Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Farnsworth říká "good news everyone" ne „Welcome to the world of tomorrow!“ to je hláška Terryho z Applied Cryogenics, když se poprvé rozmrazí Fry. Get your facts straight a nenič tu pop-kulturu.
  • Nazdárek lidičky :-)
    Nové SimCity co se týče stavění budov, silnic a infrastruktury je výborná hra, ale do kolen jí sraží malá stavební parcela města. Na naučení mechanismů o hře je fajn, ale co s tím, když chcete postavit velkoměsto, pak se stavá překážkou vývoje města. Bohužel vzhledem k rozloze to není pro mně!
    S pozdravem!
  • že by to bylo město Přebuz? (nejmenší město čr *3*)
  • fizola
    EA si ale pekne drží tematiku Sim Hier: V rovnakom čase vyšli Sims 3: Into The Future, SimCity: Cities of Tomorrow, balík vecí do Sims Freeplay... či sa nám oni nechystajú niečo povedať :D
  • ja bych rekl, ze tuto vetu profesor Farnsworth nepronesl... *3*
    • saburo
      Jsem rád, že tu nejsem jedinej hnidopich (nebo fanoušek Futuramy?) *1* Neříkal to profesor, ale Terry z ústavu pro kryogenní výzkum...
      • a ještě Bender když tam pracoval *4*
  • Lawliet
    Objektivní hodnocení.
    • Nesouhlasim. Tolik mela dostat hra samotna. Jenze to by se v dnesni dobe nesmely delat recenze her po 5-10 hodinach hrani. Datadisk si zasluhuje male plus,nic vic
    • Objektivní hodnocení.: 0/10 a za male mapy a online dmr -2 body takze -2/10
  • kostejnesmrtelny
    Jsem tu jedinej, komu ta hra přijde strašně hnusná?

    (z obrázků, nehrál jsem to)
    • Mě právě jestli se na týhle hře něco vážně líbí tak je grafika (občas to ještě hraju, já vim sem masochista ale v malejch dávkách se to dá)
    • Taky jsem od prvních screenů doufal, že to je jen nástřel grafiky. No bohužel - pro mě je tento vizuál velké mínus. Ani jsem se to nepokoušel hrát, zůstal jsem u čtverky s NAM.
    • ano, je hnusná! (hrál sem to)
    • neni hnusna, jen to jen takova hracickova stavebnicova stylizace. mne se to nelibilo uz z prvnich screenu a vtedy byli vsichni nadseni
  • deridon
    já žiju ve "městě", které je stejně velké jako "města" v SimCity!
    • že by to bylo město Přebuz? (nejmenší město čr )
  • To jsou ale ošklivé domy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit