Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Transmodifikace zahájena." 10...9..."Vypněte to!...8...7..."Tak už to sakra vypněte!" 6...5...4...3...2..."Kocouré!!"...1..."Transmodifikace dokončena". :)
    • Jéé epic fail, ona je to TransmoGRIfikace :D No to mě po****
  • Jestli nechají zabít Deathwinga, tak se světem Warcraft končím. Už tak ten příběh zmrvili kvůli WoW až až a jestli bude chybět moje druhá nejoblíbenější "postava" ... *13* *13*
    • naprosto souhlasim, z toho, jak wowko znasilnuje svet warcraft je mi uz vazne na bliti. na lore vubec nemeli sahat, jen vsechno zkazili kvuli tomu, aby meli hraci co hrat. hnus
    • kostejnesmrtelny
      Aha. A proč je zrovna Neltharion tvoje nejoblíbenější postava?

      Myslím to seriózně, pro takovou náklonnost musí bejt nějakej důvod...
      • Hodně k tomu napomohla knížka Den draka, tam byl naprosto skvělý. A ve Válce prastarých, kde přechytračil všechny ty namistrovaný Aspekty, to nemělo chybu. *3*
      • tak to máš to samé třeba jako, když má rád někdo Darth Sidiouse ze SW.. teď mě zrovná nenapadá někdo jiný s tak velkou mocí, který jen prdnutím zničí půl světa.. já ho sice nemám rád, ale líbí se mi a rozhodně je škoda, že Blizzard zabijí tak mocné postavy jen tím, že jde někdo na raid.. a pak ti nějáká hlavní postava řekne "o dekujeme hrdinové, my tu jsme staletí (ty jen 2 roky dejme tomu), ale nedokázali jsme ho porazit, protože je to MMO a musí tu být nějáký systém, který tak trochu prdí na původní Warcrafty" samozřejmě to přeháním, ale tak to z toho cítím.. dřív jsem hrál WoW a Warcrafty, bylo to parádní, ale tohle mi kazí dojem..
        • Není to náhodou tak že ho porazily, on ale přežil, připravoval se na pomstu a teť jí započal ?Navíc ho rozhodně sami dávat nebudem , všechny ostatní dračí letky, Thrall a k tomu ještě budeme mít Dragon Soul. To není zrovna málo *5*
      • zavislost na wowku..
    • Jistě, necháme ho na život ať dokončí co před lety začal *15*.Zrovna u něho to asi jinak dopadnout nemůže.
  • "Deathwing bude droppovat pouze zbraně a zároveň také mounta", článek jsem sice jenom prolítnul, ale tahle formulace mě přijde dost pofidérní...
    • Čo je na tom nepochopiteľné? Bude dropovať len zbrane a mounta... got it?
  • Na tu Transmogrifikaci se moc tesim konecne si muzu zmenit vzhled setu na Tier 2 :)
    • transmogrifikace bude super, škoda že jsem s wowkom skončil
      • A myslíš že to tady někoho zajímá, že jsi s wowkem skončil? Reaguj jen na věci ke kterým můžeš říct něco smysluplného a ne takovýhle štěk. Jinak už je nejvyšší čas aby přišel Deathwing *4*
        • OMG *1*
        • Proto by ses mel ridit svym vyrokem a zbytek zivota byt ticho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit