Přejít na výpis diskuzí

Sekiro: Shadows Die Twice vám dá pořádně zabrat

24.8.2018 18:10
Šárka Tmějová 9 příspěvků

Stíny možná umírají dvakrát, ale vy budete umírat mnohem víc. From Software se v Sekiro: Shadows Die Twice chce odkazu Souls série co možná nejvíc vzdálit, ale jejich rukopis bude na hře pořád znatelný. Minimálně chtějí fanouškům přihrát další velkou výzvu. V šestiminutovém videu z hraní předvádí základní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MaliciousCookies

  Bavil jsem se s člověkem co dostal přístup do Bety, podělil bych se o pár poznatků.

  Za prvé, i když to nepřipadá, souboje jsou na hony vzdálené Dark Souls. Tohle se podobá spíš sérii Tenchu. Je to opravdu stealth hra a pokud se snažíte, můžete, mimo bosse a minibosse co něco hlidaj, projít nebo vyvraždit celou mapu aniž by vás odhalili. Samotné souboje s bossy vypadají že budou většinou puzzly. Ze silnějších mobů občas padají "tokeny" které vám dovolí se okamžitě oživit, jeden dostanete při pomodlení se u idolu. Ve světě se dají najít různé předměty, většinou spojené s Šintem a z nepřátel taky něco padá, zatím se neví k čemu to je protože testeři nemají přístup do inventáře, ale tipl bych to na nějaký tip magie nebo jutsu.

  Ta stabilita se jmenuje "posture" a nabíjí se rychleji když přesně řetězíte útoky/kombujete. Když prolomite posture, můžete provést jeden z několika "death blows" které ho bud instagibnou nebo hodně zraní. I normální nepřátele mají nějaký systém kompozice, skillu, nevím jak to nazvat. Když je překvapíte nebo způsobíte velkej bordel jsou k ničemu, jenom žrádlo pro meč, ale když je necháte vzpamatovat se můžou vám že života udělat peklo stejně jako ti silnější.

  Ta babča když ji rychle nezabijete, tak zaječí a v okolí se objeví extra nepřátelé.

 • Jose13

  Vazne v 3:30 podrezal starenku, ktora len sla v noci na zachod koli problemu s mechurom? 😇

 • v čem přesně se tohle snaží Souls sérii vzdálit? vždyť ta hratelnost vypadá jak přes kopírák. nemluvě o stylizaci.

 • třeba bude i mečo

 • i586

  Musel sem si ještě jednou pustit ten gameplay z E3 2018, protože sem myslel, že je to jiná hra. Není. Akorát je nechutně downgradnutá.

   • i586

    Lol, jo.😬

  • lito

   Žádný  gameplay na E3 nebyl jen trailer, vypadá to úplně stejne jako na E3, takže prosím tady nelži.

 • StarejKokos

  asi tam někoho bacim sekyró po hlavě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit