Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všichni jste tady psychopati, Crysis byl, je a bude jednou z nejlepších a nejdokanlejších her vůbec...
  • Hele super, Crysis beru za nej střílečku po HalfLife 2. Já jim věřím.
  • Jednička byla super, filmový příběh, skvělá grafika apod. Prostě jedinečná hra. Crysis 2 a Crysis 3 mi přijde úplně odlišná, už taková víc mainstreamová. Vůbec mě to netáhne si to zahrát a ani koupit.
    • Souhlas z tebou, 1 bylo v rámci 3d stříleček docela inovativní a zábavná. Načež 2 jsem dohrál už jen z povinosti a tak od necelé půlky mě to fakt už nebavilo. Mno a 3 mě teda podle materiálů, videí a fotek zatim upoutala nejmíň, zatim mě to přinde jako slušnej krok zpět *11*
      • mě strašně bavil ten příběh...
  • Grafika pekná, atmosféra priemerná, hudba príšerná. Fakt nechápem, prečo tam pchajú ten filmový štýl.
    • Hudba mi přijde dobrá ve všech dílech,ale tahle skladba není z nejlepších to se musí nechat. Hans Zimmer umí dělat hudbu. Určitě v plné hře v určitých situací bude lepší :-)
  • Vietcong 1 na nejtěžší, tomu říkám systém uzdravování, pak ještě americas army to maj podobně, zastavit krvácení a dost
  • Hele já s tím nemám problém kupovat si to nebude takže stáhnu zahraju ohodnotim a bude to. To zavšení příběhu trilogie mně docela zajímá. Možná zjistím proč Sephové maj v Crysis 2 jen kulky a lasery a v Crysis 1 ledový znraně a podobně vymakanější mašinky. *4*
    • Tak pokud si dobře pamatuju v Crysis 1 byli hlavně jiní sephové. Podle mě jen jakoby nějací scouti/průzkumníci na průzkum okolí,nepřátel atd. Tak možná proto,třeba to měli schválně,aby když někoho zmrazí mohli jej zkoumat. Ale to je jen můj vlastní úsudek.
    • Magister_Peditum
      Ledový zbraně a vymakanější mašinky jim ukradli Severokorejci, tak proto. *1*
      • Tikov
        ... nebo to vzali do NY přes ČR. Měli jen štěstí, že jejich lodě nemají kola, jinak by se odsud už nehli :D
  • TheFeardemon
    Nezvýšili Alcatrazovi,teda už Prophetovi trošičku výdrž?Ve dvojce už na normální (Co teprv na ty dvě těžší úrovně) byla celkem fuška přemoct 10 chlápků.Tady si mezi nima při příme palbě běhal a žil.No i když hádám že to bylo jen kvůli tomu demu,aby ukázali jak hra běží a vypadá...
    • Magister_Peditum
      Sám sis na to odpověděl. *3*
  • No teda...čekal jsem nějaký grafický posun vpřed, ale co je tohle? Kouř, výbuchy a vůbec obecně particle efekty stojí za prd, fyzika naprosto otřesná, voda nudná, jinak naprosto nic zvláštního... A ještě je úžasně vtipné, jak tam běhá, střílí přes optiku (což je samo o sobě kravina), optika se klepe jak ďas ale kříž sedí nehybně uprostřed xD
    • Lol vidim, ze tu je dalsi debilek co si mysli ze neco zna a dela ze sebe magora. Jen tak dal debilku roznasej svoje "moudra", vsechny nas tvuj nazor zajima...
    • ta voda je fakt nudná, vůbec mě nepobavila!
      • No že jo. Pořád čekám kdy vstane a třeba začne tancovat a ono nic.
  • Magister_Peditum
    Tak ta tráva vypadá hezky, to jo. *15* Jinak mě ale ukázka ničím nezaujala.
  • Vojenská stanoviště "rozestavěná" okolo výbušných sudů už jsou opravdu trapný...mimojiné...fakt nevim, co by mě muselo donutit si tudle hru koupit za plnou cenu...jdi dopředu a nepřestávej střílet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit