Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Studio nema zkusenosti s pribehovymi hrami. No, studio mozna ne, ale lide v nem ano. Ostatne je tam spousta lidi z Infinity Ward. A byt jsem Titanfall 2 nehral, tak vetsina lidi se shoduje, ze slo o jednu z nejlepsich kampani v FPS za posledni roky, vernou nejlepsim dilum COD. Takze toho bych se nebal, spis me zajima, jak si povedou se zmenou zanru a perspektivy. Preci jen akcni adventura je neco jineho nez FPS.

  • KrPa

    EA s SW nikdy nic dobreho neudelaji

    • Veskoslav

      SW:TOR nic neříká? Nemyslím si, že by to byl průšvih. Takový příběh za agenta Impéria je v rámci nejenom MMO jeden z nejlépe napsaných.

      • iSpirit

        Veskoslave a máš za sebou ve SWTOR nějakou Hardmode operaci či PVP arénu v max gearu? Nebo soudíš mmorpg jen dle story. Já to osobně se SWTOR vzdal, jelikož oni z toho opravdu potom udělali špatné single RPG s prvky mp, ale mmorpg to nepřipomínalo ani náhodou. Bavím se o době, když tam přidali ten single(Eternal Throne). Jako ber to tak, že já to každý měsic platil, i když to bylo F2P, takže jsem hrál vyšši instance jako jeden z prvních a měl top gear. Snad to nehodnotiš jen dle story agenta.  

        • Derp_1337

          Jo, SW:TOR byla single player hra s multiplayer prvky a nebylo to skutečné MMORPG. A to jako má být špatně?? Když ses nad to povznesl a nevnímal to jako špatný pokus o MMORPG, tak to byl skvělý Story zážitek.

          • iSpirit

            To nebude zase tak úplně pravda. Naopak na začátku se hodně snažili. Launch nebyl ok, jenže pak to šlo nahoru. Byly tam zajimavé instance, dobří bossové, dobré taktiky, muselo se přemýšlet při progresovaní, jasně nebylo to wowko, ale opravdu se snažili. Jenže pak s příchodem lvl 65, kdy všichni hráči čekali na další content přišel zářez, udělali z toho single hru s mp prvky. Jinak v žádném připadě to není koncpivované jako single hra, do 50 lvl děláš x fetch questů, že ti u toho story neleze na nervy je fajn, ale herní náplň je klasické mmorpg. 

            Jenže co se dělo pak okolo lvl 65, to už byla hrůza. Nerfovaní, zjednodušení skill tree, čili zabili kombinaci skillů a hybrid postav. Pořád slibovali zlepšení enginu, které přišlo po třech letech, jenže pořád to nebylo 100%. Tolik přešlapů si fakt ve hře nepamatuji. Pokud ale tvrdíš, že to byla single hra, tak se sakra pleteš, do lvl 65 to bylo klasické mmorpg. Samozřejmě casual Veskoslav, který na F2P zahrál story agenta, tak pro něho to může být single hra. Většina hráčů to chtělo hrát jako mmorpg, proto to po lvl 65 šlo doprdele.

            • Derp_1337

              No právě, ten endgame content na typické MMORPG prostě neměl.
              Hodně lidí na nejvyšších levelech se s tím nechtělo štvát a raději začali hrát novou postavu odzačátku. Nová postava, nové story.

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                ale měl, bylo tam pár období, kdy tam obsahu bylo dost. Kdyby se toho drželi, tak ta hra je jinde, bohužel asi tam byl nějaký CEO Veskoslav, tak z toho v roce 2016 udělali singe RPG se sračkoidním story. BTW hrál jsi tu hru někdy?

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Jasně, 2 hlavní postavy, které jsem hrál trochu víc, a pár dalších postav, u kterých jsem si ale maximálně tak projel hlavní příběhovou linku a dál jsem je nehrál.

        • CRYPT

          Ale co si budeme nalhavat, Story Agent mel fakt paradni :D

          • iSpirit

            To je možné, ale měl jsem jen sithké bojovníky. Jugga, Socku, a moje prim byl Carnage Mara do pve a do pvp pak Dece Sin.

      • CRYPT

        Jenze MMORPG neni o pribehu ale o multiplayer hrani. A to rikam jako clovek co hral SWTOR par let s NIM progressem a Elite Warlordem mainem. Tech hodin tam mam neskutecne mnozstvi. SWTOR byla sr*cka celkove, kdyz nepocitam story <3 a PvP. Jenomze SWTOR jako MMORPG neskutecne neobstalo. Jen tak mimochodem tyden zpatky jsem to zacal zase hrat, v navaznosti na KOTOR, ktery jsem dohral. SWTOR bude porad u mne zapsan jako hra, ke ktere mam velice vrely vztah, ale tod je asi tak vse...

        P.S. Jeste bych dodal jen tak pro predstavu s porovnani s WoW, ktere jsem zacal hrat, potom, co jsem skoncil sw SWTORem - engine WoW vs SWTOR 1000 a 1na (pritom oba enginy stoji za prd), End Game content WoW vs SWTOR 100 vs 1na, PvP WoW vs SWTOR 1 vs 100 (WoW je neskutecnej fail co se tyce PvP oproti SWTORu), STORY WoW vs SWTOR 50 vs 100 (Hold SWTOR mne pro mou malickost mnohem lepsi story line a ja nikdy nebyl fanouskem WoW) a kdyby mi to ted v noci myslelo, tak bych dozajista dokazal vysmolit dalsi body.


        Kdyby SWTOR byl rekneme Single Player jako pokracovani KOTORu, dalo by se rici, ze by to mohlo mit uspech. Pripadne jako kooperativni akce + pvp. Ale jako zanr mmorpg neskutecnej fail. A to co se deje momentalne, vlastne ne, to co se deje od doby tusim 2016-2017 kdy prislo sra*koidni Knights of the fallen empire, i ten story line je vysmech. Posledni co by se dalo povazovat za dobre byl jeste Oricon a Dread Masters, potom to stalo za starou belu. A jeste dodam co mne neskutecne zarazi oproti WoW, ve SWTORu, kdejaky armor set, color crystal apod = vsechno je za cartel coiny, ktere se kupuji za real love. V porovnani s WoW, kde jsou mount dropy, armor sety ze starych opsek atd. for free, jen to chce grind - nesrovnatelne

        • iSpirit

          Dread Masters bylo ok ještě, souhlas. Ti rytíři nebo jak se to jmenovalo, to byla hrozná sr@čka a strašně mě to otrávilo. Jako to tam vypadá teď, jestli jsi to zapl? Zajimá mě PVE i PVP, jestli udělali nějaký skok. Já jsem ani nedodělal ten zk@rvenej singe u tech rytířů. Jsem tak dva možná tři roky mimo. Přesně už nevím. 

          • CRYPT

            Je to +- stejne jako pred 2mi/3mi lety. Bio Austin dela na modifikacich, ktere jsou uplne ale opravdu uplne k nicemu, jako ted pri poslednim updatu pridali moznost vytvareni log pro guildu. Navic jak mergnuli servery, tak mi prijde, ze tam stejne moc lidi nepotkas. Takze Red Eclipse treba, kde jsem hraval ja uz neexistuje. Ted se dela na pokracovani noveho Story Linu, kde se i objevil Darth *****, ale to nebudu spojlovat, potesilo mne to. Pridali tam novou Arenu a novou WZ, ktera je presnou kopii Alderaanu, akorat reskinovanou na Rishi nebo co to je za planetu. Premyslel jsem ze bych si koupil suba, ale nebudu davat za mesicniho suba to co si uz platim ve WoW, kdyz ten content je sh*t. A na 20 fps ve WZ na 70kach fakt nejsem zvedavej

            • iSpirit

              Tak ono to bylo jasné, že přežije, už ten jeho flashpoint, kde proti němu jdeš, ukázal, že ho nechtěli úplně odstranit. Jinak co tak čtu, tak vypadá, že se vracet nebudu, absolutně se nikam neposunuli. Díky za info😉

      • KrPa

        byl to prumer jako MMO a pokud to chces srovnavat se single SW hrami, tak to byl propadak, posledni dobra SW hra byla Empire at War

  • KIMCID

    srdce zaplesalo

  • Carnage666

    Vypadá to zajímavě ale zatím žádný gameplay takže zatím bez hajpu.

  • kkING

    Snad to dopadne dobre

  • No trochu se bojím, že to bude plné animací, ale kdyby to mělo spád ze třetí osoby jako v Dead Space, tak by to mohlo být dobré. Každopádně KOTOR1 KOTOR2 byly desítkové hry.

  • COŽE?! Pouze mužský protagonista?! Předpotopní, maskulinní,  0/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit