Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já toho Smejkala nemám rád. To si fakt myslí, že má nějakou univerzální pravdu, nebo co? Není vůbec schopnej připustit názor někoho jinýho. Ano, Bethesda dělá hodně chyb, ale stejně mě jejich hry většinou baví, a o to jde především. A Karel, ten opět všechny převyšoval, moc jsem se nasmál. Díky za FC.
    • smejki
      *15*
    • Paulcz
      Hmm to, že něco někoho baví je individuální, ale dobře odvedená práce je universální věc :) Když si spousta herních firem dává záležet, aby jejich světy a hry měli určitou logiku tak to může dělat i Bethesda ne ? :)
      • Hmm, dobře odvedená práce je samozřejmě taky individuální, podle toho, kdo ji posuzuje. A to že některá hra má vystavěnej svět tak, aby dával logiku ještě neznamená, že ta hra bude zábavná. Mě na hrách od Bethesdy vadí spíš zabugovanost.
  • https://www.youtube.com/watch?v=nZk1yJ4_s7A
  • Ten fail překladatelskej moment z konference Square Enix + zahajlování jak bonus :-)
    https://youtu.be/aQwlJzROy38?t=47m20s
  • Thorar
    Super oživení, ty podcasty jsou někdy už trošku šedivé, nudné, tohle bylo příjemné zpestření *1*
  • Tohle byl dokonalej podcast *14* *14* Jen skoda, ze "Káju" uvidíme zase až za rok...Smejki byl tez vybornej, volejnik dobrej standard *5* *3*
    • drda je jako koreni, staci ho trochu sem tam

      ale pak neni potreba jinej host ve studiu, staci moderator, kterej mu zada tema a drda si z toho udela stejne svoje *5*
      • to jsem zvědavej dneska na Fuku jestli to bude podobný
  • slavek.skara
    ty vole když je tam Karel tak to je o zábavu postaráno.....jsem se v práci poskládal po peti minutách :D
  • Karel na hrad!
  • Nemoderovanej, nevtipnej, informačně nulovej, chaotickej a bordelovatej. Takový byl v kostce tento Fight Club. Toto už ne prosím.
  • Cosi
    Drda je absolutní primitiv, který se velmi rád poslouchá. Už ani ty jeho humory nejsou moc vtipné. Myslím, že by se skvěle hodil na českou letsplayerovou scénu.
  • Keyz
    Karel, čas 54:30.

    "Když sundáš trenky, je tam hnědej štít?" *15* Zásadní dotaz o KC , který zůstal bez odpovědi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit