Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982
    Radši udělejte recenzi na Nex Machima od Housemarque. Už ani Alien Nation jste nedělali a to jsou hry na jiný urovni než je tohle.
  • Jde hrát kampaň také v local coopu, jelikož SS3 to umožňoval?
  • Jack1947
    Na mobil na cesty to bych bral ale hrát tohleto doma na kompu ? *7*
    • A jak by jsi to na to svém mobilu hrát? Myslím ovládal? Díky tomu jsou mobili na hry naprosto retardované. Možná tak nějaké cihličky, či diamanty. Ale to je tak vše.
      • Jack1947
        Dobrej trolling ale si vedle na mobilu jsem odehrál plno her, nebyli to cihličky ani diamanty jasně ovládání nemusí být nic moc ale tohle jsou kecy a stereotip a to už je dávno pryč.
        • Ale tohle bys frájo neodehral ani na tom vyrtuálnim mobilnim ovládání....JInak hraní na mobilu není hraní ale jakási imitace hraní, protože o ovládání jde na prvním místě.
          • Ho, ho, ho, to je mi ale odvaha. Na mobilním telefonu velikosti 5,5 palce jsem znovu odehrál Resident Evil 2 + 3, FF6 a 7 a rozhodně bych neřekl, že šlo o imitaci hraní. Ty PSX hry se mi tam díky možnosti si různě namapovat tlačítka paradoxně hrály lépe.

            EDIT: lépe než na samotné PSX.
            • Jack1947
              Taky se tam hráli nějaké hry lépe, nebo aspon sem je dohrál :D
          • Jack1947
            Můžeš mít gamepad když seš na to levej ne?
            • Jack1947
              Byl tu Ngage a potom pokus od Sony Play no a nakonec jsme zase u těch mobilů noo... ovládat se dá jenom to není žádné terno stále.
            • Ne. Hry na mobily můžou být jen nějaké hříčky, nic pořádného se na tom nedá ovládat. A pokud mi chceš tvrdit, že ty s tím nemáš problém, ovládá se ti to stejně dobře jako konzole, nebo že to všichni ostatní tady neumí, ale ve skutečnosti s ovládáním na mobilu problémy nejsou tak ano, máš na to právo a samozřejmě psát si to můžeš kam chceš. Nicméně nezávisle na tom co napíšeš, je to nesmysl, kravina a všichni to vědí.

              Je velká, velká škoda, že se neuchytilo Sony a jeho PS Vita. PSP jsem míval a byla to skutečná pecka, velice dobrá hračka. Bohužel se to trefilo do boomu smartphonů, které prodává mobilní připojení k netu a facebooky ... stále si myslím, že na poli handheldů je stále obrovská díra. Nintendo je dobré, ale moc specifické.
            • Aha...takže když je mobilní hraní nepohodlně tak jsem levej.. :D Dedukcejak pojď na mě z boku.
            • Lupulin
              hrát hry na obrazovce velikosti útřžku toaletního papíru? *7*
    • Hrál jsem to na kompu (na mobilu ztěží, tipuji) a výborná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit