Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaka verze se hraje lip? verze pro Ps vita nebo 3DS?
  • Naprosto dokonála hra, ač mě psychicky ničí a nutí ignorovat veškerý sociální život, přesto peníze za koupi rozhodně stojí!!!!
  • rami.cz
    To si musim kůpit :)
  • Jsem rád, že takové hry vznikají, ale 15 éček mi přijde moc. Za 5-10 bych to koupil i s rizikem, že to nebudu hrát.
    už aby to byla hotline miami 2!
  • yenda1
    Taky nemám nic proti "hlavnímu proudu" ( fakt z duše nenávidim škatulky). Zas a znovu říkám, že hry jsou pouze JEDNY. A předpojatost vede pouze k vlastnímu ochuzování, dobrovolnému omezování (to neplatí na tebe).

    Víš já vůbec nemám ten pocit, že co indie = 8bit grafika. Sám si uvedl příklady a těmi to nekončí. Moc to nesleduju, ale nepřipadá mi to jako 8bit kam se podívám.

    Mně spíš přijde, že se snáší zloba na jisté hráče těchto her. A řekl bych, že trochu oprávněná. Kromě několika labužníků se totiž za tímhle "žánrem" ,jako smrad, táhne tlupa individuí, kteří svou"nezávislost" staví na odiv kde se dá.(filmy, hudba, knihy apod.).
    A druhá věc,které jsem si tady všiml, je snaha hledat za vším tím "indie"něco víc (smysl života, hluboké pravdy), což má na svědomí ta tlupa "nezávislých". Netvrdím, že to tam někde vzácně není, ale hledat za každou vystřelenou raketou na měsíc či zvadlými doutníky problémy ejakulace/erekce (jen příklad), mi přijde jako snobárna a typický příklad hyperinterpretace.
  • Presne tak. Napriklad tu sa ta grafika hodi. ALe je kopec hier kde sa ta grafika vobec nehodi a je skor na skodu.
  • Takové hry vycházejí přesně proto aby se rádoby hipsteři tvého ražení mohli poplácat po údech a polknout kapku tatarky a osočovat ostatní že jsou buzny.
  • Další zbytečná pixelová hipsteřina, 8/10 voličů Černoknížete doporučuje. Fakof.
  • Já třeba nejsem odpůrce indie (naopak zjišťuju, že mainstream už je až na pár vyjímek zcela odkecanej), jsem rád že jim tato prohnilá doba přeje, ALE...

    ...už mi začíná lézt na nervy, že co indie = 8bit grafika. Chápu že na krásnou grafiku nejsou peníze ani prostředky, ale podívej se třeba na Limbo, Machinarium apod, který ukazujou že to jde i jinak.

    Už mi ty 8bitové idnie začínají splývat a to je cesta do (jejich) záhuby.
  • Rich Evans?
  • cekat na vic, nedej boze kvalitnich, aaa titulu je, jak by pravil klasik absurdniho dramatu, cekani na godota *5*
  • PravyMonty
    Ti napíšou nějakou blbost, třeba že by se místo indie her měli věnovat AAA hrám. Samozřejmě si asi neuvědomují, že kdyby se tu nepsalo o indie hrách, tak by tu prostě bylo méně článků a žádné by nepřibyly.
  • Funguje, stejně tak i Logitech Cordless Rumblepad 2. Za mě veliké plus
  • syte syto, husty *5*
  • Odulin
    Skvělá gameska, u který snad víc vzpomínám než hraju. :)
  • yenda1
    Mohl by mi nějaký odpůrce tzv. "indie" her bez emocí a zbytečných invektiv vysvětlit, co ho tak trápí? Že takové hry dostávají prostor? Že vznikají nebo snad nedej bože kohosi baví?
    Stížnosti ohledně hodnocení jsou liché. Pixely neznamenají automaticky vyšší hodnocení. Těchto her, hříček vzniká obrovské kvantum a ruku na srdce, většina z toho nestojí za povšimnutí, což se zase tak neliší od filmů, hudby, knih apod. Na stránkách nevěnujících se přímo "indie", pak máte k dispozici výběr, který prošel sítem s velmi malými očky.

    A Shovel Knight je výborná hra. Proč? Poněvadž je zábavná.
  • Podla stranky na steame ano. Maju tam full controller support.
  • Už jen z obrázků to vypadá kouzelně. Jdu do toho. Mnohdy jsou takovýhle malý pitominky lepší než předražená tří áčková jeblotina, plná bugů a nudné herní náplně.

    Podporuje hra X360 Gamepad?
  • Jack1947
    Tak pozor aby nepraskla... infarkt by nenechal na sebe moc dlouho čekat. *3*
  • Já ti nevim, ale když vidim ty dnešní AAA imitace, tak mě lehce bolí žilka na hlavě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit