Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Proč nelinkujete rovnou video z youtube? Jede to o poznání rychleji.
  • Trol.diskuzni
    Až Steam jednoho krásného dne zkolabuje či bude úplně zrušen, tak se z toho místní propaganda po*ere a bude ještě ráda za shareservery a torrenty! *1* *5*
  • matty-the-gamer
    Tak abychom už to konečně uzavřeli (jo a vím, že jsem začal já!):
    To že jsem ztratil heslo a mail je čistě moje věc a moje chyba. Ale nenechám si za to nadávat do retardů, jak mě oslovil jiný kolega zde.
    Pořád nesnáším Steam a herní služby, důvodem není postrádání mého hesla, ale to jak služba funguje atd.

    A těch pár lidí, co mě tady buzeruje, řešit nebudu. Jestli je to baví tak ať.
  • S těmi stupidními příspěvky máš pravdu ( jsou na úrovni člověka co opakuje zvláštní třídu se zastydlou pubertou ) ale že se to tím omezí? vůbec je to prostě krok zpět *9*
    • GlaDOS
      No podle toho, co tu čtu teď a co jsem četl předtím se to docela hodně omezilo.
    • matty-the-gamer
      ?
  • @matty-the-gamer, host: Hoši, vy jste retardovaní? Že si nepamatujete email ani heslo, to je jen vaše debilita, máte si to někam napsat, když na to nemáte hlavu. A že se nespouští Steam klient, to je jen váš problém, že máte zabordelené systémy kdoví jakým bordelem natahaným z Internetu.
    • GlaDOS
      Chtěl jsem napsat to samé. To, že ztratím heslo a pak i mail je pouze má blbost. Jenže někteří lidí si to nemyslí a mínuskují ostošest.
    • Jazz
      Souhlas, za to, že je někdo blbej jak poleno a zapomene mail nebo si ho nenapíše je jeho chyba...
    • matty-the-gamer
      To že se nám nelíbí, že se Valve, EA a Microsoft cpou do všeho není žádná demence. Nemám vůbec "zabordelený" systém a o tom co si tahám z internetu na disk mám dobrý přehled. Hesla si pamatuju, ale po půl roce kdy jsem Steam naposled "nuceně" spustil (jinak bych nemohl hrát jistou hru) tak to heslo a email tak nějak zmizí, zvlášť po přeinstalování systému.

      Jde mi jen o to, že normální člověk nepotřebuje, aby mu nějaká služba otravovala život. Pořád nějaké registrování, ověřování... A jestli mi mínusy dávali jen de*enti co mají steam jen proto, že si sami neumí stáhnout patch (tedy steam to stáhne za ně), tak se nedivím, že jich mám tolik. Nemusel bych si pamatovat tolik hesel, kdyby každá blbá hra nepotřebovala registraci na nějakém webu nebo službě. A podle tebe jsme retardovaní? Protože máme jiný názor? V tom případě je mi tě líto... *9*
      • No asi takový přehled opravdu nemáš, ono se to samo určitě nepokazilo. Ale to by chtělo mít pořádný antivir s firewallem, neznámé aplikace spouštět alespoň v sandboxu, když už ne ve virtuálu a hlavně nespouštět každou blbost, co kdo pošle. + Penetrační testy, zabezpečit síť proti odposlechu, pořádně šifrovat a skrýt WiFi apod.

        A že by měli lidi Steam proto, že si neumí stáhnout patch? No tím to opravdu asi nebude, ale stejně je to pořád lepší, než hledat patch na X let starou hru, kterou moc lidí třeba nehrálo, oficiální stránky už nejsou, všude jinde už je smazaný, a že jsem už na takových pár narazil.

        O té demenci to pořád platí, že si člověk nepamatuje ani emailovou adresu, na kterou se registroval, aby si tam třeba nechal poslat reset hesla? To demence prostě je, co zapomene příště, kde bydlí, nebo jak se jmenuje? Když už má člověk paměť tak děravou, má si vymyslet pořádné heslo o větším počtu znaků, co se neobjevuje ve slovníkových databázích (rainbow tables) a zařídit si LastPass, kde si všechny ostatní necháš vygenerovat a uložíš.
        • matty-the-gamer
          Zabezpečit síť proti odposlechu? Pořádně šifrovat a skrýt WiFi? Hm... tak to mluví za vše...

          Jasně a ta hra s neexistujícími oficiálními stránkami bude určitě zrovna na Steamu že?

          Myslet si můžeš co chceš, to mě absolutně nezajímá, člověk v životě vždycky narazí na chytrolíny (tobě podobné), jediné co může udělat je zadupat je do země a nevšímat si jich. Pamatovat si 20 a víc různých hesel, které obsahují přes 10 znaků (kombinace znaků, písmen a čísel) na různé stránky a služby je celkem fuška kamaráde, zvlášť když se na takovej Steam přihlásím tak jednou za půl roku. Tak laskavě nekritizuj. To že jsem si zapomněl heslo není chyba steamu, ale moje. Já si ale stěžuju na to, že se na to steamu vůbec musím registrovat.
          • Jinak se omlouvám za označení retardovaní a debilita, nechal jsem se unést. Jen není fér svádět vlastní chybu na systém Steamu, ten za Vaše problémy opravdu nemůže.
            • matty-the-gamer
              No, upřímně se též omlouvám za to označení "d e m e n t", je to jedna z mých přehnaných reakcí, přitom jste jen napsal svůj názor. Nesvádím svojí chybu na Steam, nesnáším ho tak nějak všeobecně. Ale to už je věc názorů, někomu to vyhovuje, někomu zas ne. A myslím, že bychom už mohli nechat této "diskuze" a zase žít dál. *4*

              Jinak k tomu LastPassu: Díky za tip, podívám se na to. *4*
          • No ale tak se pak nediv, že ti něco nejde, když podle videa za 5minut nabourá WiFi i blbec podle videa na YouTube a pak už není problém identifikovat systémy a nainstalovat sw, o kterém ani nevíš. Lidi jsou prostě holt hloupí, používají něco a ani si neuvědomují nějaké následky. Zabezpečit si síť není až takový problém a je o tom dost zdrojů na Internetu, ale sám vidím po městě samé WEP případně i nezaheslované přístupové body, na ty se může připojit taky jen v*l a nechat si odposlouchávat přenosy, nejlíp nijak nešifrované, ale kolik lidí to dělá? Skoro každý...
            A 20 různých hesel? Co jsem říkal, stačí pár základních jako mail a služby často navštěvované, k ostatnímu poslouží LastPass, kdo neví, o co jde, tak ať si pohledá, pak už se mu hesla ztrácet nebudou!
          • Jazz
            Bože, bože...
            Kde ty tvoje kecy bereš ?
            • Jazz
              Můžeš klidně urážet jak chceš, v té kategorii jsi i ty.
            • matty-the-gamer
              To že píšu "kecy" je pouze tvůj osobní názor, nikoliv fakt. No, je to tvůj názor, do toho už ti "kecat" nebudu. Už jsem si totiž zvykl že na GAMES.cz diskuzích je tak 70 % diskutujících tak trochu (jak bych to řekl abych nikoho neurazil) "d e m e n t n í c h" a všichni se snaží být strašnými chytrolíny. S nima se nikdy nevybavovat lidičky... *4*
      • Hanzales
        bych zase jen podotknul ;) třeba to stahování patchů je spíše o pohodlí. Stáhnout a nainstalovat patch je asi to poslední, co by se nedalo zvládnout. No a v případě digitální distribuce se registrovat musíš všude tak jako tak a v případě krabic někdy třeba pro získání obsahu navíc taktéž. Na tom steamu ti právě stačí to jedno heslo. Pokud už nějaký distributor hry chce na steam protlačit ještě nějakou další ochranu/registraci, provede se to alespoň vše samo na pozadí před prvním spuštěním, bez nutnosti jakékoli interakce. Pokud tohle vše odpadá, je pro změnu nutnost mít DVD v mechanice a to třeba mně otravuje ještě víc.
        EDIT: ještě tak. Pokud máš na steamu 2-3 hry tak jo, ale když má člověk her přes 50, tak je Steam doslova zlatý a vytahovat krabičku z poličky už jsem kolikrát i lenivý ;O)
      • matty-the-gamer
        P.S. A ještě se vývojáři diví, že se tak málo prodává, když si nechaj nacpat takový saj*ajty do svých her.
        • Hanzales
          Vývojáři se nediví. Ochrany mají na svědomí vydavatelé, investoři a to jsou jako že jo, troubové. Boj s pirátsvím by mohl Don Quijote de la Ancha asi závidět, protože větrné mlýny hadr. Jediný správně na to jde CR Project. No a Steam se mi osobně právě v tom výčtu zdá asi jako to menší zlo.
          • matty-the-gamer
            Pravda, CD projekt je fakt zlatej *4* , to je snad jediná firma od který kupuju hned za plnou cenu. Vlastně ještě Splinter Cell od Ubi mívám vždycky předobjednaný. Doufám, že ho vydaj, protože ta jejich politika "Na PC se krade, Na PC tedy nebude" je dost blbá. *9*
    • Kde prodavaj "vsechno vim, vsechno znam"? Nebo ze by to byl jenom pocit?
  • blahorodie
    Tak tento diel relacie bol jeden velky ODPAD, uz je ta dvojka dost trapna *13*
    Skoda, to naozaj na slovensku a cesku nesu normalny ludia co urobia zaujimavu relaciu?
    WTF ? ved ty dvaja su ako na baterky, bla bla bla
    • Přitom ty "Behind the scenes", co lze shlédnout například na youtube, vypadají docela slibně... Nechápu, že z toho nakonec vznikne taková břečka. *6* *11*
      • blahorodie
        mozno by si mali raz precitat aj tuto diskusiu, mali by vediet aj citat, ved sa ucia scenar naspamat jak male deti basnicku do skoly *1* Inak ty dvaja na seba pozeraju ako keby si dali nejaky joint travy *1*
        • Cahir
          Hoši, nepřestáváte mě překvapovat. Že tady žvaníte o ničem a ve většině času se zmůžete akorát na buzerování, na to už jsem si zvyknul, ale že si připadáte důležití a myslíte si, že si ty vaše žvásty potažmo někdo vezme k srdci, tak to už je moc. *1*
          • blahorodie
            tak to neber k srdci ale k analu. Dalsi diel re-play bude o com ?
            To nevedia normalne moderovat, ucia sa tie retardovane keci naspamat ?
            • GlaDOS
              Napiš jim email a poraď jim, jak to mají dělat. Bude to užitečnější, než když to budeš psát tady.
          • Hele, já si to určitě nemyslím, mluv jen k němu! *1*
  • matty-the-gamer
    Už se celkem těším na hry z roku 2012. Nejslibněji vypadá nový Borderlands, Diablo, Prey 2 a celkem mě láká i Inversion. A taky doufám, že Steam a ostaní služby budou v roce 2012 zničeny!!! *16* (zbožné přání) Zapomněl jsem totiž heslo od účtu a nepamatuji si už ani jméno svého emailu, takže mám po Oragne Boxu... Kdybych se nemusel nikde registrovat, tak by se nic nestalo... teď abych to šel stahovat z uloz.to. Jestli ještě někdy bude Newell říkat že hráčům se musí nabízet služby jako steam, tak si za ním vyjedu s lopatou a pytlem na mrtvoly *15* ...
    • matty-the-gamer
      A ještě mi nějaké osoby dávají mínusy... Ach jo *2* kdo tyhle služby potřebuje prosím vás? Jsou naprosto zbytečné...

      EDIT: Ne, ale vážně, vy co mi tu dáváte mínusy, napište zde alespoň svůj názor, protože já bych vážně rád věděl, co vás na tom steamu tak fascinuje...
      • Hanzales
        Všechno, co Steam nabízí :) Hlavně akce, auto-updaty, jednoduchost instalace (s rychlým netem obvzláště), komunita no a jede mi už pár let, no řekněme, že jednou jsem se do nějaké smyčky nebo co dostal, ale jinak se nikdy nestalo, že bych se nepřihlásil, nebo se něco posmolilo. Jen ta rychlost bývá poslední dobou při těch akcích v pytli, ale nenaděláš nic. Např. z mé strany není nač si stěžovat. (btw nejsem účastníkem mínusek, ty si zaslouží jen pár vyvolených) ;o)
        Jo a hlavně: To závěrečné video s bugy bylo mazec, pobavilo velmi *1* Celkově dobrý díl, jen ten fotbal manager jsem musel přeskočit, ale to samozřejmě neznamená, že by to tam nemělo co dělat ;o)
      • cítím s tebou mě se už dva dny nechce steam vůbec spustit. Když se chci zalogovat tak program přestane pracovat Jeden den hraješ a druhý den zapneš PC a ono to nereaguje. Přišel jsem o 9 her tak su nasrate jak svina
        • Urug
          Většinou pomůže smazat ze složky Steam soubor ClientRegistry.blob . Za 6 let používání se mi nestalo, že bych se dostal do patové situace, kterou bych musel řešit smazáním celého Steamu i s hrami.
          Ano občas se chová zvláštně a dokáže člověka trochu potrápit, ale je to v mezích únosnosti. (takové windows mě trápí každý den daleko více)
          Osobně pro mě Steam představuje spíše výhodu, ale chápu, že někomu vyhovovat nemusí. Přesto požadavky na alternativu v podobě pevných médií neuznávám, protože jsou zpátečnické a jsou přirozeným průvodním jevem při přechodu na novější technologie - a ať se vám to líbí nebo ne, jsou to technologie pohodlnější, levnější, chytřejší a šetrnější k životnímu prostředí (dobře to už zní trochu jak demagogie, ale když se nad tím zamyslíte je to pravda *1* ). Navíc buďme rádi, že se tohoto úkolu zhostilo zrovna Valve, jednou k tomu totiž dojít muselo a mohlo to být daleko, daleko horší...
          Rozhodně netvrdím, že je Steam bez chyb, a že v něm nepostrádám ještě určitou další funkcionalitu, a že to je dokonalost sama.
          • Díky za radu ale stejně mi to nepomohlo prostě Steam není schopen se zalogovat.Jestli výde nějaká hra vyžadující Steam budu muset si ji stáhnout jinak nevím *9*
    • Divotvurce
      Naprosto s tebou souhlasím. Takové internetové služby moc nemusím. Nesnáším, když mi Steam napíše "Tato hra není k dispozici, zkuste to později". Co to jako je? Já si za hru zaplatím a nemůžu ji hrát? To je taky důvod, proč mi nové Saints Row leží nepoužité v poličce a místo něj hraju pirátskou verzi.
  • No to jsem ještě nezažil všude samá buzerace. Kvůli debilnímu komentáři si mám zakládat email. Kterého vola tohle napadlo *16*
    • matty-the-gamer
      Je to holt dosti debilní. Hádám, že je to proto, že několik jedinců píše s několika přezdívkami na jedné IP a taky proto, že tu je dost neslušných uživatelů kteří mají dosti podobnou přezdívku jako trol.diskuzni, né li stejnou a tak se to dost plete. Skutečný důvod ale neznám. A jo, je to buzerace, ale zeptej se sám sebe: "Je na světě a na internetu nějaké místo, kde nejsem omezován?" *9*
    • No, neodvažoval bych se jej nazývat "vola", ale pravděpodobně pana šéfredaktora... *1*
      • v tom případě Pana Vola Šéfredaktora
    • Hmm a to jsi si ho založil jen aby jsi si mohl postěžovat... *7*

      Jo a povinná registrace je na někteřých stránkách u všech diskuzí, takže si nestěžuj...
      • JJ založil proto jsem taky psal VŠUDE samá buzerace dokáže mi někdo říct na co je to dobrý? To než se sem vůbec proklikám skrz nějaké debilní přihlašovací údaje to mě jako má ten rapl přejít? *16*
        • Vyhledej lékaře či jinou odbornou pomoc.
          Pokuď tě dokáže tak naštvat pouhá nutnost naklepání pár písmen, tak jsi nebezpečný společnosti.
          • to že mi tu doporučuješ lékařskou pomoc si neodpověděl na otázku na co je to dobrý? Nebo tě nic inteligentnějšího nenapadlo?
            • V diskuzi pod Re-Playem je to proto, že lidi mají zvyk sem psát kydy jako "š*kal bych Bětku" atd.
              Zavedením povinné registrace se to omezí.
  • Adam_M
    A co Max Payne 3? Na ten se jako netěší?...
  • SW na to videu vypadaji snad lip nez ve skutecnosti:)jinak souhlasim hru si proste uzivam,zkousel jsme vetsinu mmorpg a zadne me nechytlo tolik(jsem sw fanda,mam rad ty hudebni podkresy atd)..jinak Betka je fakt kocka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit