Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi jen se nedělejte,každý na to čeká jak na boží hamburger!!.Tak že se nepřetvařujte:-),já se na to taky těším a určitě to nebude horší než minulé díly,grafika vypadá parádně a to tam bude i DX11!.Moje gtx 295 už je na to stařičká....ale snad to nebude jak v Battlu 3!! jen bez xp!.Ten pes ovládaný přes ten kamerový ovladač je teda fakt úlet!! to samé ty rozbité dveře když tam skočí oknem a vyrazí dveře a utíkají jak fakt před nějakým Alienem:-) a to ještě nad hlavou střílejí jen ne do toho Psa:-).Zabití psem Během vteřiny na udušení vlastní krví.Snad to bude mít parádní příběh!!. *3* nebo *11*
    • Vždyť já se nepretvaruju a taky těším, jen mě štve to diktovaní co má dělat při stealth akci.
      • Jasně to mě štve taky.Neříkám že se přetvařuješ zrovna ty *4* .Já se na to těžím a moc,dokonce jsem si to už koupil,jen čekám až se odemkne *5* .Sem dost zvědav na ten Multiplayer.
        • adamouncz
          Už předobjednané? Skvělé po vydaní mi můžeš půjčit steam *1* . Né, dělám si srandu. Ale vypadá to že letos vyjde dost dobrých(doufám) her: Cod, Bf4, Furious 4, Rambo the game, a z jiných žánrů třeba Coh2 nebo Batman AO. Vypadá to na skvělý rok. *5*
          • Jasně hned až vyjde ti ho půjčím xD!.Jo to je super že vyjde tolik her,jen aby stáli za to"!
            • Tak COH2 vyšlo, už ho hraju a opravdu myslím že stojí zato i přesto že většinu strategií moc nemusím. No a ten zbytek nwm.
  • haha to same jak rychle a zbesile 6 *1* .
    Prudcent: "Hele Joe kolik bude stat vyvoj"
    Sef vyvoje: "Franku tak asi jak minule"
    Producent: "ok tak tam dejte nejaky novinky, pribeh sesmoli Judi hned potom jak mi rano preblafne a puste to ven"
    *1* *1*
  • Tunnel game of year..... Já se jim divím že to můžou ještě vůbec vydávat. I když zase na celým světě to bude nejprodávanější trhák roku a pro masy hráčů co chtěj za odpoledne sfouknout film ve kterým občas zmáčknou tlačítko na myši to bude lahoda... O grafickým kabátě se netřeba zminovat.... To už tu zaznělo mnohokrát že to je prostě dojná kravička celýho COD posledních let... No uvidíme ty hodnocení až to vyleze ven, to zas budou samý 9tky a nedejbože i 10tky!!! *8*
    • Zajímalo by mne, kterej bezmozek by dal této blbosti 9 nebo 10... *1* *1*
  • Po tomhle co jsem videl, musim rict fail. Dojde slepým vývojařům, ze toto je pr. use r( nejde to napsat ani s teckou ani mezerou?
  • adamouncz
    Jo a o coopu se něco říkalo? Nahrazení něčím jiným potvrdili?
  • Pes je tam jen kvůli tomu, aby ve vás vzbudil to malé dítě, co mělo psa (nebo ho máte), a kvůli emocím k němu vztahujících se....a je to moc...vypadá to navíc divně, navíc je lepší než komisař rex, protože kousne do ruky a pak instantně zlomí vaz týpkovi když se mu podívá na krk či hlavu....
    a proč je slyšet nejdřív výstřel, pak je vidět a slyšet letící kulka (asi) a pak ten týpek umře?
    • kennyB
      Nekousnul nejdřív do ruky a pak do krku??? Nebo jsem viděl špatně???
    • adamouncz
      A jako v jakém pořadí to má být? Napřed umřít, potom výsřel a nakonec let kulky??? *8* To jsem nepochopil.
      • asi mal na mysli, ze naboje letia vacsinou rychlejsie ako zvuk.
        • A jo teď jsem si to pustil znovu a fakt je něco špatně. Výstřel a pak moc dlouhá pauza než je slyšet hvizdnutí
  • mne sa hlavne nepaci ten pes, vyzera/sprava sa skor ako alien. Extremne inteligentny aj na mlhave povely, plizi sa ze ho nikto nezbada, zabija behom sekundy....proste alien :D. Este aj ta reakcia ako vybehli vojaci z dveri bola ako by do miestnosti vtrhol alien *5*
  • a ještě něco.... taky bylo dost divné, že když padal ten "asi" kostel do té propasti tak hra vzala hráči otěže čili se nemohl asi 3 vteřiny hýbat ani otočit hlavu a prostě tu scénu MUSEL vidět!!!! *16* to mě taky se*e tenhle přístup jak pro retardované = jako co je moc je moc, ale...!
    • Jasně,ale to je je jen kvůli tomu aby si toho ty lidi vůbec všimli a nepropásli to.Já u Feara 1 pořádně ani tu Almu neviděl na tož abych se ji lekl! ale tak třeba jsem lama jen já:-). *7*
    • No je to celkem zbytečnost, ale nějaký moc velký problém to není. Mnohem horší byla ta hra za psa. Na jednu stranu úžasný, na hlavu padlý (myšleno jako chvála) nápad, ale to vodění za ruku *10* .... Jsem se těšil že když se to jmenuje ghosts tak tam bude nějaká stealth akce, která u MW3 v singlu dost chyběla, ale asi to bude opět jen diktát zdržující od zábavnějšího střílení. Doufám že ten pes půjde použít i jinak, třeba likvidovat bomby nebo nějak čichat miny, že když by něco cítil začal by kňučet a čím silněj by kňučel tím jsi blíž atd.
      • bylo by to super, ale pořád to je dog of duty! tohle bude prostě další díl a nemá cenu od toho čekat (podle mě) něco víc než deb*lní střelníci a koridorovku! pes se využije možná v jedné - ve dvou misích navíc v tom videu i tomu psovi říkali co dělat (tím myslím hráčovi), takže to je úplně jedno jestli člověk hraje člověka, psa, delfína nebo mouchu stejně bude dělat to chtějí oni.... někde se krčit pak zmáčnout E a zachránit svět!
  • tohle není trolling ale prijde mi vtipné jak nekterí tady nadavají na codko a pritom hraji betafield a chvali frostengin *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=Qr8NYaNom8I

    codko je hlavne o zabavnem multi a ne o single kterej je tam jen tak navíc ok?
    • Singl navíc? Je dobře vidět že už od MW2 je tam navíc spíš multiplayer. Ten MP je teď hrozný chaos když je tam jen 12 hráčů. Snaží se to vyrovnat množstvím zbraní ale tím dochází k hroznému nevyrovnání, u BO2 se dá hrát akorát hardcore ale core mód je tam fail. Zábava ten MP je, to napětí za jakým rohem na tebe někdo vyletí, ale dost nedodelaná zábava. Hlavní je tam spíš ten hollywoodský single.
      • call of juarez 1 má dobrý multiplayer. Stejná hratelnost jako u cod ale není to takový chaos a není tam tolik přesílených zbraní. A hrajou tam fakt dobří mistři, někteří se ve zlomku sekundy trefí pistolí do běžícího 100m vzdáleného hráče (samozřejmě bez cheatů). Jediný problém tam je že je to na kola, tedy po umrtí musíš čekat na resp. než se všichni pobijou.
  • By se to mělo jmenovat DoG oF DUTY! Si dělají srandu s tím psen, ne? Mozek si klidně nechám vypláchnout bortícími budovami a únikem ze smrtelné situace na poslední chvíli, ale psa zabijáka co na povel likviduje hlídky - už když to píše tak to zní směšně.... to už je moc! Toho REXE v té USA neměli vůbec pouštět, už se těším až jako ten pes bude hráč pilotovat letadlo nebo aspoň řídit člun... zase!
    • Čím šílenější tím lepší. Jen mě štve že mám na psi alergii. *13*
      • Oprava: psY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit