Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clovicekO

    To jo, nexus je plný modů s kozatými sexy voiced followery, a Bethesda přijde se Skyrimovou babičkou. To bude jistě populární mod.

    • readyxx

      no pokud nekdo trpi Gerontofilii tak proc ne 😉😀


      kazdopadne tak uvazuji ze tes serii hraju cca od roku 2002/3 od morru , tak uz by si me taky mohli pozvat a zvecnit me 😱😀

      • clovicekO

        Já hrál i původní Arenu. Skoro vůbec jsem neuměl anglicky a nevěděl, co mám dělat. Daggerfall jsem hrozně žral, ale štrašně jsem se u toho bál :D připadalo mi, že lepší grafika už na PC být nemůže, a Morrowind mě naopak zhnusil, oproti předchozím to nemělo žádnou atmosféru. Oblivion mě taky nenadchl, připadal mi stejný jako Morrowind a Skyrim jsem sice dohrál, ale třeba oproti W III mi to přišlo strašně nezáživné, nezajímavé charaktery, stupidní levelování alchemy/smithingu atd, že jsem tomu už nikdy nedal druhou šanci. Systém obtížností hroznej. Uvidíme na další díl, dávají si s ním pořádně načas, tak třeba bude stát za to.

        • victor

          Mám to stejně Arena ,Daggerfall ...tenkrát kouzlo čehosi jedinečného a podle mého gusta .  Morrowind jsem dával až dokud jsem nedošel k první medůze ....to prostě byla podpásovka mému Tolkienovakému vesmíru ...cokoli ale cestovat na medůze prostě už ne :/ . Bloodmoon a Tribunal pak už šanci nedostaly .Oblivion jsem chvíli lámal a nedohrál a Skyrim jsem už ani nerozehrál .....

          Stále ještě mne čeká Wizzards And Warriors a Ultima 8 .... Obávám se že další díl Elder Scrollss už bude jízda pro někoho úplně jiného ...

          • clovicekO

            Tak tak. Vůbec bych se nedivil, kdyby mezi budoucím TES a Skyrimem byl takový sešup, jako od Fallout 2 k Fallout 3. Implementace 3D grafiky na úkor abolutně všeho ostatního. V téhle dekádě je 3D nahrazené mikrotransakcemi a pseudomultiplayerem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit