Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spatne prekopany road rush z roku 1994
    http://www.youtube.com/watch?v=uos8NvZ5WVE
  • Já si řikám už spoustu let že by někdo mohl udělat novej Road rush ale toto je tragikomický..
    • A nebo aspoň Road Rash, když už ne Road Rush
  • Ta stará hra snad i vypadala líp :)
    • Ne snad, ale určitě :-)
  • Jack1947
    Jacked i kdyz to byla jen arkada a prakticky a i pisemne propadla se mi libilo ( jenze to uz je pekna radka let 2006) No a toto by mohlo bud naplnit ocekavani dobre akce na motorkach nebo to bude prusvih na ntou, kazdopadne je vitano oboji, je skoda ze tenhle zanr prakticky zmira... vzdyt co je lepsiho nez kdyz se 2 motorkari mlati za jizdy palkami( naposledy tomu tak bylo v GTAIV: LAD a tam to bylo zabavne).
  • ved je to strasne
  • Odulin
    Dve motorky vedle sebe a jeden do druhyho mlati melee zbranema..co mi to pripomina..co mi to jen kua pripomina. :D...a bc racers to nejsou.
    • gamerkt79
      To byla klasika Road Rash (nebo Rush) asi tak rok 1996. Skoda, ze nikoho nenapadlo udelat remake uz driv :))
      • Odulin
        Jj vim, psal jsem to ve srande. :) Protoze mi to fakt okate pripomina Road Rash...tam se mi vzdycky libily ty karikaturni obrazky jezdcu. :D
  • C-BEAM
    je to síce tak trochu amatérčina ale páči sa mi prístup autorov. Hra podľa všetkého nebude vôbec jednoduchá a bude otvorená moddingu s tým, že všetky svoje assety dajú k dispozícii verejnosti. Na úroveň Road Rashu to určite mať nebude ale verím, že bude viac zábavná ako polovica súčasnej áčkovej produkcie *1*
  • Jednoducho je to vykradnutý Road rush
    • Road rush jsem pařil na Master Systemu a BW televizi *15* krásný časy.
  • Hmm, borci lítaj na motorkách, mlátěj se baseballkama a mě tu vyskočí reklama, ať si u Allianz sjednám povinný ručení *1*
  • No nevím, původní Road Rash jsem miloval, byla to dobrá komedie, ale tohle vypadá fakt hloupě. Jednak to má fakt ohavnou grafiku a druhak mi tam nesedí ty střelné zbraně
    • PŘESNĚ! Sem si říkal, že tohle nemá cenu ani hrát, pokud tam budou střelně zbraně. Mají tam být civilisté, města, doprava, pálky, řetězy, kopance, policisté... možná bych tam dal možnost zapálení, nebo elektrický šok. Ale nic ve formě zbraní!

      Takhle si můžu klidně zahrát GTA...
      • prudislav
        města, doprava, pálky, řetězy, kopance, policisté budou , však je to taky pre-alpha footage hry která se odkazuje na road rashe jako duchovniho predchudce
      • Ještě bych do toho výpisu přidal důchodkyni o berlích, tu jsem si vždy vychutnával *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit