Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurňa jak rád bych vypludroval Řím za Etrusky... :)
  • Ty obrázky těch přepadů jsou luxusní (ty jsem viděl na facebooku - nevím jestli tady byly). Doufám, že právě přepady se ve hře zlepší. Cílem některých přepadů je z malým počtem bojovníků udělat škody materiální nebo na životech většího protivníka... Třeba ve FOTS to bohužel moc nešlo...
  • Len dúfam že to po technickej stránke bude lepšie ako Shogun 2. Minule som si otvoril diskusie na Steame a prvá stránka bola plná topicov s názvami typu "Nejde mi spustit hra" alebo "Hra padá".
    Najnovšie si už mnohí ľudia(vrátane mňa) nemôžu nainštalovať Shoguna z DVD. Z nich sa nainštaluje len cca 300 MB, potom sa stiahne zvyšok hry - 12 GB. Druhá skupina si hru z DVD síce dokáže nainštalovať, potom sa im však musí stiahnuť 12 GB patch. Dôvod? Vývojári vydali strašne veľa patchov, až sa nakoniec rozhodli ako keby vydať hru znovu. Tentokrát má síce "iba" 12 GB namiesto 25 GB, ale týchto 12 GB je treba stiahnuť.
    Dúfam, že takýmto kixom sa v prípade Rome 2(a ďalších dielov) vyvarujú. Tiež by som bol rád, keby sa hra načítavala cca 30 sekúnd, ako prvý Rome, a nie 1:30(minúta:sekunda) ako Shogun 2. A to si môlžem povedať, že mám šťastie. Sú ľudia, ktorým sa hra spúšťa bežne 3, 5, ale aj 17 minút! Keď písali konfigurácie svojich PC, tak som sa čudoval, keďže mnohé z nich boli oveľa výkonnejšie ako ten môj, takže na nejakých starých šunkách to nehrali.
  • Veskoslav
    Mě tak napadá. A co Keltové?:) Pak mě napadli jako další Frýgové, Illyrové,pak kmeny Sarmatů nebo Skýtů a nakonec Venedové *1*
    • Nemůžeš tam cpát kočovníky, kmeny o kterých se skoro nic neví nebo kmeny, který v tom období byly pod nadvládou jiných národů. A Keltové tam už jsou.
      • (Arvernové jsou Keltskej kmen)
  • Já chcu hrát za Asterixe a Obelixe. :-D
  • Veskoslav
    Nechtěla by redakce uspořádat anketu, kdo bude další?:)
    • Podle dosavadní filozofie uveřejněných národů půjde asi o něco menšího. Seleukovci a ptolemajovci se asi objeví, ale nejspíš nepůjde o hratelné frakce. Tipoval bych Pontské království nebo Partskou říši a pak Baktrii nebo něco podobného poblíž indického poloostrova.
      • Veskoslav
        To už je moc daleko podle mě. Zase nebudeme dobývat tehdejší známy svět ne?:)
        • Možná, uvidíme. *3*
    • Co myslíš? Já bych vsadil na Egypt.
      • Magister_Peditum
        Egypt nebo Řecké městské státy (Achájský spolek?) a nějaký "východní" národ (Seleukovci, snad nějaký zákrsek Parthů...). "Barbarských" kmenů už máme celkem dost, takže je načase se zase podívat na zoubek "civilizovanějším" národům kolem Středozemního moře.
      • Veskoslav
        Já bych vsadil na Makedonce nebo městské státy Řecka.
        • Makedonci už jsou venku. Jinej Řeckej městskej stát si myslím, že už nebude, budou je zastupovat právě Makedonci.
          • Veskoslav
            Nechci jenom Makedonce. Já je tak nemám rád. Jediná významná osobnost Alexandr, jinak podřadný státeček, co věčně dostával na budku od svých sousedů. Zažili 80 let slávy v antice a tím to taky skončilo. Dobili skoro celý známý svět a o 30 let později se modlili, ať jejich staří nepřátelé zapomenou, jak se k nim zachovali:)
          • rancor1223
            Musím ti dát za pravdu, podle mapy by Makedonci opravdu měli zabírat většinu peloponéského poloostrova a na další stát už tam místo není. To by pro mě tedy byla docela podpásovka. S nějakým "klasickým" řeckým státem jsem počítal. Za koho teď sakra budu hrát?! Barbarové mě moc nelákají a Řím je nuda.
            Jinak ty Egypťani, řekl bych jsou téměř jistí. A pak bych čekal že někdo bude víc na východě, tzn. někdo z Malé Asie, Ruska nebo možná Skandinávie.
            • Těžko řírt na východě byli v té době slované a ti s Římem a ostaními národy moc nebojovali.
              Oblast Skandinávie se dostala do popředí až s vikingy což je raný středověk. Takže Ptolemajovský Egypt a snad Peršané jako zástupci Malé Asie.
        • Tak makedonci už byli oznámeni.
  • Už jen dvě frakce čekají na odhalení. Jedna z nich bude určitě Egypt (Ptolemaiovci) a ta druhá by mohla být nějaká "východnější" (Seleukovci?). Sice je to jen můj odhad, ale obávám se, že tím pádem bude Makedonie jediným hratelným "řeckým" národem a to mě nesmírně mrzní (ne, nejsem Sparta-lover)!
    • Já tedy doufám v seuluky, egypt mi moc nevoní ,ale zas na druhou stranu když tam nebudou tak si zahraju za makedonce a zase makedonci vymlatí pulku světa :D
  • Hmmm,Bersekeři,v původním Rome neskutečná jednotka *1*
  • Veskoslav
    Omlouvám se za chbu s Egyptem....Moje chyba, že jsem si nezjistil, období, kdy se hra bude odehrávat. Tedy omluva z mojí strany za dezinformace.
    • Nebylo ani třeba zjišťovat období, jen stačí vědět, že je tam Makedonie a Kartágo. *7* V tom případě logicky musí člověku trknout, že Egypt ještě nemohl být pod Římskou nadvládou.
      • Menttor
        Jako bys nevěděl, že u historickejch diskuzí tu má každej otevřenou Dětskou obrázkovou encyklopedii...to se pak takovejmhle kiksům nevyvaruješ.
    • Je nádherné vidět, že se dokážete také omluvit. Smekám před Vámi. *3*
  • Už jen dva národy. snad to budou orci a elfové *5*
    • Jsi si jistej? O.o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit