Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to ranná fáze hry,grafika nemusí odrážet výslednou kvalitu, a já osobně jsem teda takový schopnosti nikde jinde neviděl, navíc možnost si je zkombinovat podle libosti je nářez, v multi alespon nebudu vědět kdo proti mě stojí jen podle vzhledu nebo tak........ a konečně taky atmosféra,pořádný příběh,"wow" situace a mezitím řežba .... cokoliv co trochu vybočí z dnešní trochu ploché herní scény vítám.... prototype byla řídké kakání,jen skákat kolem, mačkat jak magor a zabíjet všecko co se hýbe,po hodině stereotyp a nuda *11*
  • Grafika, animace a celkové provedení sice vypadá, jako bychom se vrátili o několik let zpátky, ale tento nedostatek je nahrazen kvalitní náplní a drivem, který ve hrách dnešní doby už moc nevídáme. Už jen z druhé poloviny prvního videa je zřejmé, že autory vývoj hry neuvěřitelně baví a je cítit určitý návrat ke kořenům - a hratelnost a příběh, to je oč tu běží především.
  • Že by dnešní vydavatelé kromě peněz začaly zajímat i dobré nápad?
  • ... to má bejt podle toho seriálu Heroes? to by nemuselo bejt zas tak špatný, ten sem měl rád:)
  • Jen tak dál a vývojáři her to mohou zabalit . . . přitom to vypadá, že by se v tom potenciál našel. Škoda, ale třeba budu ještě překvapen =)
  • Nevim jestli je to v tomto zanru her bezne, ale co sem koukal na video tak sem tam nevidel jedinou originalni myslenku. Sountrack z batmana, abillity takovej mix Xmenu, Avatara nebo ty koule z fontany. Este to chce zastavovat kulky dlani a maj hotovo.
  • Hmmm... takže takovej upgradovanej prototype
  • Já si myslim že by to mohla bejt docela zábavná hra.
  • Nevypadá to uplne špatně taková trošku míň chaotická variace na Prototype...
  • vypada to na riadnu sracku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit