Blizzardu spíš věřím že dřív bude Diablo 4 než Warcraft 4...a i to je fantasmagorie z říše snů,takže asi tak. soon™ *3*
  • Já bych Blizzard zas nechal zaniknout. Většího upíra na peníze by člověk nenašel.
  • W3 byl ve spoustě věcí inovativní. Minimálně pro mě je to jedna z nejlepších, možná i nejlepší hra kterou Blizz kdy udělal. Ale to znásilnění lore skrz x let WoW a fakt, že ne pokaždé je možné udělat revoluci, je realita, se kterou se musí počítat. Nechte Warcraft spát.
  • pockajte si na další film, a spolu s nim vyjde aj remake warcraftu.

    povedzme si to narovinu: musí to mat pribeh, a ten prevzalo wowko, takze jedine na co sa mozeme tesit je ze spravia nadupany remake jednotky a dvojky, a potom za cenu plnej hry do toho dodaju aj trojku formou DLC.
    • Myslíš, že bude další film? Ten první byl fakt strašná s*ačka
      • Blue.Shark
        Problém toho filmu byl nevyužitém potenciálu příběhu. Materiálu bylo natočeno dost, ale bylo prý třeba to dost radikálně sestříhat. Příběhově tedy nic moc, po technologické stránce jsem ale za dnešní rok neviděl více vyčnívající film.
        • Těch problěmů je tam víc, slabý scénář je jenom jedním z nich, další jsou mizerné herecké výkony, hloupoučké dialogy, které jsou navíc ještě špatně zahrané, kýčovité zpracování světa a všeho okolo a taková ta neuvěřitelná všudypřítomná dětskost a naivita, která ve spojení s cukriandlovym vizuálem způsobuje, že má člověk pocit že se dívá na epizodu Gumídků a ne fantasy biják
          • Blue.Shark
            Ona ta barevnost a naivita tak trochu k Warcraftu patří. A protože tohle akceptuji, prostě jsem sežral další hrst popcornu a sledoval dál. S hloupými dialogy také vesměs souhlasím, ale mizerné herecké výkony, to už jsou silná slova. Celek dost zásadně předčil má očekávání. Teď jen doufat, že se dostaneme k Arthasovi.
            • Veskoslav
              Amerika už dávno neplatí za zásadní trh. Navíc recenzenti v USA se skutečně předvedli ve "skvělém" světě a teď fňukají, že je nezvou na premiéry v Evropě například:)
            • No dalsi film se zatim neplanuje - v Americe jako zasadni trh film docela prodelal, ze Sveta trzby zachranila pouze Cina. Takze pokud nejak zasadne nevydelaji Blu-ray nebo se nenajde poradny cinsky investor (hmm jak by to pak dopadlo ) pokracovani se v dohledne dobe nedockame. Na BlizzConu podle me o tom nepadlo ani slovo
          • GGG detected
      • mě přijde, že je v posledních 15 letech s/ačka téměř každý film, který v Holivůdu páni rejžové natočej.....ale to je asi tim, že to, nad čim jsme jako malý a tupý haranti vřískali nadšenim, tak v dospělosti přecházíme s tázavym pohledem
        • Nebo máš jen naprosto omezený rozhled.
    • Víš kolik příběhu má svět Warcraftu ? každá lokace, každý boss a každá hratelná postava, a řekl bych že i každý kámen a strom :)) Warcraft má hrozné moc příběhu a čerpat je opravdu s čeho
      Navíc hra W4 nemusí začínat tam kde konči W3, klidně tam můžou dát něco x let před a x let potom
      a stejně jim zůstane obsah na dalších 100 warcraftu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit