Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nářezi, zuřivče...... Nice zuřivce jsem od kick ass nevidel a tahle rolicka mu moc sedí *3*
  • Dokud se bude ubisoft chovat k platicim zakaznikum jako ke kriminalnikum - tak na ne kaslu. Ne ze by delali spatny hry, ale nic bez ceho bych nedokazal zit taky ne ....
  • Takze FC3 vyjde s cz tutulkama na vsech platformach? aspon tak to zni z posledni vety .
  • filias
    Celkem dobré video. Je vidět, že UBI to myslí s filmováním her vážně. A zatím trénuje na takovýchto krátkých propagačních.
    • jj je to pecka :D a budu rád když bude používat svoje herní předlohy (myslím jako herce) Je to pak snadnější se do toho vcítit :P
  • to video je urcite sponzorovane ubisoftem
  • kupodivu to je opravdu vtipné
  • Tvůrce titulků by se měl chytnou trochu za nos a upravit si slovníček *1*
  • sice tý hře zatím moc nevěřím ,ale filmeček se mi libil dost ;) .
  • Mato1987
    ten týpek čo tu hraje vaasa vyzerá naozaj vierohodne :)
    • Možná je to tim že ho podle něj vytvořili... *1* *1* *1*
      • Mato1987
        Máš pravdu, to som napr. nevedel. Ináč sa volá Michael Mando.
        Tu je krátke videjko, kde vysvetluje ako nakoniec podľa neho premenovali a zmenili hlavného antagonistu hry
        http://www.youtube.com/watch?v=wTL9kzcUuvA
  • Nechutny, stejne nechutne jako reklama na resident evil s mrtvyma telama v reznictvi. Jsem nenormalni ja nebo takhle posrana doba, ktera si libuje ve srackach. Cim vetsi svinstvo, tim lepsi marketing? pffuj, bleju.
    • VonHayek
      Posraná doba??? *7*

      Můžu se teda zeptat, která jaksi nebyla posraná?
      Ať se podívám kamkoliv do minulosti, tak tam jsou hnus, masakry a mrtvoly přítomné vždy a to hlavně v reálu, ne takto virtuálně.

      Doufám také, že si například nemyslíš, že první hnusná válka byla ta 2. a všechny předtím vedli páni gentlemani, kteří když už se zabíjeli, tak to dělali ve vší slušnosti a s grácií. *15*

      Prostě minulost je plná sraček...
    • Súhlas,

      je to odpad. Dnes platí, čím viacej fekál, tým viacej "COOL". Degeneráti.
    • zas tak špatný to nebylo, ja tam videl akorat jednu mrtvou opici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit