Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delO

    koukám na třetí řadu na N a jede mi to 0,58 MB/s. To je naprosto příšerná kvalita a pohyb není ani plynulý. Kde je problém u tohoto seriálu?

    • Carnage666

      Dokoukal jsem to tak 14 dní zpátky a úplně v pohodě. Jen jestli Netflix už nezačal zpomalovat služby.

      • delO

        a můžeš mi kouknout nebo někdo jiný, kolik ti to aktuálně jede. Omezení je o nějakých 25% ale snad jen u 4K, ne? Ta kvalita je taková, že se kostičkuje obraz.

    • nevim, me to jelo v pohode

  • danny_the_hound

    Už dávnejšie som skúsil prvú časť a nebolo to zlé, ale akosi ma nič nepritiahlo pokračovať v pozeraní. Po tomto čl´anku som sa k seriálu vrátil a neľutujem. Druhá séria je už výrazne lepšia ako prvá (tých 8 častí vs 4 dosť pomáha) a momentálne štartujem tretiu.

    • ales.smutny

      Radi jsme pomohli :)

  • LibcaV

    Tenhle seriál ve mě nastartoval zájem o anime.🙂

    • Ilusiveman

      Tak to zkus Ninja Batmana. 🤷‍♂️ Myslím že to pod tímhle názvem najdeš a identifikujes rychle. 

  • BoB.2

    dik za tip

  • Tanatonaut

    Pěkný článek. A samotný seriál je společně s Korrou asi nejlepší západní anime seriál.  + Motherfucker 😈 Gaius Baltar mluví Alucarda. Další důvod navíc.

    • Ale prosím tě, všichni přece ví, že nejlepší západní anime je The Boondocks 🙂.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit