Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se Lara klepe když je jí zima to jsem v žádné jiné hře neviděl fakt dobrý *3*
  • Hlavne doufam ze si v tr konecne hlavni protagonistka vyhrne sukni a necha se poraden ojet, aby se aspon trochu vyvazilo to nasili ve hrach *5*
    • Si přitom hlavně nerozbij monitor.
      • já nejsem ten kdo vymyslel do hry sexsymbol aby na ní nalákal nerdy, jak můry na světlo *1*
        • Já zas nejsem ten, co se chystá fyzicky znásilnit virtuální postavu.
          • pockej kdo tu mluvil o znasilneni, muze to urobit jenom tak z legrace po tom co zabij par lidi ne? kdyz uz ten dekadentni rim, tak se vsim :D
  • Acindards
    Novou TR sleduji od oznámení kdy na mě první gameplay udělal velký dojem, ale čím novější tím míň se těším. Nemělo by to být naopak? Je to samej cinematic alias CoD + podobnost s uncharted se nedá zapřít. Každopádně už teď je jisté že tyto 2 hry se do herní historie nezapíšou a to hlavně za málo originality, ale to je u dnešních AAA bohužel většinou pravidlem. Samozřejmě můžou překvapit :). Jo a ty luky už mě taky začínají mírně vytáčet :D
  • michaliuz18
    tu zbran vo FC 3 nech si ju na nos polozi OMG , este blizsie k ocam byt nemohla !
    trojka nebude o nic lepsia nez dvojka staci sa zamyslet a zadivat na gameplaye , AI hupacej stolicky ale na to sa dá uz zvyknut za tie roky ... aj tak som ale na to zvedavy aspon pekne lokacie maju plus
  • Hanzales
    Tak ty věže a věci s tím související myslím zajímavý nápad (na kukačku po okolí taky dobrý) a ty respawny pořešili koukám tak, že po obsazení outpostu se odsunou jinam, nebo se z nich stanou přátelé :) Což by mohlo vyřešit hlavní problém dvojky. No jsem zvědavý, vypadá to přinejmenším na hodně zajímavou hru zase, ale nechvalme dne před večerem no. Ještě že těch věží je jen 18, při vyšším počtu už bych z toho měl tak trošku AssasinCreed syndrom :)
  • z videa je videt ze to bude stejna nuda jako dvojka; zase budou muset podplatit recenzanty
    • Tak, tak. Dvoja je asi stala hodne *1* pac to hodnoceni vubec neopovidalo realite hry. Za me hodnoceni tak 6-7max(stereotip, respavny atd.)
      • Robotron3
        Far Cry 2 byla jedna z nejlepších FPS vůbec, protože sázela na reálné prostředí Afriky, příběh, je to jedna z nejdospělejších FPS, které jsem kdy hrál. Bohužel hratelnost znepříjemnily respawny a různé bugy ve hře. Obsahem je to ale prvotřídní hra, která skoro nemá na poli FPSek obdoby.
        • no jako tedka jsem trosicku znejistel vzhledem k tomu jak rozhodne si to napsal:D ale myslim si ze sazani na realne prostredi afriky neni duvod proc to oznacit za jednu z nejlepsich FPS:D

          Dulezite je prave podle me to, ze se to nedalo hrat, byla to nuda, musel si kvuli kazde pitome misi jezdit hodinu pres celou mapu, po ceste te porad otravovali naprosto bezvyznamne a nudne prestrelky, musel si porad dokola opravovat auto, coz bylo uplne neuveritelne otravne, mise stejne porad dokola a naprosta vsudepritomna pitomost. A dle meho nazoru obsahove naprosto prumerna hra.
          • Robotron3
            U freeform her záleží hodně na tom, jak to člověk hraje. Když ke hře přistupuje nějak špatně, zasekává se na hloupostech, neví pořádně, jak to hrát, nebaví ho to. Až na ten hloupý respawn jsem s Far Cry 2 neměl problém, bavila mě.
        • Hanzales
          Já nevím, zas až tak moc bych dvojku (i mimo nedostatky) do nebes nevynášel. Já mám třeba FPSka všeobecně rád, ale FarCry2 je jen jedna z mála her, kterou jsem vlastně nedohrál. Naštěstí jsem si ho pořídil až ve slevněné edici. Ale prostředí a spousta elementů byla super, to né že ne. Snad trojka překvapí a z nedostatků svého předchůdce se dostatečně ponaučila. No, uvidíme.
          • Robotron3
            Neříkám, že je skvělá, ale je tak trochu jednookým mezi slepými králem. Která jiná FPS je postavená na reálném prostředí? Reálném konfliku? Máme tu samé sci-fi, kde se střílí zmutované potvory a emzáci, což jednou dvakrát je zábava, ale pořád? V tom smyslu je Far Cry 2 skvělá volba, protože nabízí jiný přístup. Souhlasím ale, že mohla být mnohem lepší, hlavně po hratelnostní stránce. Uvidíme jak trojka.
          • MrSanta
            Mě to přijde, že dvojka je hra, která se musí "umět" hrát. Nenapadá mě, jak to přesně vyjádřit, ale když člověk naučí zákonitosti, pamatuje si ty guard posty, tak pak to otravné může snadno eliminovat. Nemluvím z vlastní zkušenosti, dvojčičku jsem hrál akorát pár hodin u kámoše. Beru to podle walkthrough od stejného člověka co dělal to mnou níže postlé video.
  • Teda pardon, ale mě se ta hra úplně hnusí. Gameplay: Assassins creed, ai: Doom, grafika: první Crysis. Žádná inovace, nic originálního, jen vykrádání už dávno použitých nápadů... jediné co snad stojí za zmínku jsou herecké výkony dabérů (z jedné z těch předchozích ukázek), ty mě zaujali. Jinak ovšem: těžká nuda...
  • Magister_Peditum
    Ten FC3 nevypadá úplně zle.
  • Konečně trochu poladily staminu nepřátel. Už do nich nemusím nasypat pulku zásobníku jak tomu bylo ve FC2. Ale tech ukazatelů jako mapa, kam kouká nepřítel a supermanuv rentgenový zrak je už trochu moc. doufám že to pak půjde všechno vypnout. prostě uplně čístá obrazovka. Tak snad ve Far cry 5 se už všichni dočkáme. Velice mě těší ten velký výběr zbraní. *4*
    • No Když tam udějal výběr optížnosti jako ve FC1 tak budu celkem spokojený. Ale pořád i ty tečky jsou něco. Prostě se podívat dalekohledem, zapamatovat si počet a pozice. Ale i nepřátelé se hned nevyplašili když jste jednoho potichu na krku rozesmáli tak snad to tak pujde. No ale hlavně mě těší dravá zvěř. tigři a ve vodě žraloci *4* stahování kůže a houbaření. NICE!!! Mapa taky dost velká na courání se po okolí. Doufám i ve vedlejší bezvýznamné mise pro odreagování. Držme palce a ať už je to tady!! *5*
    • stamina znamena kapku neco jineho :)
    • MrSanta
      Supermanský zrak je způsoben označením nepřátel pomocí toho "inteligentního" dalekočumu. Domnívám se, že když si je neoznačíš, tak ja tak znázorněné mít nebudeš...?
      Ze zbraní jsem nadšen taky, navíc možnost jejich úprav (snad toho bude mnoho, pro "tuning" zbraní mám slabost). K tomu ještě vývoj postavy podle vkusu hráče. Snad to bude mít pořádný vliv. A navíc zmizí, zdá se, otravný respawn guard postů z FC2.
      • Shaker
        to oznacovani nepratel takhle fungovalo uz v jednicce ne? mohlo by to bejt trosicku vic hardcore, uvidi se no
        • MrSanta
          V jednotce se ti po označení dalekohledem akorát znázornili jako bodík na tom kompas cosi. Kolem nepřátel se, když si se na ně díval skrz dalekohled, udělali "závorky". Z vlastního pohledu se ti ani označení nepřátelé nijak v krajině neznázorňovali. Pro názornost jukni na video http://www.youtube.com/watch?v=NFDrUMShf3c&list=PLF9BF219FD09C83A5&index=1&feature=plpp_video, od cca 09:58
          • Hanzales
            Malilinký bezvýznamný tip ;o) V youtube klikni dole na "sdílet", pak "Možnosti", pak zaškrtni "spustit v čase" a odkaz pustí video rovnou ve zvoleném čase :o) http://youtu.be/NFDrUMShf3c?hd=1&t=10m4s
            EDIT: Haha, a jak na potvoru to zrovna nefunguje :D :D
            • Hanzales
              :D Hehe, no to tak bývá :) Já věřím, že to znáš, jen jsem chtěl hodit tip pro případ, kdyby ne ;o) Ono hele, já třeba z komplama mechtím už od dob 286tek a i nedávno mi jeden nováček ukázal něco, co jsem nevěděl. Jsem mu říkal: "ty jo, tak to jsem fakt nevěděl" :D
            • MrSanta
              *2* Ha, děláš machry a haj*ly máš na chodbě *3*. Díky za tip, ale příjde mi jednodušší tam ten čas prostě napsat. Já tady s těma různýma embedama a podobnejma kravinama moc neumím, vždycky když jsem chtěl někde "zamachrovat", tak jsem pak ten příspěvek musel opravovat třeba 3x, než to mělo kýžený výsledek *7*
    • Alebo to skor bolo neucinnostou zbrani :) A opotrebovavanie zbrani je tiez prec, pravdupovediac proti opotrebeniu nemam vyhrady, ak je to ale spravene s citom a nie ako v dvojke ze vystrelim 100x z AK47 a mozem ho zahodit. Asi tam mali neznackove kalachy z trznice :D
  • MrSanta
    Až na můj vkus příliš malý model magnumu nemám Far Cry 3 zatím co vytknout. Od této hry jsem spíš čekal zklamání, ale nyní to vypadá naopak jako velká pecka. Stále jsem opatrný, ale...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit