Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo prave vyslo/vyjde lokalne na NF 

    anime serial Yasuke

    (neco jako Black Samurai, snad...)

  • Recenze pěkná, dovolíš si i nějaké bodové hodnocení(např 6/10), nebo nechceš? :D

  • KrPa

    no nic moc, dal bych tomu tak 6/10 jako nehrac doty sem vicemene zmaten, tohle ma podobny osud jako Wacraft film

  • to uz spis separatni epky z... Love, Death and Robots

    • Derp_1337

      Love, Death & Robots je celkem slušný animovaný seriál.

      • 14. kvetna by mela vyjit 2.sezona na NF...

  • Tanatonaut

    Zasmál jsem se. Pošta mi ztratila balíček a podací lístek nemám. Takže jsem to potřeboval. Dík. 😍

    • Derp_1337

      Česká pošta je nejhorší zásilková služba, co znám. Pravidelně se jim něco ztrácí a oni to vůbec neřeší.

      S ČP nemůžeš posílat balíčky bez toho, aby sis uschoval podací lístek. Ideální je si ještě nechat připojistit ten balíček (je zajímavé, že když to je pojištěné, tak se jim to neztrácí 😐 ).

      • Anon-ym

        Doporučuju návštěvu celní pošty. Myslel jsem, že normální pošta je zlo, ale 120ka je další kruh pekla.

        • Derp_1337

          Tak celníci to je trochu jiná liga. Mám s nima zkušenost, že nechali 2 měsíce ležet jeden balíček na skladě. Ale když jsem se ozval, tak ho našli, zkontrolovali a poslali. Překvapivě toho moc neztrácí a většinu věcí (nakonec) dohledají.

          To není jako ČP, kde ti řeknou "Váš balíček se ztratil? A vy jste ho neměl pojištěný? To máte blbé, protože my s tím nebudeme nic dělat."

  • Taktiez som dal tomu sancu a neodchadzal som sklamany. Anime ide mimo mna az na 1-2 vynimky, takze toto bolo prijemne prekvapenie.

    S recenziou suhlasim, ale musim dodat, ze kto caka nejake ukoncenie pribehu tak bude sklamany. Po dopozerani poslednej epizody zistite, ze ono vlastne ani jedna dejova linia nieje ukoncena a to dokaze cloveka nas*at...

    Takze cakanie na druhu seriu...

    • alzbeta.trojanova

      To je fakt. Ten závěr si dovedu představit, že může naštvat :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit