Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Ke stiznosti psani recenzi napisu jenom tohle: clovek cte recenzi na hru co ho fakt zajima, v mym pripade treba Elex, a po precteni zjisti ze autor hru nehral dyl jak 10-12 hodin. Vycita hre nizky xp za zabity nepratele, pritom casem zabijite nepratele i za 150 xp, tam se recenzent v zivote nedostal, presto pise svuj strasne cool a definitivni pohled na hru, v niz se nedostal ani za pulku. Marnost, marnost.
    Vubec nema smysl tady recenze cist, pulka je napsana z nedohratech her, a druha pulka z menu a zahranicnich clanku.
    • Podle me se da udelat nazor na hru behem par minut - jak se hraje na zacatku tak to bude celou dobu. Strilecka bude nejaka, strategie nejaka, rpg nejaky. Vetsinou co vidim prvnich par minut, to se opakuje i dale, takze tady bych recenze na games nezatracoval.
    • nightborne
      Seven jsem hrál zhruba pětadvacet hodin, dohrál hlavní linku a velkou většinu postranních questů. Tvá pointa?
  • Pěkná recenze, hezky se četla a vystihla to podstatné. Ještě, že mám spoustu her v knihovně, které čekají. Takže strategie zahrát si novou hru cca nejdřív půl roku po vydání není tak špatná. Bude nejspíš už dobře záplatovaná. Možná, že vyladí a upraví nebo přidají některé mechaniky.

    Vím, že je to předsudek, ale tím, že autoři jsou poláci, tak nějak doufám, že se o svou hru dobře postarají i po vydání. Tak jak to ukázaly i jiná polská studia
  • Nechodte hlavnim vchodem do DOZORCOVY DRZAVY. Je to past a prijdete o vsechny zbrane a vybaveni a zacinate na utesu v podstate jako by od znovu. Vemte to delsi cestou pres baziny a vyhnete se tomu!
    • jamar28
      Přestaň šířit fake news!
  • Taký návrh pre redakciu. Mohli by ste (aspoň ku recenziám) uviesť vždy aj firmu/skupinu/štúdio ktoré danú hru robilo. Ďakujem.
    • zaty
      A já bych chtěl, aby u recenzí uváděli počet koťátek, které byly umučené při tvorbě hry :)
      Ale je pravda, nějaký mouseover okno s podrobnějšími údaji by neškodilo.
    • Jednim klikem se dostanes na kartu hry a tam to mas.
      • On se neptal kde to je, on pozadal, jestli by to redakce mohla davat k recenzi, aby clovek nemusel zvlast klikat. A ja bych se s zadosti pripojil.
  • Dnes vyšel poměrně obsáhlý patch btw:
    http://steamcommunity.com/games/471010/announcements/detail/1464097289865832522

    Ad recenze, musím souhlasit s verdiktem, na druhou stranu malé/začínající studio si ravděpodobně nemůže dovolit průtahy tak to prostě vydali tak jak to je, Early Access by možná byl lepší než full release, ale poslední dobou móda EA upadá, jelikož většina EA her sou prostě špatně finančně vedeny nebo se nikdy nedokončí.
  • ktera hra po vydani nema bugy?? dneska uz zadna! sama online sra*ka, je to zabavny a pach urcite bude, hlavne ovladani je pro me dobre, ne zadny stupidni gamepad
    • Hmmm. takže je to zábavný a smrdí to, ok píšu si..
  • jamar28
    Koukám, že já měl na bugy docela štěstí. Skoro žádné jsem totiž neměl. Třeba to s tím převlékáním bug rozhodně je, protože mně to normálně fungovalo - stráže na mě jen civěly, když jsem šel vyloženě okolo nich, ale pak si šly vlastní cestou (natož aby mě hromadně pronásledovaly kvůli hluku). Zato se mi párkrát stalo, že po načtení rychle uložené hry jsem se spawnul uprostřed textury a musel načíst starší save. Hra ale automaticky ukládá každou chvíli, takže je to ok.
    • Tady nastává otáska jestli jste oba měli stejnou verzi hry. :)
  • Dobrá recenze. Vychází mi z toho, že počkám, až vyjdou nějaké patche, a potom tomu dám šanci.
    • Dobrá volba - včera vyšel první patch, který částečně opravuje onen bug se stealth mechanikou, kdy se teriel po každém šplhání narovná - kompletní oprava bude snad brzy.

      Jinak kromě pár technických nedodělků které doufejme opraví co nejdříve to není vůbec špatná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit