Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to přiblble. Tam teleskopem likviduje borce a nikdo nic. To už Far Cry 3 to má lépe vychytané, i když i ten z videí vypdal přiblble. Rád bych se mýlil, protože jinak co se týče prostředí, tak to vypadá skvěle.
  • Smartphone huh?

    Ti hráči jsou čím dál tím náročnější mi přijde... :) Spíš než že by hry byli nějak moc horší..
  • Lawliet
    MM nevím nevím to ovládání auta mi přišlo dost "konzoloidní" takový to ťukání do šipky, když chci zatočit málo mě vážně štve, ale třeba se mi to jen zdálo.
    • jako promiň ale ťukání na šipky je spíš doména PC, na konzolích vládnou analogy
  • roiser
    Od next-genu jsem teda očekával o dost lepší grafiku, tohle vypadá jako trochu lepší současná generace, dostalo mě, jak ten prodavač "krásně" hýbal hubou *1* . Tohle video mi celkově moc radost neudělalo. Podobně jako u BF4 nejsem ani z tohodle na větvi. Ve výsledku hra možná zábavná bude a někdo může říct, že grafika není všechno, každopádně next-gen by mě měl navnadit hned při prvním pohledu, tady se to neděje a spíš mě to uvtrdilo v tom, že s koupí PS4 nemusím spěchat.
    • Potenciál next gen konzolí se projeví až za pár let, jako tomu bylo u těch předešlích. Očekávat supr-čupr-monstrózní grafiku u launch titulů je hodně naivní představa.
      • XorxoxTalarius
        Ehmm, nope? Vzhledem ze nove konzole jsou trochu starsi PCcka :)
  • Měl sem v plánu pořídit Metro,Watch dogs,Last of us a GTA5. Metro a watch dogs sem dneska z plánu vyřadil,aspoň ušetřim:).
    • Já měl v plánu koupit si speciální edici, taky nejspíš ušetřím...
  • Moc nechápu na co je tam hackování, když hlavní postava je super zabiják se zpomalovačem času. A taky nechápu, proč se tam vloupává ve dne. Nezbývá ni jiného, než čekat na Thiefa a doufat.
  • Nebudu vám lhát.

    Čím více informací ukazují, tím méně se mi to líbí. Ale co, hype je, úspěšný to bude, hráču budou šťastní.
    • Rhulad
      jojo komunita na zingu a eg z toho budou určitě slintat
      • To nevím, tam jsem nikdy v diskuzích nebyl a jen velmi zřídka jsem tam četl nějaký článek.

        Btw tebe tady sežerou za ten koment o vlákno níže. Naznačuješ v něm, že konzole nejsou původcem všeho zla. To se nesmí.

        Jinak než se někdo zeptá, co se mi nelíbí na Watch_Dogs... no, koukněte na video. Prezentuje celou hru jako mačkání jednoho tlačítka. Zaměř kameru -> zmáčkni tlačítko -> jsi v ní -> v klídku si počti o náhodný kydy o nedůležitých NPC -> vyber to správný -> zmáčkni tlačítko -> máš kód -> přeskoč branku -> zmáčkni tlačítko, něco se stane, stráž se podívá jinam -> připliž se -> zmáčkni tlačítko -> zpacifikuješ stráž -> to samý ještě asi dvakrát -> zaměr krabičku -> zmáčkni tlačítko -> jsi hacklej dovnitř -> zmáčknutím tlačítka poskoč na správnou kameru, co má mainframe v záběru -> zmáčkni tlačítko -> mainframe hackutý -> otoč analogem -> kamera udělá stylovou otočku kolem Aidana, ten dá ruky do kapsy, tváří se "já nic, já muzikant" a sebevědomě odkráčí. A podobné jsou i dvě předchozí gameplay prezentace.

        Sorry, že o těch hrách tak moc přemýšlím, ale one button to rule them all mi přijde jako promarněná příležitost pro hru s tak zajímavým námětem.
        • No mě omejou, on už někdo níže psal, že to vypadá casual jak sviňa.

          Asi jsem podcenil místní diskutéry. Soráč.
  • Věřte tomu žádný AAA titul navíc ktoerý má vyjít na konzole nemuže být nějaká náročnejší hra. Protože vždycky na začátku dostanou vývojáři pokyn ať to není moc složitý. proto ty videa ani nekoukám je to stráta času *3*
    • Rhulad
      Hlavně,že pc only jsou hardcore že? Když to vezmeme v globále tak na konzole vychází víc hardcore her než na pc. Vůbec nejde o konzole ani o pc. Tady jde o peníze, aby hry byly přístupné i děckám a občasným hráčům. Krasný příklad je TES série jak zabředla totálně do casualu, kdo pamatuje Morrowind tak to jistě potvrdí - např. ve Skyrimu nejde zabit ani jedno duležíté npc, skutky nemají vliv na guildy. Vrchol hlouposti bylo, když ti upír dal protijed na lykantropii,aby ses mohl stát upírem(totální wtf!) takhle mohl bych pokračovat dlouho,ale nechce se mi...
      • No na PC stále vychází strategie, ty jsou dnes vnímány jako hardcore. Jinak souhlasím.
      • Rhulad
        mínuska za pravdu ? *3* tak to má být
  • next-gen ne-next-gen, na tuhle hru se těším a myslím, že i pár těch pitomostí jí rád odpustím... něco takovýho v gta stylu jsem si přál už hrozně dlouho a myslím, že asi nebudu sám... ikdyby to nesklízelo devítky v recenzích, věřím, že bavit to bude... aspoň mě a to je pro mě důležitý *2*
  • Po tomto videu to zas tak next-gen nevypadá. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit