Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na prvních ukázkách to mělo mnohem lepší atmosféru
  • Po dlouhe dobe trailer, kterej jsem v pulce vypnul. Tak snad se pouci z chyb jednicky.
  • Pete.palis
    Co-op záběry ze hry:

    https://www.youtube.com/watch?v=OrO5cb1lnKQ

    čistý MP by nebyl špatný, ale ta tupá AI to zatím zabijí..
    • Pravda, AI je naprosto tupá s reakční dobou lenochoda. *7*
  • North Korea is best Korea!
  • Sr_Lobo
    Nevim no ... Jednicku sem nedohral kvuli bugum a tohe zatim z vide nevypada zrovna pekne. Taky nechapu proc korejci vypadaj kdyby prisli z daleke budoucnosti ?! *7*
  • TheGGG
    těším se a koupím jen kvůli singleplayeru, ale nelíbí se mě dizajn severokorejců... v prvním díle, to bylo takové high tech, ale přijatelné a zajímavé, tady vypadaj jak klasický nudný paka z kyberpunku...
  • Jack1947
    Hlavně at to nemá Denuvo uch... to by bylo už vážně trapné *7* Na Mp si to vždy hodně lidí koupí i když původní hra byla trochu jiná... v tomhle ohledu.
    • No konečně máš ty jedna zavšivená pijavice útrum v kradení her:) A to je jenom dobře :)
      • Jack1947
        Hehe jen na chvíly...
  • Tohle je můj adept na letošní vánoční výprodej na Steamu, no uvidíme co recenze? Co se týče vizuálu tak se obávám že možnosti Cryenginu nebyli využity ani z poloviny. Snad si s ním Vávra poradí lépe. *7*
  • Mart9
    Jedničku jsem hrál zrovna loni a dost jsem si ji užil. Za mě výborná hra.
    • LuckyBaal
      souhlasím, já si to taky užil.
    • Mě to teda přišlo jako levná kopie Modern Warfare, často ještě lineárnější než CoD.
      • Mart9
        Rychlá, atmosférická, zážitková střílečka s několika silnými momenty. Ta hra si na nic nehraje a to, co chtěla, zvládá na jedničku.
      • TheGGG
        a špatného na linearitě je co?
        • Záleží na druhu hry. Adventury můžou využívat linearitu k vyprávění příběhu, u arkádových her je to součástí jednoduché zábavy. Ale u stříleček to většinou znamená, že hra má hodně omezené možnosti hratelnosti a zachází s hráčem jak s malým děckem, které si neumí bez dvojitého upozornění a letecké podpory ani zavázat tkaničky. Když se to přežene a hra odmítá dát hráči kontrolu, jako v nových CoD, tak si pak hráč připadá jako divák akce, ne její tvůrce.
          • TheGGG
            já si někdy radši užiji jen akci a epické momenty (s tím že jen přijmám co si tvůrci připravili) jako v CoD... naposledy co jsem hrál open world FPS, tak jsem 90% času čistil tábory, lezl po věžích a zabíjel zvířata...
            Vím, že tady na games, jak se chce někdo u hry jen bavit, tak je kažuál, kór když jde o vojenskou FPS (protože fork offf murica a pacifisti vpřed), ale já to klidně přiznám... Hry ala CoD (kromě posledního CoD) mě většinou baví, je to sranda a příjemná akce na pár hodin...
            • Můžeš mi říct, co je epického na tom hledět na skriptovanou animaci bez vlivu na hratelnost nebo NPC nělající drsný trik, zatímco tvoje postava akorát stojí na místě a čumí? Just Cause, Shadow of the Collosus, Dead Space nebo MGS V tě nechají ty epické momenty prožít, ne se na ně jen dívat. CoD hry jsou jako zábavní parky. Celou dobu jedeš na lineární trase a čumíš na úžasné výjevy, ale jakmile zkusíš přelézt plot a s něčím pořádně interagovat, tak tě průvodce (v tomhle případě přátelské NPC, nepřeskočitelná čtvrtmetrová zídka nebo text "get back to battle") vrátí na trasu a ještě ti vlepí pohlavek za pokus.
            • TheGGG
              no a? Potřebují tam nějak dát prostor pro ty epické momenty a skripty a je jasný, že musí hráče nějak korigovat... mě to nevadí, alespoň se pořád něco děje... rozhodně lepší než takové rainbow six vegas, které sice dalo hráči hodně svobody a málo skriptů, ale bylo to jen o otevírání dveří a čištění místností bez jediného epického momentu... a já si s chutí i přes všechny zdejší mínuskáře a milovníky open worldů každé nové CoD nebo BF užiju... a rád se nechám překvapit, co si vyvojáři připravili a co mi chtějí předvést... a že ostatní postavy jen hlavního hrdinu komandujou? No, to mi taky moc nevadí a např v BO sérii, kde hlavní hero i mluví to je většinou uděláno dost chytře, aby to člověk nepoznal...
            • Jednoduchá akce mi nevadí. Problém CoD je v tom, že ta hra tě neustále omezuje. Musíš počkat na parťáka, aby ti otevřel dveře, pomohl vyskočit přes zeď a vysvětlil každý detail mise. Přátelské NPC tě neustále vodí za ručičku i v situacích, které bys mohl jednoduše vyřešit sám. Ta hra prostě nerespektuje hráče a pak to vypadá, že hraješ spíš za nějaké pako na exkurzi než vycvičeného vojáka zachraňujícího svět. Jenže kdyby se všechny ty zpomalující části vystřihly, tak by měl singleplayer jen 3h.
  • Krescz
    rozhodl jsem se, že budu věštec: mulťák bude obstojný, ale singl nudný koridor bude zas....tak pravím já!
    • TheGGG
      až na to, že single je open world ala far cry... zase nejsi za věštce ale za bl...
      • Krescz
        však uvidíš *7*
        • TheGGG
          už jsem viděl, venku je hodně souvislých a docela dlouhých gameplay videjí... mě osobně to štve, protože OW často zabije story nudnými questy, ale třeba se to povede víc jak FC...
      • Vojta_Ilavsky
        Bude to instacovaný nebo real open-world? Moc o tom nevím a spíš by se mi v Homefrontu líbil nějakej playground jako je v novym Sniper: Ghost Warrior 3; vícero možností jak tu danou lokaci vyčistit/dokončit úkol/projít, navíc by nechyběla diverzita prostředí..
        • TheGGG
          ale totální open world to asi zas nebude... rozhodně to ale víc směřuje k openu než ke koridoru...
          i když doufám, že budou i nějaké koridorové pasáže, co pohnou s příběhem...
        • TheGGG
          nevím přesně, město (a možná i okolí?) bude prostě rozdělený do určitých částí a v nich se bude hra odehrávat... jednotlivé části města budou mít různé úrovně podle toho, jak moc to tam KPA nebo odpor ovládá a postupně se bude město osvobozovat... ostatně na netu je dost dlouhý gameplay na který se můžeš podívat... já jen doufám, že to úplně nezabije story...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit