Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mě mrzí, že neřekli, jak to bude vypadat po diplomatické, ekonomické a vojenské stránce. Upřímně, když vidím Total War Warhammer, tak je to to samé jao Total War Rome II. Mě chybí z prominutím diplomatické možnosti Crusader Kings II a bitevní možnosti Civil War nebo jiných her. Já bych si přál, aby bitvu kromě složení jednotek, ovlivňovalo počasí, terén, možnost skrytých jednotek atd.
    • Tak diplomacie je diskutovaná věc snad v každém díle a to sleduju/hraju Total Wary od Rome TW... a co se týče terénu, skrytých jednotek, počasí to tam všechno je, ale je právě na hráči aby toho náležitě využil...
  • Ať si každý říká co chce, ale zamlouval by se mi díl ze starověké Číny nebo z Americké občanské války, ale toho se asi nedočkám (i když jsem kdysi toužil o Karlu Velikém) :D
    Nebo by bylo zajimavé i hodně stará doba - Asyřané, Babyloňané, Egypt atd.
    • Pokud chces americkou občanskou válku můžeš si zakoupit titul Ultimate General : Civil War, která je vyvíjena dřívějším moderem Total War
      • Stejně jako stojí za zmínku hra war of rights, nejedná se o strategii ale její potenciál je vskutku obrovský.
    • http://www.moddb.com/mods/american-civil-war-the-blue-and-the-grey
      tady mas odkaz na mod na empire total war ohledne obcanske valky hral sem a je super
      • Dík, škoda jen že s mody nemám zkušenosti a budu rád když to nainstaluju :D
        • https://www.youtube.com/watch?v=aSodeql2j-A
          tady navod na instal *3*
        • jednoduche maj k tomu i navod krok po kroku
    • jamar28
      Nějaký starověk by taky nebyl k zahození. Třeba stěhování národů cca 1300 před Kristem, kdy se odehrává Egypťan Sinuhet. *4*
  • Najlepším TW dielom aj tak zostáva neprekonaný Medieval TW 2. Stále to hrám s modom Stainless steel so submodom SSHIP až doteraz. Nahratých vyše 2000 hodín. Na Medievala sa proste nič nechytá.
    • Medieval II byl dlouhou dobu můj nejoblíbenější díl, někdy si ho zahraji i dnes, ale po zahrání Rome II se stal tento díl můj nejoblíbenější (hrál jsem ho až po delší době od vydání, takže už bez těch fatálních chyb), už jen tou fungující diplomacií Medieval II totálně poráží.
    • No vidíš - a pro mne je nejslabší. *3*
    • jamar28
      Je to jedna z mých nejoblíbenějších her, ale hrozně mě štvala ta neohrabaná diplomacie, tedy že pokud chci s někým jednat, fakt k němu fyzicky musím na mapě poslat diplomata. Nemluvě teda o tom, že diplomacie samotná je úplně nefunkční, spojenci mě kdykoliv zradí, byť jsou třeba výrazně slabší, dohody o neútočení taky nefungují a když dojde na válku, často to je válka až do konce, protože AI se nechce vzdát, ani když už nemá armádu a zbývá jí jedno město. Na druhou stranu se mi pak stávalo, že mi někdo vyhlásil válku, aby po jednom tahu zase žádal o mír. *7*

      Existují na to nějaké módy? Jaké míody vůbec obecně doporučuješ? A jdou dát na Steam verzi hry?
      • Určite odporúčam Stainless steel a potom do neho submod: Stainless steel historical improvement project (SSHIP). Je to výborné. Kompletne mení AI, diplomaciu (tá vypadá byť naozaj funkčná) a nevraviac o family tree. Je v tvojom najvyššom záujme udržať pri moci priamu, pokrvnú líniu. V najbližších dňoch chystajú tvorcovia submodu SSHIP velký update pre tento mod. Už sa neviem dočkať. České kráľovstvo v tom ale neni.
        • RedEagle
          A pridaju nejake nove narody ? mi tam chybaju švedi alebo armeni
          • Národou je tam pridaných dosť. Názvy frakcií sú však originálne, takže to je dosť zmäťočné. Dá sa to ale vyriešiť jednoduchým dotiahnutím súboru s pôvodnými názvami frakcií. Namiesto Magyar király bude pôvodné Kingdom of Hungary, namiesto Kingdom of Alba bude Scotland atď... Lebo tieto originálne názvy sú fakt dosť zmätočné. Kingdom of Georgia sa tam volá Sakartvelos samepo. Takže možno tam je aj Arménsko, ale s takýmito názvami vlastne ani neviem povedať. Ale akonáhle víde najnovšia verzia toho SSHIP submodu, tak si stiahnem aj tie pôvodné názvy. Nech je to prehladnejšie.
    • XorxoxTalarius
      Stainless Steel jsem chtel zkusit, jake submody doporucujes? Jsou nejake ktere pridavaji samostatne Ceske Kralovstvi pripadne Husity?
  • Pokud vím tak Creative Assembly řekli jasně že se jedná o novou éru, takže na medieval 3 či empire 2 můžeme zapomenout. Zároveň je oznámení total war Saga alespoň pro mě, velmi dobrá zpráva. Menší historické kampaně v napoleon a empire total war jsem si oblíbil snad nejvíce. Ono vůbec sandboxové total wary jako je Rome 2 nejsou nic moc pro mě, které se s úkoly typu obsaď 3 města, znič tu a tu armádu můžou jít zahrabat.
  • XorxoxTalarius
    No hlavne jde o pomer kvality a ceny Saga her, prece jenom ikdyz bude neco jako "Fall of Samurai" tak je otazka jestli cenovka napriklad 40 Euro bude opravnena, takze cely tenhle koncept bude stat a padat na tom jak moc komplexni ta hra bude (zda to nebude jenom vyrez treba z Rome 2) a kolik za to budou uctovat.
    Napad se mi samozrejme libi, ale dokud neuvidime konkretni produkt s urcitou cenovkou, zustal bych spise skepticky.
  • jamar28
    Už by to chtělo zpracovat třicetiletou válku. *14*
    • Rozumná řeč, rozumná řeč.
  • Krescz
    No konečně, snad ty DLC nebudou tak k*revsky drahé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit