Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepši je settlers 7 alebo online
  • Settlers jsem měl rád snad všechny díly, ale je fakt že tahle online verze to prostě (zatím!) neni ono. Z onlinovek hraju momentálně akorát Goodgame empire, jsem zvědav, jak dlouho mě to bude bavit *3*
  • navic se uz rozjel i cesky server, coz je take fajn
  • Settlers online hraju uz skoro 2 roky. Je to jednoznacne nejlepsi MMORTS a podle me jednoznacne jedna z nejlepsich her vubec. Hraju denne a budu hrat Settlers online jeste hoodne let :-)

    Tahle hra je uzasna.
  • V závěru mě dostala věta "z účtu vám zmizí pět éček...". Znám již dost lidí, kteří za tyhle a jim podobné transakce utratili více než 30 000 kč i mnohem více!!! Kolik zajímavých her či jiného SW by jste za ty peníze měli...?
    Také si uvědomte i další věc. Tyto aplikace Vás doslova nutí abyste na nich trávili svůj čas. Jsou horší než klasické hry!!!! tak Vám přeji hezkou zábavu...
    Komu z Vás unikají principy těchto her a dalších jim podobných aplikací majících z 95% jediný účel...
  • me to nejde strankly su off sem sam a nebo to nejde i nekomu dalsimu ??
  • Už to hrám tak 3 týždne až mesiac... a je to naozaj počase nude, keď musím každý deň postaviť aspoň 7 polí a 10 studní aby... v tom je ten problém že už ani neviem načo...veď obyvatelia aj tak nepotebujújesť... takisto ako mnohí som bol zo začiatku nadšený ale čím ďalej tým viac sa odhodlávam zrušiť účet, pretože ak sa náhodou jeden deň neprihlásite a nesplníte si "povinnosťi" v respektíve rutinu, tak na druhý deń už sa radšej neprihlasujte... *2*
  • Hral jsem asi 14dni, hra celkem pekna po graficky strance, nicmene den od dne (uroven po urovni) nudnejsi a zdlouhavejsi. Hra bud neni delana, aby sla hrat bez penez (kupovani gemu) anebo se to da, ale pak staci klikat vazne jen 2x denne, protoze zbytek dne clovek akorat ceka .. a ceka.
    A jak bylo receno uz jinyma .. platit v bete, to je ulet ..
  • Ja to vydrzel asi dve hodiny. Hry si predstavuji jinak, nez ze dam povel a 10 minut cumim az se neco postavi. V normalnim Settlers se hra rozhodne rozbehla mnohem rychleji, protoze tohle by nikdo nehral. Radsi si koupim hru nez platit jednotlive domecky. Naprosto nehratelne.
  • Pro me nuda. Neprehledna sprava osady,neni co delat....Vydrzelo mi to asi tyden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit