Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rad za vsechny tri hry, nehral jsem zatim ani jednu, nejak me v minulosti minuly.
  • Hnisavec
    úplne zbytočné predávanie starín...hlavne že sa tu pindá na remastre zo strany pc dvojaký meter race. Keď som si minule chcel zahrať Diablo a Fallout2 tak som k tomu nepotreboval kupovať gog verziu, ale asi to je pre veľa pcčkárov problém, hlavne že sa smejú konzolistom, že si nevedia ani nastaviť settings v hre
    • del0
      To není dvojí metr, jen tvoje neschopnost logicky uvažovat.

      "Keď som si minule chcel zahrať Diablo a Fallout2 tak som k tomu nepotreboval kupovať gog verziu."

      Pominu-li, že Diablo na GOG není, tak jakou verzi Fallouta 2 si kupoval, když ne GOG? Steam? Pirátskou? *15*

      Holt je špatně, že PC hráč má možnost si za pár slupek koupit starou klasiku, která je kompletně nastavená pro moderní OS, s updaty, mody, tweaky, vylepšením grafiky, DOSBoxem atd. Kdo nechce, tak si to může nainstalovat sám, oh wait... samotná originálka už stejně většinou nejde sehnat. Hnisavec logic fail. *15*

      Dalším tvým failem je, že tu nikdo nenadává na existenci remasterů PS4, ale na to, že na PS4 po skoro 2 letech prakticky není, kromě remasterů, co hrát. *7*
      • Diablo i Fallout mam origos na cd. A je to dvojaky meter. A ze na nextgene nie je o hrat je mytus ako spatna kompatibilita na pc hh a hranie v 4k ci 60fps
        • del0
          "Diablo i Fallout mam origos na cd."

          Co máš ty doma je celkem irelevantní pro ty, kdo Fallouta nemají.

          "A ze na nextgene nie je o hrat je mytus."

          Ano. Za 2 roky tam vyšla spousta AAA nových a neremasterových her, že to ani nestíhají recenzovat. Samé pecky, že člověk ani neví, co si má vybrat. *15* O mýtech si vyprávěj možná tak svému spolubydlícímu v Jedličkově ústavu. Btw, 60fps na PC není problém, protože na PC si můžeš tweakovat grafiku = customizace = to je další z věcí, co z konzolí neznáš. Tam si nucen hrát ve 30fps, protože ti Soník nakukal, že grafika je důležítější než gameplay, zatímco ty a tví kolegové bramboráři tvrdíte opak. Ty mi něco vyprávěj o dvojích metrech a kálení si do úst. *15*
          • Jo, na konzolich vysla spousta novych AAA her a rozhodne je na nich co hrat. A to co pises k falloutovi plati i promajitele konzoli, pokud tu hru nemaji, jsou radi za remaster. Ostatne i u techto her na gogu by bylo lepsi, kdyby slo o remastery, ale bohuzel...
            • del0
              "Za to ale kazda ps4 hra jede na kazde ps4."

              Tak to je fakt pecka, že pár her na platformu, která má životnost +/- 5 let jede JEN na té platformě. *15* Kam se hrabe PC - tam si můžu zahrát "jen" hry vzniklé za posledních 30+ let, včetně tun konzolových her přes emulátory PS, PS2, Dreamcast, GameCube, NES, SNES atd. atd. atd.. *15* *15* *15*
              Ty si fakt vtipálek.
            • del0
              "Tva predstava jak kazda pc hra jede na kazdem pc je dost naivni."

              Očividně si odborník. Uvedeš mi teda nějakou hru, která potřebuje speciální PC a nejede jen tak na něčem? Čekám kecálku. *15*

              "Na ps4 je hromada dobrych her. To ze ty nevidis duvod ke koupi je irelevantni, desitky milionu hracu ten duvod vidi, ps4 je nejrychleji prodavana konzole vsech dob."

              Jediné, co je tady irelevantní, je akorát tvůj argument o prodávanosti, který nedokazuje nic. Nedokazuje ani kvalitu her a ani jejich počet. Je to jen logický klam z příručky "nemám argument 101". Asi jako, že desítky milionů lidí vidí důvod jíst u McDonalda a jejich jídlo se nejvíc prodává. To neznamená, že tam hned poběžím si něco dát, třeba steak. Oh wait, steak tam ani nemají. *15*

              PS4 je možná nejrychleji prodávající se konzole, akorát, že skoro 2 roky po vydání PS4 je na něm prakticky jediná vlajková hra - Bloodborne.
              Ty tvoje "dobrý hry" (řiká se, že dobrý je za tři) si akorát cucáš z rukávu a samozřejmě, že si žádnou neuvedl. Proč asi, že. Většina ne dobrých, ale "fakt dobrých her" je totiž multiplatformních/remastery a ty ekxluzivitky (MGS5, Last Guardian, Horizon, Last of Us 2, Uncharted 4) jsou teprve na cestě. Po dvou letech. Vítej ve světě faktů, fanboy kecálku.
            • fanboy lofasek a jeho srdceryvna a ohrana pisnicka, jak na ps4 neni, co hrat, a tak se musi delat remastery

              tvoje naivni predstava, ze si na svym pc nezahraju temer jakoukoliv hru z minulosti, ti asi sebrat nedokazu (vetsina jde rovnou, na zbytek si rozjedu wm nebo dosbox, nez se srrat se starym hw, pro lenochy jsou tu gog verze)
            • ja jsem si koupil oba fallouty na gogu a zadamo! *5*
            • Evidentne je spousta lidi s hranim na mobilech spokojena a maji tam co hrat.

              Rozdil je v tom, ze fallout si na gogu nekoupis. A obecne rada gog her nejede treba v linuxu. Zaklinace si na svem netbooku take nepustim. Tva predstava jak kazda pc hra jede na kazdem pc je dost naivni. Za to ale kazda ps4 hra jede na kazde ps4.

              Na ps4 je hromada dobrych her. To ze ty nevidis duvod ke koupi je irelevantni, desitky milionu hracu ten duvod vidi, ps4 je nejrychleji prodavana konzole vsech dob.
            • del0
              Jistě. Na mobilech je taky co hrát. *15*

              "A to co pises k falloutovi plati i promajitele konzoli, pokud tu hru nemaji, jsou radi za remaster."

              Akorát je rozdíl v tom, že ke GOG Falloutovi nepotřebuju nic dalšího kupovat (jede to na každym PC), zatímco PS4 si koupím a dostanu nabídku her, který tady už byly na předchozí generaci, což by nevadilo (je to vlastně jako zpětná kompatibilita), pokud by na PS4 byla hromada dobrých her a ty remastery by byly jen jako bonus. Jenomže ona není a tudíž nevidím v první řadě důvod si PS4 koupit, kvůli remasterům těžko. Takže už podruhé - fail je PS4, ne remastery.
      • Jeho si netreba vsimat:) Nejaky PCkar mu kedysi zrazil macku tak je teraz nastvany na vsetkych a vybija si zlost:)
    • XorxoxTalarius
      Vim ze je to ztrata casu, ale i tak:
      Tyhle tri hry jsou skoro nesehnatelne, navic jejich piratske verze jsou dosti oklesteny, plus pokud nechces hrat pod DOSem, tak by se ti hralo dosti blbe.
      Takze secteno a podtrzno: Ty hry jinak nemas moznost si zahrat a navic ti uz ani nepojedou
      • A jak se to lisi od situace na konzolich?
        • Tak, ze ked tu hru mas, tak ju hrat mozes. Je velky rozdiel v tom, ze sa hra neda zohnat a v tom, ze si ju nemozes pustit na novej konzole.
          • To neni vzdy pravda. Proto si schovavam stary hw a nebo na gogu kupuju i hry, ktere jsem kupoval uz kdyz vysly. U konzoli si starou hru muzes zahrat na stare konzoli. V obou pripadech jsou ty nabidky zamerene na ty, co si ty hry chteji zahrat a z nejakeho duvodu nemaji jinou moznost. Rozhoduje o tom poptavka a nabidka.
            • No a u pc si staru hru zahrajes aj na novom pc, rozdiel oproti konzole je ten, ze na pc si zahrajes aj hry zo starych konzoli vdaka emulatorom ;-) Proste ako je to vzdy zakladny rozdiel medzi pc a konzolami....pc je definovane slovickom "mozes", konzoly "musis".
  • Hlavně Shadow of the Horned Rat je super hra, ty pozdější hry z Warhammeru už se mi tak nelíbily (samozřejmě s výjimkou Dark Omen). Přimlouvám se za remake, protože tyhle první 3D hry dneska vypadají opravdu strašně.

    Dobře, že to GoGáci vydali, ať Total War Warhammer vidí, s čím se bude poměřovat.

    PS: Nevíte, jestli někdy Bernhardt a spol. vyšli jako figurky? Já na ně nikde nenarazil...
  • VaZqeZ_EU
    Dark Omen Expanded 2
    http://forum.dark-omen.org/dark-omen-expanded/dark-omen-2-released-beta-t926.0.html
    • Sr_Lobo
      Už sem na to narazil, ale nezkoušel. Má tu s tim někdo zkušenost ? De to normálně rozběhat a je na to někdě nějakej návod s blbečníkem ?
      • VaZqeZ_EU
        Tady je plná hra: http://www.myabandonware.com/game/warhammer-dark-omen-4dw#download
        Tady se řeší problémy: http://forum.dark-omen.org/help-section-b7.0/
        Zrovna to jdu vyzkoušet tak dám vědět *3*
        PS: asi dostanu ban *7*
        • Sr_Lobo
          Děkuji, ti dobrý muži, až vypadnu z práce pokusim se to rozhejbat!
          • VaZqeZ_EU
            Takže jsem to spustil *4* ALE bliká obrazovka a poměr stran je špatně (ještě to dořeším).
            Zde je podrobný návod na rozběhnutí: http://forum.dark-omen.org/help-section/ultimate-dark-omen-xpvistawin7-game-fixes-t111.0.html
            • VaZqeZ_EU
              Takže..
              1: Nainstalovat nejlépe verzi "Dark_Omen_(English)_XP-Vista-7"
              2: Rozbalit Dark Omen Expanded 2 "DOExpanded2FIXED" a obsah "Install files" nakopírovat do adresáře s hrou.
              3: Hrát
              PS1: Další kampaně (http://en.dark-omen.org/downloads/2.-modifications/4.-campaigns/1.-singleplayer/index.html)
              PS2: Změna poměru stran zdá se není možná *9* ZNÁ NĚKDO ŘEŠENÍ?
  • Dark Omen a Horned Rat byli uplne super, ale kdo na to ma dneska koukat, remake by to chtelo..
  • Sr_Lobo
    Děkuji, tak a teď ten Dark Omen bych prosil *5*
    • VaZqeZ_EU
      Panebože.. to byla PECKA hra! *14*
      Shadow of the Horned Rat jsem nehrál, takže to určo prubnu.
      Škoda, že Mark of Chaos byla i na nejtěžší obtížnost šíleně lehká..
    • XorxoxTalarius
      Nevim proc, ale Dark Omen se mi moc nelibil (krome multiplayeru, kterej ale taky nebyl moc dotazenej do konce), prisel mi takovej moc jednoduchej oproti SotHR
      • Sr_Lobo
        Já právě Krysu nikdy nehrál a chystám se na ní teprve teď, tak uvidíme.
        • XorxoxTalarius
          Jako doporucuju, apropo na netu je na to i navod a ma rada k nemu je ze to podle nej vubec nehraj jestli nechces zazit opakovanou frustraci z prohry *1*
    • solomon.short
      presne! *4*
  • XorxoxTalarius
    Doufam ze se ty hry budou dobre prodavat aby se Games Workshop chytil za nos a umoznil GOGu prodavat i zbytek veci
    • Sr_Lobo
      Já doufám, že toho Omena pustěj za pár měsíců když to tady pofrčí. Akorát jelikož GW je poslední dobou víc a víc rejžovací podnik, tak se toho trochu bojim. Už takhle ty ceny kolem deseti éček sou vcelku dost, ale je to asi individuální názor.
      • XorxoxTalarius
        Tak mas moznost refundace, hra ti musi bezet na jakemkoliv systemu, takze to neni tak strasna cena. Navic kdyz si vemes ze kazda z tech her jsou opravdu desitky hodin zabavy
        • Sr_Lobo
          Pravdu máš člověče, když nic tak ten Omen za to fest stojí - pro nás zvrácené PCsexuály jak by napsal MAX určitě *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit