Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MW3 bylo posledni co se dalo hrat,MW4 postradal zasahove body,jako ustrelit nohu atd... Navadene rakety bylo nutne zamerit a pridrzet cil v hledacku a za odmenu ste se i trefily ,casticove paprsky(lasery) nadherne prehrivaly raktor bylo nutne sakra premyslet kdy a cim strilet,Gaus puska byl opravdovy HIGH trhac a klasicke LB-LBX nadherne chrlily velkoraznou munici na cil , ktery(kdyz ste se trefily)stracel nahradni dily,ruce,nohy atd.....
    Doufam ze vskriseni serie MW se obejde bez stupidnich detskych nemoci a dalsich lacinych gest radoby (jen)graficky pekne hry , jako byl MW4. Radsi mene grafiky a vice realnosti....hodne stesti....
  • Takze je tazka buducnost a technologie su zjavne popredu a ako nam vyzera boj 2 mechov? Pri dobrej pozicii miesto rychleho a efektivneho znicenia oponeta bez toho aby ho vobec spozoroval nastava poskrabkanie absolutne neucinnym laserom.Aha tu som mozes po mne strielat rakety a vie preco si to moze dovolit.Totizto nove superhigh navadzane strely idu z 90 percent mimo do budov a hlavne treba znicit vsetko naokolo ciela.Ja proste takymto scenam strasne neverim a mam pocit ze sa naozaj so mna snazia spravit idiota.
    • Mechwarrior_bw
      to video je celé hovadina ... v starom M3 vzhľadom na krátku vzdialenosť a to, že sa prakticky nehýbal by v momente prišiel o nohu bolo by po súboji.
    • Doporučoval bych si zjisti něco o světe battletech ....
      • a ked tak ucinim tak mi to potom vyssie zmienene nalezitosti pridu v poriadku?
        • v češtině vyšlo sice jen několik knížek z MW univerza (legie šedé smrti), ale pokud nemáš nějakou zásadní nechuť k military sci-fi tak doporučuju přečíst ... to není špatné čtení a opravdu tam jsou technologie a jejich nedostatky docela pěkně popsané a vysvětlené. případně pokud zvládáš angličtinu tak v originále je toho k dispozici zhruba 100x tolik, u nás toho moc nevyšlo
        • nektere veci budou jasnejsi ale to video je tak jako tak hruza.jinak super jsou knizky od williama h. keitha prave ze sveta battletech.
        • ales.smutny
          Tak...víceméně ano. To universum funguje na určitých principech a mechy nejsou top výstřelkem lidské technologie, ale často v polních podmínkách upravovaní dělníci války. Mnohdy levní, stejně tak jejich technika.
  • Blue.Shark
    Proč mám z toho tak hrozně divný pocit?
  • Pokud vím tak po MW4 nebylo ticho po pěšině! viz nekolik let starý trailer na MW5 http://www.youtube.com/watch?v=nJU4iA4TWIs
    • Mechwarrior_bw
      Mechwarrior online = Mechwarrior 5

      inak, práve som chcel napísať, že ten starý trailer na MW5 vyzerá 100x lepšie... škoda, že na kvalitné SP pokračovanie si nikdo netrúfa.
      • Pardon mas pravdu :)

        a ano trailer na MW5 je mockrat lepsi :)
  • Alex81
    Při intru z Mechwarrior 2 jsem měl husí kůži jak pralinky i na koulích ale z tohohle se mi zcvrkli!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit