Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož nejsem fanda kupování her po netu. (CD je jistota) Tak bych se rád zeptal, zda nemáte nějaké info o případném vydaní v ČR, jako klasická hry, nebo aspoň DLC. A původní hra byla i v češtině, což by bylo parádní! Je to úžasná hra a je velká škoda, že nemá v čr distribuci :(
  • rád hraju takoví hry, jako je třeba ANNO, Warcraft tři atd. mislíte, že toje podobná hra mýmu stylu? Nebo moc komplikovaná?
    • Vidlec
      Evžene... Kvůli tobě mám teď rakovinu očí.
  • Kedysi strasne davno som hral super hru podobnu tomuto. Nebola to ta galactica. 2 roky dozadu som ju našiel a mal na notase a vytešený som ju hrával. Potom sa mi odpálil noťas a opäť neviem jej meno... no pre tento raz už asi kôli starobe zapadne prachom.

    No kedže mna ta hra strasne bavila, je dosť možné, že príde čas, ked si toto kúpim.
    • http://www.malfador.com/se4.html

      Toto je ona. Ešte teraz som z tej hry maximalne unesený.
  • 13_11
    Otázka pro pamětníky: Je to lepší než Imperium Galactica II (1999)?

    Jinak: „šílený korektor“ je bůh!
    • Pokud vim, ImpGal I a II jsou SP hry, tohle ciste MP, tak nevim, co ti na to rict. Pokud hledas nastupce ImpGal, koukni se na Legends of Pegasus, vychazi to 10.8.
      • Tohle čistě MP? To jste četl v pohádce jak šel MP na vandr?
  • "uzavřením sázek" (které není indikováno)
    tohle nechápu, SOSE mám a ten ubíhající timer do uzavření sázek je dost dobře vidět takže naopak já bývám ten kdo těsně před koncem timeru přeplácím. Nevím jak je to v "trinity" ani "rebelion", mám SOSE s DLC Diplomacy a Entrenchment což by se ale od trinity lišit nemělo.
    Se zbytkem recenze co se týká SOSE souhlasím. Na obtížnost 6 vyhraju 1x ze 4 pokusů a nechápu jak se to dá vyhrát na vyšší.
    • smejki
      možná jsem slepý, ale já vidím jen jeden timer a totiž ten velký dole, který, když doběhne na nulu, tak je oznámeno, že se hoši chystají vyjet. Jenže na té nule to sedí několik desítek sekund a nikdy nevíš, kdy skutečně vyrazí. A během toho se rádo stává že buď:
      a) se tvůj vklad najednou sníží, změní se pořadí a ty nestačíš zareagovat, přestože se ničemu jinému zrovna nevěnuješ.
      nebo
      b) nepřátelé přisadí na tebe nebo někoho jiného skutečně půl sekundy před výjezdem, změní se pořadí a ty nestačíš zareagovat, přestože se ničemu jinému zrovna nevěnuješ.
  • Myslim, ze po dpouhe dobe neco co stoji opravdu za koupi .
    • dpouhe -> dlouhe

      čárka

      mezera před tečkou
      • ale jdi ty brepto :))
        • já vím, tohle je jasnej překlep :o) ale aby se ostatní necítili ukřivdění ;)
          • Tak jsem zvedav, jak dlouho ti to vydrzi :-)))
          • tak to vypada, kdyz zacnou prazdniny a ucitele nemaji do ceho pichnout
            • Ta korektura je fajn. Poukáže na chyby a nikoho neuráží. A kdo ví, třeba se někdo chytne za nos a trochu se zastydí.
            • To šílený korektor: Nic ve zlém, ale používat mozek tímto způsobem je trochu plýtvání, nemyslíš?
            • učitel nejsem, nestraš :o)

              a myslím, že když začnou prázdniny, lidi by neměli automaticky vypnout mozek :D
  • walltar
    U téhle hry mě vždycky vadila jednaa věc ... není tam ani jedna rasa u které by se mě líbily lodě. Jinak je ta hra parádní a v pár věcech mě připomíná Supreme Commandera.
    • mě -> mně/mi
      jednaa -> jedna
      mě -> mně/mi
      mě -> mně/mi

      čárky
      • Ty seš bourák. (seš -> jsi) *3* Jsem se konečně zasmál po dlouhý době. Pěknej způsob jak naučit lidi česky. Ale dávám ti tak den. Maximálně dva. *1*
        • "seš" je v pořádku, hovorová čeština má taky svý pravidla ;)

          taky to nevidím na nějaký dlouhodobý akce, ale občas pro pobavení...

          a chybí ti čárka za "způsob" :D
          • ta carka tam byt nema, trololo
            • ta čárka tam být má, hejhulo :o)
    • smejki
      design těch nových lodí je ještě úchylnější *1* snad jen TEC vyvázl s úctou
    • Presne z toho duvodu se mi vzdycky libil homeworld :D
  • stale jen MP, stim ze v SP to bohuzel neni zdaleka ono?
    • stim -> s tim

      čárky
      • s tim - > s tím :)
  • Zrovna sem to asi po šesti hodinách vypnul. A ted po přečtení recenze to mám chut zase zapnout. Strašnej žrout času *3*
    • sem -> jsem
      ted -> teď
      chut -> chuť
  • Na tejto hre ma uchvatila najviac grafika (nemyslim tym teraz detajlnost a pod ale skor styl). Po takejto vesmirnej strategii som vzdy tuzil len skoda ze cela hra je vlastne len plitky boj stoviek ikoniek na obrazovke. 1000x radsej by som bol keby hra bola o obiavovani vesmiru, ekonomike, obchode a bojovu flotilu by si dovolili iba silne ekonomiky....proste nieco v style hier ANNO xxxx.
    • Zajímavý nápad, ale kdyby to tak bylo tak věřím že to odradí několik hráčů... přece jen rád sednu s kámošem a dáme 2v2 partičku proti těžkým protivníkům a hned máme na pár hodin zábavu... kdybychom se museli piplat s ekonomikou a pěkně to všechno ladit tak by to přišlo o část své zábavy a akčnosti.

      Ale jako herní mód by to nemuselo být špatné, zahrát si to občas jen v sólo akci, osobně mě tento díl nadchnul, zvlášť když autoři přesně vědí jak specializovat rasy... Vasari Loalalistický dokonalá frakce na spolupráce s kámošem co pořád hraje TEC, sdílené fazové skoky udělají hodně. Frakce Rebelion s těžkými Enforcery a šetřením místa v laborkách... jako moje oblíbená rasa mi ještě víc sedí :-)
      • fazové -> fázové

        čárky

        jinak moc pěkné, chválím!
        • Opravdu, tomu se nedá nic, než jen zasmát. Pěkně jsi mě pobavil, sice jsem čekával nějakou reakci k mému příspěvku, ale nevadí.

          Co koukám, tak všichni tady mají chyby v čárkách, asi nejčastější chyba :-)

          p.s v FF mám nahozenou korekci pravopisu, na ICQ a pod programech píšu hůř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit