Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra neni špatná...ale jedna mise MĚ NAPROSTO NASÍRÁ!!! ...a sice ta mise s ,,big boner"...nejhorší defend mise jakou jsem kdy hrál a furt se přes ní nemůžu dostat ale jinak jde v celku o dobrou hru i když vykrádá nejméně 4 hry...
  • Prej frustrace a podobný mrdačky. "Člověk" kterej tuhle hru recenzoval evidentně pokaždé dává obtížnost na easy jinak si tyhle ubohý komunistický píčoviny co tu v tý recenzi vyblil nedokážu vysvětlit - za mě krásných 8/10 a jedna z nejlepšíh her tohoto roku...
  • ...takže při převrácení osy Y (nejběžnější alternativa) panáček při posunu analogu nahoru míří dolů...

    Podle mě naopak zcela pochopitelné a přirozené, například pro toho, kdo už někdy v životě něco pilotoval *3*.
  • Imho naprosto zcestná recenze, bohužel - a to autor vypadá jako fanoušek. Shadow of the Damned je herně ve skutečnosti starý dobrý Resident Evil 4 (v podstatě totožné ovládání, jenom místo kudly máte pochodeň) v šíleném prostředí a s šílenými protivníky. Hra je zaměřena na head-shoty, bez nich si neškrtnete, stejně jako v RE - vlastně je to v Shadow ještě lepší, protože head shot většinu potvor opravdu instantně zabije. Pokud někdo neumí mířit, hra pro něj může být těžká a nestravitelná, protože do zombáka je třeba vysypat fakt hodně nábojů, když se do hlavy trefit neumíte. Ovšem když jo, je to paráda: bum-bum-bum a útočná skupinka je na cucky. Další věci v recenzi jsou taky dost mimo, technických nedodělků jsem si nevšiml, jediná opravdu pravdivá výtka je to přehození osy Y v 2D pasážích, to jsem taky nějak nepochopil...

    Každopádně platí:
    - "brokovnice" je útočná puška, funguje famózně a později po vylevelování funguje i jako ta brokovnice (obrovský rozptyl, zabije cokoliv malého instantně bez míření)
    - atmosféra je parádní a hratelnost skvělá, osobně jsem RE4 považoval za nejlepší 3rd person hru na konzolích, ale teď má zdatného konkurenta
    - prostředí je docela na jedno brdo a grafika nic moc, ale to je mi, upřímně řečeno, úplně jedno. Koukat se na to dá, víc mne nezajímá...

    Škoda, že to je relativně jednotvárné a ne nějak ukrutně dlouhé, dal bych 8/10.
    Rozhodně doporučuju. *3*
  • U každé hry bych nechal hodnotit hru čtenáři kdy se vyvarujete tomuto hodnocení a všichni dohromady udělají čistý průměr hry . U každé hry je s tímto problém.
  • Ako toto je podcenene hodnotenie.ja som sa pri tom bavil slvelo.8 si to zasluzi
  • Co sakra všichni máte proti UE3 ? Vždyť vypadá pěkně...lol
  • IGN 7
    gamespot 8,5
    gameinformer 9,25 wtf?

    user rating vetsinou kolem 8,5

    takze ta 5ka je docela ulet nebo ne?
    • Nejlepší je, ře F.3.A.R dostane 8 a je to docela propadák a toto lepší hra jak celej fear a dostane 5? Větší reklamní akce = na tiscali + 3 body!
    • Ne ze bych nekterymu z tehle zdroju prikladal nejakou velkou vahu, ale....
      ...taky si myslim.
      Pritom autor skoro zni jako fanousek podobnejch her.
      Ona se tam asi HODNE promitla ta frustrace, o ktery pise...
  • tahle hra mela dostat 6, ale uz by to bylo asi po "třicáté" tak tam radši šoupli 5ku:-D
  • Odulin
    *

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit