Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KAWAAAAIIII :)

    JJ kupujem konecne niekto prisiel na to ze hry z roku 1999 - 2009 boli tie naj na hranie.
  • Krescz
    ano *14* *14* *14*
  • commandos + japonsko + lepsi grafika ?om nom nom
    • alladjex
      hai, sou desu!!! PŘESNĚ
  • Podle obrázků to skutečně vypádá jako commandos a upřímně ani nevadí, že to nebude ze stejného prostředí. Tohle mě též vyhovuje. Ta hra mě bavila svou hratelností a prostředí tam může být teoreticky jakékoliv i kdyby to bylo scifi...
  • Consider it done. Them memories *9* *13*
  • Commandos ? must have...
  • spoock
    Jaj, jak já bych chtěl nové Commandos. Jestli tohle bude dobrá hra, tak kupuju, trailer vypadá dost lákavě a tématika je neokoukaná.
  • Lukyz
    Vypadá to skvěle, ačkoli mi asijské prostředí moc blízké není.
    Ještě by mohli přihodit nový Desperados, ty jsem měl díky atmosféře a hudbě o něco raději než Commandos.
    • Desperados byly fajn, ale nikdy jsem se nedostal přes tu noční misi, na to jsem prostě neměl trpělivost a hrát podle návodu jsem to nechtěl. Já bych byl nejradši za pokračování commandos 2, udělat lepší detailnější modely postav(a ani to by nemuseli) a nový mapy. U téhle hry se obávám, že vzhledem k tomu že se jedná o multiplatformu budou muset přizpůsobit obtížnost
      • Vidíš, já jsem zrovna nedávno znovu nainstaloval původní Commandos (tzn. Behind Enemy Lines a datadisk Beyond The Call of Duty) a když jsem měl pak přejít na Commandso 2 a 3, uvědomil jsem si, že mi ty další díly už (graficky a stylisticky) nevyhovují. Zůstal jsem tak u izometrické jedničky. Obecně mám pocit, že tyhle izometrické 2D hry mají stále něco do sebe a ta grafika (i když si vzpomenu na Stronghold, Baldur's Gate, nový Pillars of Eternity) je i po letech neokoukatelná záležitost. Rané 3D se ale okouká (a znelíbí) dneska velice rychle. Do Shadow Tactics ale vkládám naděje... to 3D i stylizace mi tu přijde vcelku dobrý. Tak snad!
  • Připomíná Commandos? Shut up and take my money :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit