Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta divna preplacana a oplacana holka me stve, zlata Tereza, co byla predtim
  • hodný Pacman .. *1*
  • Doufám že v příštím díle bude recenze na PC verzi Fable 3. Už to hraju 3 dny a nemůžu se toho nabažit :D
    • Psychotic
      Tak k čemu potřebuješ recenzi?
      • Zajímá mě co si o tom budou myslet oni.
  • Prej v posledním GP že je nejsledovanější pořad o hrách v ČR. *1* Vždyť RE-PLAY je ve všem lepší. A to doslova
    • tvůj názor, většina populace si myslí něco jiného
      • A ta většina populace jsi ty sám, nebo ty a tvůj brácha? *3*
    • Říkali "celkově", takže předpokládám, že i s reprízou, kterou R-P myslím nemá. Takhle umím vyhrávat taky. *5*
      • Bohužel pro GP ani s reprizou nepřekonává ve sledovanosti RE.Chybí jim asi tak 20k.GP má štěstí v tom, že je na veřejnoprávní TV.Nikde jinde by už dávno s takovými výsledky neexistoval.
        Docela mi to připomíná hrej podcast.Tam taky najednou, když začali na Games dělat podcast, začli o sobě říkat jak jsou nejskvělejší, nejposlouchanější a bůh ví co ještě všechno dalšího.
        Ti "nejskvělejší" bývají většinou druzí.
  • Sjupr strit fajkt for... To snad nemysli vazne?
  • sory tiscali, re play je mozna obstojny porad ale na game page nedosahuje
    • rozhodne je tam teda (nebo byla, nevim) hezci holka s hezcim telem
      • Erien
        My už víme, že jsi retardovaný jedinec, který od rána do večera, sedí u PC a má komplex, že ho žádna nechce ;).
    • A v cem myslis ze je GP lepsi?
      Ja teprv nedavno kouknul na par dilu v ivysilani, a nevim teda. Ty neustaly pokusy o humor (kdy je to vetsinou spis trapny - obcas jsem se za ne az stydel) bych jeste prekousl, jenze od vetsinou nema ani zadnou informacni hodnotu.
      Nejlepsi jak v jednom dile venovali asi deset minut Gran Turismu (nebo to byla jina zavodni hra?) a recenzi GTA IV pak zpichnuli asi za tri minuty. "Mate mesto, auta, strilite, Nico Bellic, hotovo" : D
      No z tech par dilu byl nejvetsi extrem asi Fallout NV. Recenze na dve, tri minuty, z niz se clovek dozvedel fakt LAUTR hovno.
      Navic jen v tech par dilech jsem musel tolikrat vyvalit bulvy nad nesmyslnejma komentarema, az mi prislo, ze si to po sobe snad ani autor neprecetl, natoz aby mu to zkouknul nekdo jinej...
      Fakt netusim, v cem by mel byt GP lepsi. Snad jen pro toho, kdo se u tech vtipu dokaze smat.
      • Myslím si, že kdyby Re-play vysílali na Čt1 A GP na Prima C()()L tak by GP mělo větší sledovanost :)
      • Mne prijde, ze humor replaye neni nijak extra inteligentni ale vyhrava v tom, ze se o nic nesnazi. Diky skvelym moderatum (Mimika Tukana a vecne vesela moderatorka), nenucene vtipnym dialogum, poznamkam a vtipkum/narazkam v konverzacich se u toho dost lidi opravdu ZASMEJE a POBAVI. Humor je spise urcen mlademu publiku (rekneme od 9 do 25 ) ale OBCAS dokaze oslovit i starsi.

        Problem nastava u GP v tom, ze jejich doslova infantilni humor je zabavny pro deti pod 9 let (Proc mne ihned napada teletubbies? ). Kdokoliv starsi si jen krouti hlavou nad dalsi nesmyslnou scenkou, kde se to jen nezajimavy moderatori snazi protahnout aby zaplnili 25 minut a divak pri kazde scence ceka na pointu, ktera NIKDY nedorazi......

        Absolutni viteztvi obsahu nad formou? Ani to ale nejde tady pouzit. Je to subjektivni nazor ale co se tyce zpracovani replay i tady vede na plne care. O pohotovosti, co se tyce nove vychazejich her ani nemluvim. U gamepage je silena prodleva ve srovnani s Replayem.
      • tve "pokusy o humor" jsou spise snahy o zrecesivneni tech her ktere se recenzuji... a zaroven gp je spis takove volne pratelske sdruzeni lidi, ktera se snazi priblizit recenzovane hry co nejblize k divakovi pomoci techto scenek a komentaru...
        kdezto replay jsou komentare akorat: hraje se to dobre ma to hezkou grafiku libi se mi to 8 bodu z 10 nazdar bazar my si jdeme pro korunky.
        k GTA IV- rezence k gta IV: Mate mesto, auta, strilite, Nico Bellic, hotovo" je naprosto trefna, vzdyt o nicem taky gta nikdy nebylo takze 3 minuty je naopak moc.
        Fallout NV: pravdepobodne jsi se koukal na reportaz k DLC.
        A k tve posledni vete: GP recenzuje hry, neni to skupina komiku... jestli hledas typ humoru blizky tvemu srdci jdi a nalad si petra novotneho
        • Jaaaach : D Ty mas teda fakt ale dost...
          Nejsou to "me" pokusy o humor, nybrz "jejich" pokusy o humor, a ze se snazi o recesi znamena jako co? Porad je to z 90% trapny.
          Pokud je pro tebe GTA jen o meste a strileni, tak je chyba jen v tvoji palici. Obsahlejsich her se moc nerodi, a ze venujou minimalne dvakrat vic casu recenzovani "obycejny" zavodni hry je vysmech.
          U FNV opravdu neslo o recenzi DLC : D
          A kdyby GP skutecne jen recenzoval hry, tak s nim problem nemam (teda ja ho klidne zkouknu i takhle). Kdyz to neni skupina komiku, tak proc se teda neustale o nejaky forky snazej? Ono to navic ma k petovi novotnemu casto az nebezpecne blizko, takze si ho radsi nech pro sebe.
          Obcas fakt zasnu, jak kratkozrace jsou lidi schopny "argumentovat" *7*
        • Erien
          Scenka z Game Page: Počitač a na něm pavučina, minuta nic najednou znovu počitač a na něm více pavučiny to se opakuje asi 5krát až je celý pod pavučinou. Poté příjde komentátor a říka: "Víte co to je? To se nový "Spidy" dostal na PC". Opravdu děs a hrůza. Takže jsi ty snahy klidně můžou nechat.
      • Přesně tak.GP nemá žádnou informační hodnotu a výsledný hodnocení recenzí mi občas příjdou úplně nesmyslný.R-P je podle mě na český poměry hodně kvalitní pořad, od kterýho odcházím s vědomím, že mě nikdo netahá za nos a můžu se splehnout na doporučení o té či oné hře.
      • V ničem.
        Možná i proto má RE více než 2x tolik televizních diváků :)
        • kdyz re play tvrdi ze ma rekordni sledovanst, znamena to ze si jejich porad zapnulo nahodne 100 lidí z tohož čtvrtina přepína programy *1* , takže tve tvrzeni asi bude chybne
          • Erien
            Jde vidět, že vyhodnocení sledovanosti v Tv vůbec nerozumíš ;).
            • Erien
              Odpověděl jsem na otázku, která mi byla položena. Nejsem expert, ale aspoň tady nepíšu takový nesmysl, jako že těch 100 tisíc lidí, co byli v grafu, to zapnuli náhodně a pak to z nich 1/4 přepla jinam. :D A protože Prima Cool umožnila, další vysílání i přes prázdniny, tak sledovanost je opravdu "vysoká".
            • zatímco ty jsi na to téma expert a pojem "televizní sledovanost" jsi určitě vynalezl ty sám co? každej umíme použít google tak tady nefrajeř
            • Díky.
            • Erien
              http://www.mediaguru.cz/2011/01/jak-funguji-tv-metry-video-omd/


              Edit: http://www.mediaresearch.cz/produkty-sluzby/mereni-televize/nejcastejsi-dotazy-faq/
            • Jak ten výpočet vlastně probíhá? Docela by mě to zajímalo... *4*
          • Nenech se vysmát :)
  • jnsCZ
    MAN of War? Srsly? *7*
  • Ten Tukanův pohled na konci byl výbornej, to se musí nechat. *3* Myslím, že si tím a mnoha jinými narážkami během toho pořadu na Alžbětu dělá legraci ze všech děcek tady, co tu týden co týden onanují nad jejími přednostmi... Ale abych na nikoho nezapomněl, krom těch děcek bych pak vypíchnul ještě jednoho týpka ze Slovenska, co tu furt dokola píše, že by si ji s sebou vzal na služební cestu, a toho zakomplexovance, co o ní říká, že je tlustá. Už to začíná být jaksi trapné... *7*
    • A nebo sam tuček je taky takové děcko?:) Dělate jako by nikdo z vas neslintal po holce ktera se mu libí.:)

      Druha věc je se tu veřejně vycmrndavat o tom co by sni dělal a nebo co ma pod trickem.
    • neda se svitit, tlusta proste je
      • Tak za prvne tlusta neni a za druhe nechapu proc to tady vubec nekdo resi.
        • vyzrana je pekne, se podivej na spodni partie, neskodilo by ji kdyby se zvedla od kompu a sla se hejbat, tohle je ostuda, navic v televizi
          • tak její spodní partie určitě vypadaj tak 1 000 000 000 xkrát líp než tvoje
          • MrSanta
            Howado blbé. Styď se. *10*
            PS: ta automatická korektura mi začíná lézt na nervíky. Co kdybych to slovo chtěl použít v normální větě týkající se skotu? *1*
    • xixixao
      Já myslim, že to nebude tak úplně věkem... Minimálně ne fyzickym věkem... (aneb taky mi bylo 13 a nechoval jsem se jako ***)
      • ani si nemohl kdyz te rodice nepousteli z klece
        • Víš,oni většinou děcka nejsou zavřený v kleci. To že u vás to bylo jinak je tvoje věc ;-)
    • Amylee.Anderson
      Nojo, jsou to nerdíci uzavřený ve svém herní světě, takže ani neviděli pořádnou ženskou. :D
    • Max_55
      Ano ano svatá pravda akorát se obávám že pokud se proti těm dětem něco nepodnikne tak toho jen tak nenechají.Hajzlíci malí...
      • Nestačilo by je prostě ignorovat? *7*
  • MrSanta
    Dneska zase super. Potěšilo mě, že si u recenze druhého Zaklínače odpustili spoilery. Už jsem se natahoval pro ovladač, abych stáhnul zvuk na začátku, ale hezky se tomu vyhnuli.
    PS: Ano, stále jsou tací (já), kteří jednotku Zaklínače ještě nedohráli a navíc se jim podařilo zatím vyhnout veškerým spoilerům ohledně této hry *1*
    • Kua u nas byla v cas vysilani zrovna burka a nesla TV, je nekde mozno shlednout dnesni dil??
      • MrSanta
        Vydrž týden a budeš ho mít i tady.
      • Napiš sem e-mail a pošlu ti odkaz.
        • Tak mu tady hoď zrovna odkaz ne!
          • Tady ho zveřejňovat rozhodně nehodlám. Jen jsem chtěl dotyčnému pomoct.
  • Dneska hezký, hlavně ten vtípek na konci. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit