Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Velká škoda že hra jako Yakuza 0 se zde úplně ( vlsastně jako všechny yakuzy ? skoro) ignoruje přitom na Pc tohle nemá žádné OBDOBy, sám se přistihnu že mě to tak strhne že jen plnění nepovinných subquestů je na 2hodiny !!

    Fakt pecka hra, hrál jsem jen Yakuza 3 a to nebylo tak dobré. Hlavně je to hrozně moc ukecané a  kdo nemá lepší anfličtinu, neřikám že musí chápat vše ale něco málo by měl.

  • jack

    Kluci mám Vás rád, ale tohle je špatný . Pro člověka, který nestráví hodiny koukáním na jednotlivá videa z tiskových konferencí, máte zprávy pozdě...

    BONUSWEB  - 12. června 2018  8:37  Nejlepší japonské hry od Segy vyjdou na PC -----------GAMES.CZ  - 14.6.2018 12:05 - Sega vydá své klasické značky na PC, dostanete Yakuzu i Valkyria Chronicles 4

    BONUSWEB - 7. 6. 2018  19:42 - Agent 47 je zpět, Hitman 2 vyjde v listopadu

    GAMES.CZ - 8. 6. 2018 11:20 - Agent 47 se vrátí už v listopadu, IO Interactive oznámili Hitman 2

    • Jack1947
      BW bych se moc neoháněl.
    • sleepless
      V dané chvíli bylo prostě potřeba vydat něco, co nám přišlo důležitější. Ani web není nafukovací a psát články do zdi (když je jich moc naráz, nikdo to nečte) nedává smysl.
  • Konečne pochopili, že sa dá ísť aj takto. Exkluzivita na pár rokov a kým je to ešte zaujímavé, ale už nie novinka lákajúca davy, tak sa dá zarobiť aj na porte na PC. 
    • Jack1947
      Prd ty hlavni exkluzivity vlastněné Sony stejně nebudou mít port asi nikdy... ale já toto vítám více hráčů to třeba přitáhne ke konzolím. nebo aspon si budou moct zkusit něco z těch konzolí zahraát ;)
      • Mne vždy stačilo PC. Je pár hier, ktoré ma mrzia, že si nevyskúšam, ale nič čo by ma motivovalo kupovať konzolu. A to nie je klasické "čo je lepšie, PC, či knzola?". Nie, mne to vyhovuje na PC a nemám čas na všetko. Nemám čas hrať ani všetky hry čo mám na Steame. Vyberám si len tie naj pre mňa a je fajn medzi ne zaradiť také ako Yakuza0, či Bayonetta. 

        Tu ide čisto o ekonomiku pre Sony. Ak by tie hry neportovali, tak ich hráči ako ja nikdy nekúpia. Ale ich súčasný port nepoškodí predaje konozol a im prinesie akurát nejaké peniažky navyše. 

        • Jack1947

          Já si PS4 pořídím takže budu mít klid. Už kvůli Yakuze 6 je to supr.


          Klasická výmluva s časem, ale času má tolik člověk co si udělá pokud neumí nakládat s časem taky aby si vše dohrál co zrovna chce.

          • Klasická výhovorka? Chodím do práce, starám sa o rodinu, robím dlhé roky návody a preklady na hry pre ostatných hráčov. A keď hrám, tak hru chcem dôjsť do konca, nie zahrať pár hodín a nechať tak. Samozrejme pozrieť aj nejaký ten seriál.

            Vo vianočných akciách nakúpim za pár eur hry čo vyzerajú zaujímavo a už mám zo 50 hier, ktoré som nehral a možno sa k nim ani nedostanem.

            Samozrejme, keby som si mal vybrať, či idem hrať Yakuza 6, alebo nejakého Sherlocka Holmesa, čo sa mi váľa v knižnici Steamu, tak by som si vybral Yakuzu. Ale kupovať kvôli nej konzolu? 

            Áno, človek si triedi čas. Mohol by som prestať pozerať seriál, rozviesť sa so ženou, prestať robiť návody a preklady a mal by som viac času. Ale poäčšine si človek delí záujmy, takže ten čas čo mám vyhradený na hry by mi na konzolu nestačil. 

            • Jack1947
              Klasickej brekot, Konzolu kupovat nebudem ale čas mám.

              "Vo vianočných akciách nakúpim za pár eur hry čo vyzerajú zaujímavo a už
              mám zo 50 hier, ktoré som nehral a možno sa k nim ani nedostanem" Takovžch jako ty je spousta se neboj kupují slevy a pak mají knihovnu zasranou věcma co niikdy hrát nebudou ale protože jako důchodci bylo ve slevě no nic už si s tebou psát o tomhle nemusím. Jestli si na tom tak špatně hraj si na co máš čas. Na ostatní hry zapomen a konzoli jakbysmet🙂
              • Reakce na příspěvek:

                Tak špatne? O čom to pre boha hovoríš? Ty nečítaš čo píšem? Žene nevadí, ak sa hráš nonstop? Deťom nechýbaš? Z práce nie si unavený? Nie som na tom špatne, som na tom ako väčšina normálnych, pracujúcich ľudí. 

                Robil si niečo pre iných hráčov? Už dva mesiace teraz zabíjam čas prekladom Hitmana, návod napr. na Zaklínača mi tiež zhltol cez 4 mesiace. 


                Tie hry v zľavách kúpim, lebo ma zaujímajú. Sherlock Holmes na láka už dávno, tak som si ho kúpil. Ale dokončil som jeden návod, objavila sa ďalšia hra a ďalšia čo stojí za spracovanie, tak ho odsúvam. Nevidím na tom nič divné, že hrám momentálne to na čo mám väčšiu chuť. 

                Nechápem podľa čoho píšeš. Najprv klasická výhovorka na nedostatok času. A potom klasické fňukanie, že čas mám. ?  Všetko je klasické, len aby si mal pravdu.  

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  No jistě, ale to je něco jiného trochu, nicméně jestli to děláš na úkor času a pak brečíš po diskuzích asi to není to pravé🙂

                  • Reakce na příspěvek:

                    Kto brečí? Bože môj, to takto môžeš obrátiť proti človeku čokoľvek, čo ti napíše o sebe. Chodím do práce - prečo nariekaš že pracuješ a hráš sa? Pozerám filmy - prečo nariekaš že nemáš čas, keď čumíš na filmy? 

                    Kým človek nepracuje a nemá rodinu, tak má obvykle času na rozdávanie. vtedy môže skúšať aj rôzne nové veci a aj veci, ktoré ho len zaujmú, ale nebavia až tak moc. Keď má človek menej času, tak si vyberie priority toho čo chce robiť. Samozrejme ten čas sa dá nájsť, ale prečo by si ho mal niekto hľadať na niečo čo nie je pre neho až tak zaujímavé? Kedysi som sa venoval omnoho viac veciam. Vždy máš ale vyhradený čas a venuješ ho tomu, čo ťa baví a nie tomu, čo len zaujme tvoju pozornosť. 

                    Ja mám pocit, že ti tu vysvetľujem dospievanie, čo by mal každý v istom veku už vedieť.  

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Hele, zareagoval si to jsem aninečekal :D nakonec ty notifikace nejsou tak zlé ;) jak se prvu myslelo^^

                      Sorry jako ale to " nemám čas " je klasická výhovorka s tím nic neuděláš je to tak.

                      Prostě si čas udělám at už rodinu mám nebo ne, nebo chceš říct že už tě tak naplno vše vysává že si sotva zapneš hru na hodinu dvě týdně ? lol pak dopporučuji přehodnotit život něco asi úplně není super jak by mělo.

                      Navíc jsem reagoval na tvůj rant že konzoli ne ale stěžovat si ano, když ono většina portů pak za moc nestojí ani ta Yakuza není nic extra( ale jeden z těch nejlepších portů). Já bych to už uzavřel než dojde na zbytečné urážení se. Evidentně jsem pro tebe dle diskuse ještě nedospělý nebo jak.

                      • Reakce na příspěvek:

                        Neviem aký si starý, ja nechcem nikoho urážať. Ale príde mi to, že ti tu vysvetľujem niečo čo je úplne samozrejmé. Ako že ráno vyjde slnko. Proste ty narážaš na niečo čo je tak normálne že až - proste nemám slov ako normálne to je. 

                        už naozaj neviem ako ti to inak vysvetliť. Máš istý font času. A ten stráviš nejako ako chceš. U mňa je to hra na PC a práca pre iných. 

                        https://steamcommunity.com/profiles/76561198030022623/myworkshopfiles/?section=guides  - nie, nenariekam nad tým, keby som nechcel, tak to nerobím. 

                        Áno, keby som chcel, tak sa nehrám na PC, nerobím návody a preklady, nepozerám filmy a hrám sa na konzole a možno jazdím na koni a učím sa hrať na flaute. Ale zvolil som si toto. 

                        A možno sa ti to zdá absurdné, ale popri robote si ten čas nechcem plytvať na iné veci, ako narábanie s konzolou a jej hranie pomimo. PC mi vyhovuje, lebo sa môžem hrať, rovno robiť na návode, pozrieť popri tom aj internet či film (alt+tab) a preto keby konzolová hra vyšla na PC, tak si ju kúpim. Ale nie, nemám čas na konzolu ako takú. 

                        Keby bola konzola môj sen po ktorom túžim a poviem že nemám čas, tak je to blbosť. Zahral by som si niektoré konzolové hry a keď ich nedajú na PC, tak im nedám svoje peniaze. Širšia dostupnosť pre zákazníkov je normálny ekonomický prvok. A keby som vyhral v športke a odpadne mi čas chodiť do práce, tak mám viac voľna. Možno by som ho minul všetko na to čo robím doteraz, ale pochybujem, lebo pri všetkom si človek potrebuje dať prestávku. Tak možno potom by som kúpil konzolu. Ale kým sa veci majú tak ako sa majú, tak áno, sťažujem sa. Tak ako keď si chcem objednať knihu a majú ju len v US a nedovážajú do EU, tak sa sťažujem. Jedna vec sťažovať sa len tak, ako sa ľudia sťažujú na všetko čo sa im nepáči -  zväčša na blbosti  a druhá vec je takéto konkrétne sťažovanie. Keby som mal PC a Playko a je to len na X-box, tak sa sťažujem. Keby som mal PC, Playko a X-box a hra vyjde len v azijskom podnebnom pásme, tak sa sťažujem. Nevidím na tom nič neobvyklé. 


                        áno, šikovné notifikácie. Samozrejme by inak človek nemal dôvod prezerať staré diskusie. 

                        • Jack1947

                          Reakce na příspěvek:

                          Hehe tos ani nemusel takovej poloelaborát, nicméně ok, v poho vysvětlit smi toho více než jsem kdy potřeboval. Navíc, jsme překočily že děláš ty "návody" Nicméně je jisté že konzoli by sis nekoupil asi nikdy a hry by sis zahrál některé ale smůla tak trochu proženem diskusi hehe.

                          Vlastně můžeš něco napsat ale nevidím už důvod. Jen to opět neber tak že ty něco máš tak tak to mají ostatní ne tak to opravdu není😉

                          • Reakce na příspěvek:

                            Kde som písal, že niečo musí byť podľa mňa? A ako vieš, že to aj iný nemajú tak ako ja? Hovoril som, že je dobre, že prerábajú konzolové hry na PC a že prichádzajú o zisk, lebo na konzolu nemám čas. Ty si z toho spravil nejak osobný útok na mňa, že je to vyhováranie sa, že je to nezmysel, že fňukám, že táram, že kupujem ako dôchodca, že neviem nakladať s časom. 

                            V podstate ty si sa snažíš presadiť, že keď ty máš na niečo názor, tak ho musia mať rovnako aj ostatní. 

                            Od môjho prvého príspevku som nepísal, že mám nejakú univerzálnu pravdu a že každý to tak vníma. Písal som o výrobcoch hier. Ty si v každom príspevku hľadal nejaký nový uhol, ako ma zhovädiť. A nechápem prečo. Skúsil som ti vysvetliť svoj osobný postoj, ale evidentne chceš len presadiť nejakú svoju agendu, ktorej nerozumiem. 

                            • Jack1947

                              Reakce na příspěvek:

                              Nesmysl, jen to tak vyznělo, a nikdo to tak nemá , každý je nějaký a celé to bylo o čase. Porty jsou super jen se musí povéct ale to je jiná debata že.

                              a "zhovädiť" nezám je to shodit ? o to se snad nesnažím... Proč bych to dělal ? radši už to necháme, pointa byla v tom a možná jsem ji trochu překrouhnul to se omlouvám, ale opravdu je to nuda že slýchám ze všech stran jak někdo brečí že nemá čas ale musí se vybrečet na diskuse, evidentně to nebyl tvůj problém byt teda čas nemáš ale ty hry bys nehrál, Tečka.

                              Porosím nepiš co kdyby, prostě bud konzoli chci a čas si udělám nebo ne, nemám zájem nic mezi není. Ostatní je klasická jak říkáš "výhovorka🙂

                              • Reakce na příspěvek:

                                Hej, je to shodit, znemožnit, zosmiešniť. 

                                Sa mi páči ako si to ukončil. Nehádajme sa, aj tak mám pravdu. 

                                Nemáš, vysvetlenie je v mojich predošlých príspevkoch :) 

                                • Jack1947

                                  Reakce na příspěvek:

                                  Nemáš pravdu, opravdu to tak hodně lidí nemá a to že ty neumíš hospodařit s časem je jen tvůj problém😉🙂

                                  • Reakce na příspěvek:

                                    Zjavne si nečítal čo som písal. Preto som ti vysvetlil ako s ním hospodárim. Ale proste si budeš tvrdiť to svoje. Úplne mimo témy, že vývojári sú blbí, lebo ekonomika nepustí a viac platforiem znamená viac ziskov. 
                                    • Jack1947

                                      Reakce na příspěvek:

                                      No takhle si žij s tvým názorem a považuj ho za chytrý, to ti nikdo nebere jen není úplně správný.

                                      • Reakce na příspěvek:

                                        No takhle si žij s tvým názorem a považuj ho za chytrý, to ti nikdo nebere jen není úplně správný.
                                        • Jack1947

                                          Reakce na příspěvek:

                                          To stejné u tebe, so We agree, to dissagree a už dost nebo měj poslední slovo. Protože chytrému napověz, hloupého nakopni.

  • Je to zajímavé, ale mě osobně přijdou tyhle hry s nagelovanýma panákama, co se permanentně mračí, mají oči jako nějaký nepovedený mix evropana a japonce, jednoduše nehratelné. Jen vidím toho maxi brutálně cool drsoně na úvodní fotce a okamžitě ztrácím zájem i třeba jen zjišťovat o čem taková hra vlastně je. Je to jako když si člověk projíždí galerku softcore, je příjemně naladěnej, zmáčkne šipku doprava a najednou uvidí sedmdesátiletou smějící se hrošici, co po sobě patle hořtici.
    • TheGGG
      a jaká postava připadá zajímavá tobě proč se nepochlubíš.... mě se třeba dělá blbě když vidím plastikové panáčky od blizzardu a omalovánkové moba odpady
      • Jack1947
        Normálně děláš slušnou diskuzi a pak začneš blejt a návážet se zase do něčeho, děláš to stále i když už si byl kárán že nemáš.
        • TheGGG
          hahaha kárán kým hejhulo? Tebou? No to mě fakt nezajímá.... na trapný komentář přiměřená odpověď. Svůj názor na zloděje z blizzardu budu klidně postovat 24/7
          • Jack1947
            Jakýho zloděje? Pak se nemůžeš divit když zase budeš usměrněn.
    • Jack1947
      Tohle mi příjde jako super krok, ještě že takhle nesmýšlí všichni...
      jistě jednou bych si to zahrál ale beru to jako vstřícné gesto takhle
      hlavně u Yakuzy ;)
    • smajdal
      A mě to tvoje "hodnocení knížky podle obalu" zajímavé nepřijde, spíše trochu hloupé. Asi komplex z toho, že sám nevypadáš jako cool sexy drsoň :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit