Přejít na výpis diskuzí
Simracing 102: Vyzkoušeli jste všechno, je čas na iRacing
27.5.2026 | Dominik Valášek
2 příspěvky
-
Já jsem (i díky tomuto článku) rád, že jsem si tento vlak nechal ujet..
Děkuji za hezké čtení.
Prostě nejde stíhat všechno.. A opět se mi potvrdilo, že to chce čas, jak na druhé povolání.. 😀
-
Hraju to asi tak 3 mesice a je to tezky. Je to zabava, ale taky "prace" , neni to jen for fun, proste musite uz neco delat jako smysluplne. Ja mam normalne rozvrh hodin, kdy jezdim ttrening a kdy to jedu na body a to jen urcity dny. Protoze resite i kdo jezdi kolem vas a podle toho dostavate body, tzn. jsou proste dny, kdy je nejlepsi jezdit na body. Proste chce to uz hlavu, neni to bezny jezdeni.