Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověk se těší, že vleze na normální web a něco pořádného si přečte a ono tohle. To tam v redakci chytáte vyrážku jménem bonusweb? Prosím, to neeee
  • Vogon
    Na viděnou, vesmírný kovboji?
    https://www.youtube.com/watch?v=oSYZmTguXP8
    • Presne to bylo prvni co mne s prvnim taktem napadlo... bebop :)
  • Má to lepší průměr na MT než Tyranny *3*
    • Vážně srovnáváš izometrický old-school rpg s moderní open-world akcí z pohledu třetí osoby?
      • nic nesrovnám, jen kdo by si pomyslel, že recenzenti budou více spokojeni s Watch Dogs 2, který navazuje na propadák než s Tyranny. Ale je pravda, že Obsidian se neskutečně opakuje.
  • Jack1947
    Nevím jak nějakej trail na hru ale zato jsem viděl ve světě ( konkurence) dostalo WD2 celkem příznivé hodnocení Dokonce i na tolik nenáviděné,m Metacritics až 4 hvězdičky!

    Takže nakonec když se člověk přenese přes pitomosti jako je gangstřík co tam dělá bůhvíco - je to docela prý hratelné tak to jsem teda překvapen - a to dost. Dokonce se zdá že syndrom downgradu se téhle pařce vyhnul úplně *8* *12* Zázraky se dějí, věřte nebo ne přátelé.

    Ta hra mne naštstí nezajimá stejně tak jako předtím *5*
    • Tak, kdyz zacinas ze dna, tak neni uplne tezky to posunout vejs :D
  • MickeyMutant
    Ve skutečnosti je to tak, že sledujeme trailer na opravdovou hru, co je ale představený ve fiktivní hře s názvem "Watch Dogs 2", která nikdy nevyjde, a byla dlouhé měsíce falešně prezentovaná, jen aby na poslední chvíli odhalila tu připravovanou vesmírnou akci.
    • Watch dogs neni fiktivni mas spoustu gameplayu na Youtube
      • Ty jsi d*bil *7*
    • sakra dlouho jsem se takhle nezasmal u komentare. :) dik moc
  • hm to vypada zajimaveji nez WD2 samotne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit