Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Bude sexy kostým elfky? Nemyslim pro pány. 

  • twicer

    Haters gonna hate. Kritizovat a vytýkat už dnes umí každej blb. :)

    Posila je to určitě vítaná, přeji Hodně štěstí s nakopnutím, nebude to jednoduché.

  • mx0r

    Diskusia o tom, ci Alzbeta ano alebo nie mi pride ako diskusia o tom, ci je dany sportovy komentator dobry, alebo nie. Nechajte jej cas, su to “iba videa o hrach,” nebudte tak prisni. Ten fight club bol fajn, nebol primitivny ani nudny. Ale mozno mame ine ocakavania, ja tam vyklad Schoppenhauera necakam. Btw, ja by som tam rad videl sem tam rad videl aj Lukasa s jeho intelektualnou pozou, tiez niekedy zabavne pocuvat. Aj ked on to mozno myslieva vazne.

  • moody

    Videorecenze prosim.

    Dik Sarko...teda Bety.

  • Pan_Klobouk

    "Sledujte Fight Club #466 s Bětkou Trojanovou o Final Fantasy VII i výročí PlayStationu 2" A ona tomu nejak rozumi? Jsem mel za to, ze je Xboxarka a hraje spis zapadni hry. ;)

    • 0011

      Cože Alžběta "Japanese bullshit" Trojanová že nerozumí Final Fantasy?! To je sprostá pomluva! 😉

  • triptich

    betka v games na full?? skvelá správa, výborné posílenie partie a snáď uvidíme zas rast gamesov :)

    • CRYPT

      Mozna jsem jeden z mala, kteri ji opravdu nemusi videt, stacilo mi videt par podcastu nebo jak se to nazyva s ni a jako ne diky, radeji knihu... Vlastne abych pravdu rekl, tak jedinni co mne na games.cz drzeli pri sledovani jakychkoliv videii, byl Pavel a Honza, kteri byli odejiti a maji vlastni channel, coz potesilo, jejich prednes, retorika a pripravenost je o x levelu vyse, nez cela banda games.cz dohromady, takze videa na games.cz sleduji jednou za 3 roky, kdyz uz nahodou se objevi neco co za to stoji to sledovat. A rozhodne prednes a vystupovani tady pani/slecny Trojanove neni urcite nic, na co bych se potreboval divat. 


      p.s. asi se to nikdy nedozvim, ale uprimne zajimalo by mne, jestli si games.cz polepsilo nebo pohorsilo s odchodem prima dvojky, protoze bez kecu i podle liku/disliku retro gamesplay bylo nejsledovanejsi vubec tady

      • triptich

        chápem. ale ako som písal nižšie corvus-ovi, či už je alebo nie je niekomu betka sympatická, svoju robotu ovláda. a jej robotou je marketing a schopnosť predávať. presne ako píšeš, games má dlhodobo zostupnú kvalitu videí a stráca iskru (aj retro chytilo nový dych po osamostatnení, je to vidieť na vortexe, kde chalani oproti svojmu pôsobeniu v hrej výrazne rastú kvalitou, aj indián sa snaží inovovať a modernizovať). a práve to si osobne sľubujem od slečny trojanovej. novú iskru a energiu, nejakú iniciatívu a to najmä vo vnútri redakcie, kde to vlastne ani nevidíme.

    • Corvus

      Ano, to bude zase zcela odborný výklad o FF VII :-) Ehm.

      • triptich

        ja to vnímam z väčšej perspektívy. betka nech je aká je, vie robiť svoju prácu (aspoň čo podľa re-play súdim) a po neúspechu s new game+ je dúfam hladná po úspechoch a trochu rozpumpuje dosť stojaté vody. + gamesákom neuškodí, ak svoj fanklub prevedie aj sem.

        jasné, všetko záleží na X ďalších faktoroch, ale ja verím, že toto je ten pozitívny krok, ktorý games potrebujú ako soľ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit