Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem si stáhnul a na XPéčku nejde,tak jsem ji hodil na desítku a jde bez problémů.
  • Northgard je nejvíc nejlepší budovatelská strategie, alá Settlers.
    Spousta zábavy už v early accessu za málo peněz. Těším se na kampaň.
    Tohle a The Long Dark jsou jediný dvě hry tohodle roku, na který se těším až vyjdou :)
  • Vtipný... Já si koupil tu hru právě proto, že můj starší počítač je i docela nad požadavkama. To byl jedinej důvod, proč jsem ty peníze za to dal. A mam černou obrazovku a nejsem sám. Je to problém toho na čem je hra postavená v základu, či co a starší, i když požadavkama lepší noťasy to nepodporuje. Jen hraje hudba. A nikoho to vůbec nesere... 20€ už je v tahu. Což za těch dvacet euro jsem si mohl teď ve slevách koupit všechny starší fallouty, zaklínače a další hry dohromady a ještě by mi zbylo na cigára. I ten Fallout 4 byl teď za dvacet euro. Jako stane se ale nikomu z toho v noze necuká.
    Jediný co můžu dělat je zavřít oči a dělat, že hru mam a funguje... jen to nevidim, poněvadž jsem slepej...
    • Klobasor
      Jestli to mas koupeno na Steamu tak to muzes vratit..
      • Jako asi jó, ale čekal jsem už přeš tři updaty a furt nic a stejně mě to láká, tak to v knihovně necham. Za tu námahu možná mít někdy lepší cenu až si koupim lepší PC mi to nestojí. Navíc to mozžná i zdraží, co já vim. Problém je v tom, že moje interní grafika nepodporuje novější OpenGL i když prakticky je výkonná dost. Vývojáři se vyjádřili, že neví. Že by mohli zkusit podporu DirectX 10 ale "We can't tell when it will be available since it's quite technical". Jako ok, ale než rozject hru pro všechny, je větší priorita opravit opravování budov ve hře v hře v základu neopravený, což škube nohou mě. Zvládnout by mohli oboje. Než jen řešit jak kdo buší v chaloupce...
        • ... nebo do chaloupky... Nic proti gustu.... *7* *1*
          • Poslední zbytečná reakce na tebe, která proč nevim mi nejde dát pod tebe. Za prví nechápu jak tu můžeš off topic trollit a machrovat na lidi je úmyslně štvát i když jde očividně jen o tvuj pocit méněcenosti a děcko tu jseš ty a stále tu funguješ. Za druhý, koukni na Steam, je to asi druhý, připnutý vlákno takže ten problém tu asi bude pro dost lidí. To, že nechápeš co je A a B je tvuj problém. A další cool postoje si nech, protože to, že znam cenu peněz celkem funguje na to mít peníze a nevylučuje se to, naopak. Já porovnával co jsem dostal a co jsem mohl za tu cenu a za tu cenu je černá obrazovka, nezlob se, drahá. Kdybych vyhazoval peníze, tak je nemam. I když si kupuju kraviny a prochlastam, užiju si to. Tenhle model asi nechápeš, co? A s přesvědčenim, že kvůli hře která je pod požadavkama za 20 euro si koupim PC za dva tisíce euro. Ale jinak to nevyužiju jen proto, že má studio chyby. To snad i blbec jako ty musí pochopit. Ale nepochopí... Já už na tebe reagovat nebudu, děcko. :D
            • R. , je docela úsměvné když někdo hovoří o kanálové diskuzi a přitom on sám se na tom velkou měrou podílí. Ono celkově dost ztoho co si vypotil platí i o tobě, takže by nebylo špatné mít občas i trochu té sebereflexe.

              Když se chováš jako hňup, tak je jedno jestli bydlíš v amsterdamu, nebo v nějakém prdelákově.
            • Takovy machirky jako ty mam nejradsi. Kolik ti je? A jak jsi prisel na to, ze mistni ctenari jsou 'zaprdci' co dostavaji kapesne? Jo, kdyz jsem byl mladej a zil v zahranici, taky jsem si rikal, jakej jsem king of the world a ze nejaky Cesko mi muze bejt u zadku. Doufam, ze te pobyt v Holandsku nauci vetsi toleranci a skromnosti, kterou rozhodne potrebujes. To je totiz asi to nejvic, co si z toho muzes vzit. Drahyho sejra si snez a nezapatlej si u toho tablet. I kdyz uznavam, ze mistni mentalita a chovani lidi muze byt lepsi. tak kazdy narod a zeme ma sve pro a proti a celkove na tom Cesko rozhodne neni vubec spatne, ba naopak. Ja jsem to poznal po nekolika letech ziti jak na zapade a vychode Evropy, tak i treba v Cine. Za par let ti to mozna dojde a budes se jeste rad vracet, jako drtiva vetsina ceskych expatu.
            • https://www.youtube.com/watch?v=WcL5NftDhmg

              Opět nelze reagovat přímo na Zagra. Machři to řvout ale maj bloklý reakce, či co, aby to celý dostalo ten správně hnědej lesk. Navíc, kdo začal s uráženim a dělánim z někoho chudáka, tak jsem tu jeho nemístnou drzost uvedl na pravou míru. Ale to by nebylo tak cool, reagovat na toho kdo je tu opravdu de**l. Ale chápu, že záprdci tady jsou rádi, že dostanou nějaký kapesný a musí si to kompenzovat v jiných formách.
              Tady je to v diskuzích opravdu odpad.
              Tady jsou diskuze jen jakejsi pisoár, pro ty co se pomočujou.
              To mi opravdu za to nestojí a ani tuhle stránku navštěvovat nadále. Na to existujou mnohem chytřejší komunity. Aneb, proč nebejt v ČR. Krásná země, blbá nemístná, namachrovaná mentalita způsobená z komplexu z nedostatku a kompenzace v chování, kdy jsou tu všichni namachrovaní Napoleoni. Ono Vám to časem mimo internetový diskuze, kde je každej hustej, starší a bohatej a ikdyž jde o 13ti letý děti z cinžáku s warez hrama, jednou v životě dojde.
            • Zagro
              Píšeš jak prase. Pokud bys v tom amstru byl již řadu let, tak by se to snad dalo i omluvit, ale ty další žvásty o ceně sýra atd. Raděj si zapni ten svůj ušmudlanej tablet a nemotej se do diskusí ke hře, kterou na svým krámu ani nerozjedeš a přitom to není nijak náročná hra. Takže jo, chyba je zcela jednoznačně u TEBE.
        • Krescz
          je léto, zajdi do Kauflandu na brigádu a kup si PC
          • Ty jseš brigáda,
            já bydlim v Amsterdame vedle baráky Anny Frankový. Já dam za sejra víc než ty vyděláš za léto na tej svej brigádě. Koupil jsem si teď tablet, protože prostě PC už mě nebaví tahat a na hry čas nemam tolik. Ten co mam mi stačí a i když neni nejnovější je nepoužívanej. To nic nemění na tom, že by snad měla bejch chyba u mě.
            • Krescz
              podle toho co jsi napsal si ubrečené děcko, který trápí, že utratilo celé kapesné za hru, která mu nejde :D vůbec nechápu tvůj příspěvek, chyba je jen a jen u tebe, mě to šlape v pohodě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit