Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vynikajici. at uz je to tu!
  • jsem fanda série a docela hafo se teším.. každej díl přinesl něco novyho ale zdálo se mi že byl kratší a kratší :/ u mě vede hitman 2 jak délkou tak misemi a lokacemi . :)
  • Nevím proč, ale to jsem už letos hrál... Jo omlouvám se, to byl Batman:Arkham City...

    Ale zase, když to bude alespoň z 8/10 dobré jako Batman a 6/10 jako předchozí HITMANi, tak si to koupím. Snad to nedopadne jako SC:Conviction
    • Srovnáváš hodinky a holinky, kemo.
  • Zatim to vypadá dobře, tím nemyslim jen tenhle trailer. Společně s Maxem moje nejočekávanější hry.
    Snad to dopadne tak jak každej z nás čeká, poslední dobou těch zklamání přibývá, hlavně co se her od EA týká, tak ještě že v tomhle nemaj prsty :)
    • Shaker
      naprostej souhlas
  • kubi-wan
    No, musim říct, že tohle video už mě docela přesvědčilo *5*
  • A kde je ta sociální cesta? Ta se třemi mrtvolami za kolo, nutnými jen k tomu, abyste měli kostýmy a přístupové karty? + dvě nešťastné hodnoty s následkem smrti vašich cílů a ádié? Odchod, aniž by kdo věděl, že jste tam vůbec byli? Ach jo...
    • Tohle bys přece v trailerech na Blood money taky nenašel a přesto to ve hře pak bylo :)
  • No tak vypada to, ze moznosti jak to hrat nepozorovane ve hre jsou. Ve vsech predchozich dilech slo uplne stejne hrat akcne a vsechny vykosit, ale mise byla hotova za 10 min a ani jste se moc nenadreli. Takze nejakou akci bych moc neresil. Hlavne doufam, aby byla moznost smrti naraficit tak, aby vypadali jako nestesti.
  • perfektní interaktivita.... zajímalo by mě jestli budu dostávat na konci mise ocenění... jestli mě to bude třeba nutit abych musel zabít jenom toho koho mám nepozorovaně abych dostal silent assasin nebo bude stačit prostě nebýt zpozorován... samozřejmě za ňákou bonus zbraň třeba double ballers silenced *1* *5* ty byli moc gut
  • both require exeptional skill to master - MONSTER ROFL :) sucasna hra co vyzaduje skill? a zaroven ma implementovane vodenie za rucicku ako gameplay prvok. pardon, ale musim sa smiat
  • to je hitman jak ho zname!!!
    • residentevilfans
      souhlas trailer co si na nic nehral proste ukazal 47 takoveho jaky je *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit