Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tihle "borci" spolupracovali na flatout 4,WRC 5 a 3,Moto GP 13,a vyrobili hry jako Neighbours from Hell a Police Simulator 18,takže v kvalitu realistické Dakar hry moc nedoufám,ale bude to konečně něco jiného než nám nabízejí ostatní herní studia,a jako fanoušek dálkových rallye změnu vítám.
  • Mart9
    Opravdu bych tady brzdil to nadšení. To studio není prověřené a Dakar bude sakra těžký na herní zpracování. Byl bych spokojen, kdyby se to dostalo kvalitativně na úroveň hry Tour de France. Ale auta budou ještě složitejší.
    • Tour de France je dost dobrý ale bylo by lepší kdyby potom vydávalyi víc dílů aby to mohli zdokonalovat
  • Hlavně ať to nedopadne jak WRC.. To je akorát Škoda licence, Mělo by to dělat Codemasters... Jinak držím palce a modlím se ať máme hustou porci závodění s kapkou HC zavodu *3*
    • Poslední WRC 7 je dobrý, rozhodně lepší než DiRT 4, i když nejradši mám DiRT Rally (kde mám najeto skoro 400 hodin)
  • Tajne som dúfal, že to bude hra od Codemasters. No snáď to nebude pre menšie štúdio príliš veľké sústo.
  • Doufám, že to bude podporovat i technologie s virtuální realitou jako Oculus a pod. Moc se těším a doufám, že to nebude stát granát :-)
  • když už v CGI mají zkostnatělou animaci a divné chování vozidel.. jak to asi bude vypadat ve hře?
    • Mart9
      Velmi, velmi špatně.
  • A bude tam i Loprajzisko? *5* *5* *5*
  • Mart9
    Tak ideální doba, kdy tu hru vydat, je právě teď! To zase někdo špatně naplánoval.
  • Tohle by bylo maso naroubovat to na fyziku spintires. Každopádně tomuhle projektu držím palce a doufám, že dopadne dobře.
    • To ja si vzdycky rikal o War Thunderu :D
      • Já o farming simulatoru
  • Jupiiiiiiiiiii :) To je můj sen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit