Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JoWood se značky Arcania chtěl držet z jednoho prostého důvodu: Práva, která, měl na značku Gothic byla časově omezená a jejich platnost vyprší na konci tohoto roku - v podstatě souběžně s vydáním Risen 2. Což možná (snad!) napovídá něco o tom, jaký je ten druhý tajný projekt Piranha Bytes;-)
  • Já od nich hraval jen serii Neighbours from Hell a Traffic Giant *3* Kdyby tyhle hry dostaly pokračování, bylo by to super *4*
  • To opravdu stoji az tolko?!?
  • tak to bude problém někde jinde, engine mi náročností přijde ok a když šlo demo, většinou plná hra už jinak nepůjde (navíc v tak krátké chvíli vydání dema před plnou je pravděpodobné, že po stránce enginu už k žádným změnám nedošlo, maximálně drobné bugfixy). například kolega v práci to dohrál a s výkonem neměl jediný problém.
  • Stanou se horší věci :). S tím CM 2.2 jsem naopak rád, že jsi to zmínil, protože poslední verze, o které jsem věděl je 2.0. Je pravdou, že když to teď čtu, tak se ani nedivím, že Ti to přišlo psané ironicky, ale rozhodně jsem to tak nemyslel. ;) Jinak verze 4.2 spadá v podstatě pod 4, ale je (konečně) v angličtině, na což se čekalo v podstatě od vzniku těch QP...
  • tak ano...demo islo krasne... ale s full verziou mali ludia lagy aj na faaaaaakt dobrych zostavach..a bolo jedno ci sa vsetko dalo na MAX alebo na MINIMUM
  • ANo, první dva díly byly super. Ale ty další tři už stály za prd a tak se o nich skoro ani neví.
  • Nejdřív zahájili spolupráci s talentovaným studiem. Poté díky němu vytvořili jednu z nejvěrnějších komunit v herní branži. A pak se na to na všechno vykašlali. Jak čekali, že to dopadne?
  • ah omlouvam se za post nahore spatne jsem to precetl a pochopil. *9* ... asi uz je nacase jit spat, nejak uz mi nefunguje mozek.

    jen na vysvetlenou "CM ve verzi 2.2, hmmm. To je vcelku novinka" jsem bral jako nejakou ironickou poznamku po te co nasledovala veta o QP 4.2 kdy jsem se nevsiml ze se zminujes o CM2.0 :D

    jestli to tu nekdo moderuje prosil bych tento a prizpevek nademnou smazat.
  • ah omlouvam se za post nahore spatne jsem to precetl a pochopil *9*
  • moc se omlouvam vazenemu lordu ze jsem se uracil jako clovek ktereho gothic 3 nejak vyzname nechytl ani me situace o kolo nej nejak moc nezajima napsat omylem starsi verzi kterou jsem naposledy vyhledal rychlim hledanim pres google a to ze jsem taknejak nedbal pozornosti ohledne obsahu vaseho velkeho zdeleni pri snaze odpovedet uzivateli "Emil". (kdyby jsem si chtel hrat se slovicky tak sem se v podstate nemylil verze 4.2 spada pod verzi 4 ne? ;) )
  • Jsou to klasické instalátory, CM v angličtině, Quest packu je v němčině. Hra samotná je v angličtině... Tady je QP4.2 http://www.worldofgothic.de/dl/download_433.htm
  • CM ve verzi 2.2, hmmm. To je vcelku novinka. Quest pack jsem jasně psal verze 4.2! Ostatní jsou v němčině. Po instalaci quest packu na anglickou verzi je německej dabing vypnut, tzv. obsahuje hra pro nové rozhovory pouze texty, takže je nemineš. Hlavně QP4.2 je verze dělaná přímo pro CP1.74, takže starší verze QP mohou dělat problémy...
  • co jsem si precetl tak "Content Mod" je nyni ve verzi 2.2 jako modifikace to pridava nebo meni zbrane, zbroj, typy nepratel, stity, monstra (ve forme alternovanych textur neco jako MMM pro Oblivion), NPC a nejaky dalsi itemy...
    Download:
    http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=177
    QuestPack je asi ve verzi 4 a je asi pouze nemecky a anglicky pouze verze 3 s tim ze je eng pouze text a dabovani nemecky, Quest pack sem nejak nehledal ale jak to vypada tak asi krome pridavani questu meni i ruzne atributy a parametry skillu a dalsich veci..
    Download:
    http://www.gamershell.com/download_48450.shtml
    Postup: Instalace Gothic 3 > Instalace ComunityPatch 1.74 [ten nejnovejsi] > Instalace Quest Packu > instalace Content Modu.
  • Má to ale jedno pozitivum. Pokud si vybavuju, třeba Gothic Arcanie měl internetovou aktivaci. Teď se v praxi ukáže, jestli platí argument obhájců DRM, že se aktivací nemusíme bát, že hry, co je mají, dostanou při potížích vydavatele patche, které drm odstraní a umožní je hrát bez aktivací i v budoucnu. Nebo si myslíte, že Joowood bude dál platit pronájem serverů u arcanie? Možná mohli investovat toho půl milionu dolarů či kolik stojí aktivační securom jinam
  • Priznam se ze o tom Quest Packu a Content modu k G3 nad ramec CP slysim prvne. Mohu mit otazku co to vsechno pridava a jaka je u toho instalace (jestli klasicky instalator, nebo neco slozitejsiho)? Jinak pokud dobre rozumim, s temadle 2 dodatkama se to da hrat jen v AJ..Pravidelne ctu gothic.net, ale o tomto jsem se nedocetl, tak by me to zajimalo. Dik.
  • Věř mi, že by Tě nepotěšil, protože by ho mělo mít na svědomí indické studio Trine, které vydalo G3 Fosaken Gods, a pokud něco podobného vydají jako datadisk ke Spellforce 2...
  • Spellforce 2 neposrali, je hodně slušným nástupcem, který mnoho lidí bavil více, nežli první díl. Problém byl spíše s The Guild 2, Forsaken Gods a chystaným druhým datadiskem na Spellforce 2, který měli dělat Trine, tzv. stejní indové jako Forsaken Gods...
  • Osobně bych doporučil Gothic 3 s Community Patchem 1.74, Quest Packem 4.2 a Content Modem 2.0. Vše je v angličtině (kromě instalace Quest Packu) a hra je obohacena a neuvěřitelné množství věcí...
  • No ten Spellforce 2: Faith in Destiny by ma aj potešil, ale je už od tejto firmy asi všetko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit