Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pro info, JC se da zrovna na steamu koupit komplet za cca 13Ecek (1+2+3 + hromada dlc). https://store.steampowered.com/bundle/2277/Just_Cause_Collection/
  • Osobně bych si v JC klidně další díl dal, rozhodně víc než Mad Maxe. Nějak jsem nepochopil co na tom koho baví, zkoušel jsem to třikrát a fakt nic, furt to stejné dokola. JC je také o tom stejném, ale díky háku a destrukci, to dokáže na pár hodin zabavit a není problém to zase za měsíc zapnout a blbnout dál. Ale zas sto lidí, sto chutí.
    • Jack1947
      Problém je u JC aspon posledního dílu že když "zničíš všechny základny tak tam není už prakticky co dělat. Nicméně... ano dal bych si a rád fakt pecka hra na odreagování i když bych radši ještě měl Mercenaries prostě lidi jako já to mají s destrukčními choutkami těžké v dnešní době. Hrozná škoda Mad max nebylo zlé jenom to už nastínilo grind ale jako taková jednohubka supr určitě doporučuji dopařit. Moc podobných postapo není a je k neuvěření že už to bude 3roky odvydání :O
      • Vole, víš že ty základny můžeš obnovit? Proč si vůbec dáváš práci psát tyhle slohy o věcech, o kterých nic nevíš? Občas mám chuť si prorazit hlavu když tu narazím na tvůj komentář.
  • ucho
    "a třeba si v nich i zaplavat jako Donald"
    jako ehm, Donald byl vždy švorc.
  • V penězích plaval Skrblík, ne Donald :)
    • Khanemis
      A který z těch dvou to byl, co se staral o své synovce Leonarda, Michelangela a Donatella?:)
      • Jack1947
        Tříska!
      • ucho
        jednoho jsi vynechal a nebyli to synovci. a byl to ten treti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit