Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, tohle bylo k Civce 4 jako mod zdarma pod jmenem Final Frontier, pak vyšla ještě luxusní předělávka Star Trek mod založená na FF.. začínám chápat, proč měla Civ V tak ořezanou podporů modů proti 4, místo modů budou to samé prodávat za prachy, lišácké, už čekám jen fantasy datadisk který bude nápadně podobný Fall from Heaven *7*
  • Dej nám s tím Side pokoj už. Dekujeme
  • radši recyklovanou (a pořád kvalitní) strategii než žádnou strategii.. už mě je z těch zombie stříleček a supr open world rpg pěkně nablití, takže já si rád zahraju. Navíc SidMeyer je pro mě záruka opravdové kvality.. takže to máme tenhle kousek a pak kutí MS nějaký nový AoE? Doufám,že ne 3D!
    • Jojo.open world RPG her,tech teda je! Sid Meier's zdima penize. nic vic
  • moj zaujem to vzbudi len pokial tam prida treti rozmer. 2d strategii mam uz od sida dost.
    • civka neni 2d
    • XorxoxTalarius
      Treti rozmer a real-time pridali do Master of Orion 3 a celkove tim tu znacku zabili, diky nechci
      • za to že jedno studio to udelalo šptane neznamena že ostatní by se nemeli pokoušet
  • Haters gonna hate... *10*
    • Dej si kebab, příteli.
  • tomocz
    Hmm, hrám typu Civilizace jsem nikdy nepřišel na chuť. Škoda.
    • Já také ne. Jsou to historizujici deskové hry. Pokud někdo chce mít opradu pocit z vedení národa a dobývání světa, musí šáhnout po hrách od Paradoxu, Creative Assembly nebo méně známých titulech jako třeba SuperPower 2 nebo Knights of Honor. Hrál jsem Civilizaci 3,4,5 a úplně první díly mohly vyniknout ve své době, ale dnes je celá série jen o přetvářce a s historickými strategiemi nemá společné prakticky nic. Tím, že hry ze série zabírají celý dějinný vývoj až do budoucnosti, jsou postaveny na absurdních mechanikách a dochází k absurdním situacím. Podle mého, kdyby série vznikla až dnes a neměla tak dlouho tradici mezi hráči, zapadla by.
  • Horší recyklát je Call of duty nebo Assasins šit.
  • a Recyklujeme stále dokolečka. Civilizace je v recyklaci naprostá špička...
    • nekromant33
      kéž by všechny recyklovaný herní značky dopadaly alespoň jako Civilizace
    • XorxoxTalarius
      Nerekl bych, prece jenom mezi jednickou a trojkou je velky skok v pred, trojka pridala dalsi vylepseni a pak nasledne ctyrka to pozvedla na opravdu novou uroven
    • Jack1947
      Kde se dneska nerecykluje? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit