Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím .. Dračí doupě jsem hrál patnáct let a vlastně ani nevěřím tomu, že je možné ho převést do počítače.
  • Vojta_Ilavsky
    Tak tohle jde naprosto mimo mě, čekal jsem nějaký tajemný explorační RPG, ne tohle. *9*
  • wenceslaus
    Pen-and-paper RPG miluju víc, než jakékoliv hry, takže jsem snad i cílová skupina...

    Ale podle traileru mě to zatím moc neoslovilo. Ta nastíněná temná atmosféra je tam příliš prosvětlená záblesky výbuchů, ohně a světélkujících potvor... takže zbyde jen takové malé "bu, bu, bu".

    Snad se pletu, nebo to bude mít například skvělý herní design... snad.
    Ale raději bych ten World of Darkness od CCP, škoda.
  • Online akční RPG.... Asi si všimli propadáku jménem TES Online, který poslal sérii TES ještě více dolů, než byla, to asi nechtějí nazvat "MMMORPG" *15*
    • wenceslaus
      Nechápu. V TES online nestojí 1 hráč proti 4. Vypadá to nejspíš na úplně jinej koncept...
  • RangerCZ
    1. těším se, jestli to bude něco ve stylu dračího doupěte (já jsem si hry na motivi DD představoval vždy jako hry textové)

    2. JSEM V ČLÁNKU ! dejte mi sušenku :)
    • deridon
      http://4.bp.blogspot.com/-6KgVDEMf3Ok/Uo-5tbh4MDI/AAAAAAAADRs/Sqdm9oB0yBU/s1600/cookie.jpg
      • RangerCZ
        jéééééé děkuji
        :D
  • bioware by uz radeji meli poslat ke dnu,kdo dneska stoji o dalsi tuctovou multiplayerovku kterych je mraky? o kvalitni singleplayer clovek uz prakticky nezakopne...
    • Bioware už dávno tleje na dně moře. Tedy aspoň pro ty, co chcou hrát dobrý hry. Nějaký otherkini z tumbleru si asi pošmáknou na DA: Inquisition.
    • A co terpve singleplayer s kooperací, to už je v současné době malý zázrak.
      • divinity origo sin?
  • zbožňuju tohle kombo monster v moderním světě, proto tak žeru Secret World... prostě bomba :)
  • Přiznám že nevím co jsem čekal, určitá část mě si přála Baldurs Gate 3, nebo restart IceWind Dale....Ale pokud se do toho opřou a neudělají z toho rychlokvašku myslím že hra bude stát zato....
    • Z těch videí si čekal baldur nebo icewind dale? to snad nemyslíš vážně. Týpek v restauraci se smartphonem - jasný příklad klasické fantasy, sarevok si asi odskočil obědnat hranolky *7*
      • A pak si dá MCbox napůl s Gorionem
    • Icewind Dale nedělal BioWare, ale Black Isle Studios, kteří jsou dneska Obsidian a makají na Pillars of Ethernity, což je hra pro vás.
    • Já tam vidím to "online" a už teď vím, že to rychlokvaška bude.
  • XorxoxTalarius
    Hmmm, multiplayerovy Shadowrun ... no tak si pockame jestli nezmrsi hrani za Shadowlorda a nezbyde z toho jenom tupa rezanice kdy posilam vlny nepratel, jelikoz posledni roky herniho prumyslu mne udelali lehce skeptickym a budeme doufat ze se objevi zajimavy titul ktery zpracuje neco na co cekam uz dvacet let :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit