Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to zoufalci...
  • rami.cz
    Serou na Evropu a Evropa sere na ne :)
    • Veskoslav
      No musíš definovat Evropu, západní trh byl otevřený. Kašlali na východ a částečně střední Evropu. Ale pokud by MS skutečně kašlal na nás, tak by čeština nebyl základní jazyk Windows.
      • Jack1947
        Podle žeskoslava je to ok, on má rád vlastně mrkvosoft, je to pro něj srdcová záležitost. Netřeba dál s ním něco na tohle téma dál řešit. *4*
        • Ty máš zcela brilantní dedukční schopnosti.Vlastně ne jsi zdejší šašek s IQ houpajícího koně.Už jsi se naučil nepsal jako debill a nevyjdařvovat se ke všemu ikdyž o tom hovvno víš?
          • Jack1947
            Jak je v germánii žesko ? že by tam lilo jak tady. No? *5*
            • Jack1947
              Nová tvá přezdívka líbí se ti ? *4* mínusy jen potrhuješ tvůj anonymismus. *3*
            • Žeska?Takže nejenom inteligence bahna,vyjadřovací schopnosti idiota,ale k tomu se přídala paranoia?
  • to mi nějak nesedí. Mobile first? Když na vlastní platformě WindowsPhone mizí všechny XBOX hry?
  • Tak po te, co se ms presmeroval z pc na konzole, se nyni presmeruje z konzoli na mobily. Zatim mu nadavaji jen pc hraci, za nedlouho se k nim pripoji i hraci na xboxu a ms jim bude svorne tvrdit, ze jejich platformy podporuje.
    • Tak ona nepodpora PC hraní ze strany MS se dá pochopit, finančně je pro ně lepší mít vlastní platformu než podporovat PC, kde jim přinejlepším zaplatíte za OS a možná za jejich hru.
  • Jack1947
    Měli by se stydět vysrali se na ČR kde výjde až na podzim, zfailovanej laůnč a ted prodej? ale no tak. To by z vás mrkváci byli ještě větší zmrdi, než vůbec kdo předpokládal takhle tedy ne. *3*
  • Jeden kupuje to a druhý zas tamto, já bych si nikdy PS nekoupil, ale dokážu si představit, že spoustě lidem nesedí Xbox. Každopádně oba tábory mají obří základnu a tak se budeme min. dalších 20 let vídat s oběma zástupci konzolového hraní.
  • XO jsem pořídil den po konferenci na E3 a musím říct že je to skvělá konzole. Jediné co je důležité pro hráče jsou hry. Je jedno jestli běží na tom či onom,ale jde o hry. Hlavně jde o jejich nabídku a zábavnost. Proto pro mě vyhrál XO, oznámené hry exkluzivky prostě dali jasný směr. Je to o jednotlivci a jeho preferencích.
  • zacina jim horet koudel u prdele,tak se to snazej zachranit jak muzou,jenze uz je na to asi pozde...
    • Veskoslav
      Ano a proto mají rekordní zisku. Ale jo, hoří jim koudel. By mě zajímalo, kde to bereš. Stačí si přečíst výroční zprávy, ty jsou veřejně dostupné.
      • Jo, a protoze jsou tak uspesni a uz je to nebavi, tak si vymenili vedeni :-).
        • Veskoslav
          Nechci ti brát iluze, ale doporučuji se podívat, kolik firem vyměňuje vedení. A to nejenom, když nemají úspěch. Samsung by o tom mohl vyprávět;)
          • Vedeni se v pripade rekordnich uspechu nevymenuje, vedeni firmy se vymenuje v pripade neuspechu, nebo pri nepratelskem prevzeti firmy.
        • Jack1947
          Spíš mají krátké vedení. *3*
  • BookerDeWitt
    Xbox One určitě mohl být lepší konzolí, nebýt i když pěkné, ale nedotažené a "agresivní" vize Dona Mattricka a o trošku horšího výkonu.. Přesto byl XO pro mě jasnou volbou, protože mě opravdu nezajímá co ty hry pohání, ale jaké to jsou hry! Jsou to právě exkluzivky, gamepad a výborná služba Xbox Live, které mě oslovily jak minulou generaci, tak i stávající a přetáhly od konkurence k Microsoftí krabičce. Člověk by měl odhodit předsudky, nehledět na to, jaké ma firma logo a vyzkoušet si to sám, než jen hloupě brblat o něčem, co neviděl ani z onoho pomyslného vlaku. PS4 jasně zvítězil v některých aspektech, ale to i XO, tak by byla škoda se dožadovat jenom těch aspektů, kterými Vás teď herní weby krmí od rána do večera a nepřímo nabádají, že v podstatě existují jen jedny, konkrétní důvody, proč si pořídit konzoli a ostatní nemaj žádnou váhu. Ano, narážím tím na to pořád dokola probírané rozlišení/fps.
    • muzers me vyjmenovat ty aspekty,ve kterych vyhral xbox?

      slabsi hardware > horsi grafika > nizsi fps> horsi hratelnost
      min her > min exkluzivnich her
      dementni gamepad oproti sony,ale to je o zvyku,kadzopadne ergonomie ps4 gamepadu je uplne jinde
      ps plus je lepsi,vic her zdarma,prehlednejsi prostredi oproti dlazdicim
      • Míň her? Na to s přišel kde? Moc jich sice není ale PS4 taky výběr moc velkej není.
        • N0isy
          Do budoucna to ale vypadá, že jich na PS4 bude více. Myslím tím exkluzivní samozřejmě. *3*
      • kromě toho co jsi uvedl ve všem ostatním :)
        BTW s ovladačem rozhodně nesouhlasím.
        • Jasne, takze kdyz souhlasis, ze PS4 ma lepsi HW, hry, ovladac a sluzby, tak co je vlastne to vsechno ostatni?
  • "...a pak sem mu dal takovej pravej hák, až sem si z toho musel šáhnout na šulina, mě nikdo nebude řikat že sako a džíny se k sobě nehoděj"
    • To je ještě v pohodě
      http://blog.svd.se/spelbloggen/files/2014/06/JulianGerightyUbisoft.png
      • Mne se libi afganska moda pro muze.
        Sandaly, nocni kosile a k tomu sako nebo vesticka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit