Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad updatují i GoG. Uplay fakt neee.

    • Derp_1337

      To bude "exluzivita" pro službu Uplay? Díky, takže tohle bude další hra, kterou si určitě nekoupím.

  • Coffin.Corner

    Tohle by si zasloužilo fyzickou krabici. 

  • radim.zaty

    Asi bych si některé Settlers zahrál, ale nevím které. Naposledy jsem hrál první díl, tuším, že snad ještě na Amize ;-)


    Který díl je objektivně nejlepší?

    • NewKy

      Dvojka je nejlepší. Ani bych neřešil tu 10th anniversary, chopil bych se přímo původní dvojky s nádhernou 2D grafikou. 

    • kkING

      settlers 2 10th anniversary by mela byt jasna volba🙂

    • ravux

      Dvojka.

    • Za mě 2. a 7. díl. 3. a 4. díl měl sice za mě hodně líbivou grafiku, ale také upustil od některých původních mechanismů. Došlo ke zjednodušení logistiky zrušením nutnosti stavět cestičky. Settlers 5 byl podle mě asi ten nejhorší. Hodně se vzdálil původnímu stylu hry, což pro mě nebyla moc příjemná zpráva. 6. díl mi zase přišel až moc zjednodušený, protože opět měl velmi zjednodušenou logistiku.

      • Ona 6 je velmi povedenou hrou,  jediný její problém je, že se jmenuje settlers a tím ji hodně sklaních fandů, kteří čekali nosiče a praporky jednoduše zavrhlo. Zkrátka moc velký odklon od serie. Já měl rád všechny díly krom 5. Každý měl něco do sebe, ale je pravda, že je celá serie hodně nekonzistentní a ne všechny změny se každému líbí. Prakticky je to několik skoro nezávislých serií. 1,2, 10th aniv. + datdisky ; pak 3 a 4 ; 5, která byla spíš ne moc povedené age of empires ; 6 zase byla spíš o budování města a naplňování potřeb obyvatel - to v jiných dílech nebylo; 7 je takový most mezi 2 a 6.

  • ravux

    No pozor, Pechacek. Zkousel jsi to? Tohle NEjsou zadne remastery. Je to uplne puvodni verze, jen spustitelna (nebo chcete-li optimalizovana) pro Windows 10 s nekolika technickymi zmenami (auto save, different resolutions including full screen, mouse, keyboard, and controller support for split-screen mode). Takze asi takovy remaster, jako puvodni Settlers 2 co jsou na gogu. 


  • ravux

    Je to klasicka verze 1.51, zadny remaster.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit