Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Veškoslave, Veškoslave... Zase urážky na všechny strany. Třeba příště. *6*

    Kronoss1 dostává +1, Cahir rovněž za sepsání poutavé fantasmagorie! *14*
    • Shaker
      tak ty ses nepoucitelnej a nadavkama si clovek od takovych jako ses ty aspon ulevi, kdyz dnesni internetova doba nedovoluje nic radikalnejsiho jako za starych dobrych feudalnich casu. ;-p
  • 25:22 s Totalnych Chujovin.
    VIP zona Nintenda *1* Boze to su uboziaci.
    Ze za taketo pycoviny ich niekto plati *7*
    • Veskoslav
      Kdyžto Tebe nikdo nechce a za nic neplatí.
  • Masa-san
    Jakoby nehledě na to, že tahle diskuse je perfektní ukázkou toho, jak hluboko někteří z nás dokáží klesnout, pojďme se raději vrátit k hlavnímu tématu videa i tohohle webu, tedy ke hrám. *3*
  • To troll: tak ukaž tvuj facebook ty krasavče chci vidět tvuj kimono-like ohoz .. *15*
    • Kronoss1
      Facebook stojí za ho*no a i ty to víš. *5*
      • Jak to *8* ? Mně vyhovuje *4*
    • Trol.diskuzni
      Takové z.m.r.d.y, kteří by na facebook účet nejraději vydávali občanky, mám nejradši... Polibte mi všichni zádel s fejsíčkem. *6*

      Pro pana Poláčka: Bude mi ctí být zaBANován za patřičně vulgární projevení názoru na psychománii jménem Facebook skrze příspěvek na svém oblíbeném herním webu! *14*
      • Shaker
        nam by taky bylo cti, kdybys dostal ban :D
      • Veskoslav
        Ono je jedno, FB, lide, Xchat. Fotka lze ukázat i jinýmy způsoby, trole.
  • Tohle je nekoukatelný.Zrušte to.Strašně moc akční a vůbec,já raději nedělní chvilku poezie.
  • Trol.diskuzni
    OMG, co se to tam zjevilo na té obrazovce? Ta slečna vypadá jak nějaká proevropská kurtizána čtvrté cenové s oným prapodivným "kimono-like" návlekem a otáčejícíma se kovovýma cetkama v uších... *15* *15* *15*

    Ach jo, ten RIPlay je nepoučitelnej. No však to v podcastu říkali, že se na to dívají akorát 12-letí fracci, co si s láskou každou sobotu zpracovávají svého ptáčka u tv - délka pořadu je tomu samozřejmě uzpůsobena na míru. *5* No, moc tomu nedávám... Dopadne to jako Gamepage. *11* *11*
    • Veskoslav
      Trole ty ji musíš milovat, to jinak není možné.
      • Provokatér bez názoru začíná mít deprese z toho, že nikdy mít žádnou holku nebude.
        Politujme chudinku trotla. . . . . . . To by stačilo :)
      • A sám nosí v sandálích fusekle
      • Ten tak moc jak já tebe.

        Nezapomeň:
        http://i47.tinypic.com/260qxk7.png
        • Veskoslav
          U2:)
    • Takový kazišuky jako jsi, ty mám nejradši *2*
    • No ak teda myslíš na Betku, tak to si vedle jak ta jedle. Podla mňa jej to seklo. *1*
    • A jéje, tady zase bude diskuze...

      Ale nikdy nezapomeň:
      http://i46.tinypic.com/2q84vgx.jpg
      • BoB.2
        V poho jen mě baví ty jeho rádoby řeči. *15*
        • Chce se to hlavně řídit tímto:
          http://i48.tinypic.com/2meztib.jpg
    • BoB.2
      Kolik pořadů o hrách jsi natočil ty? *4*
      • Amylee.Anderson
        Zdejší rencezenti udělali taky kvanta her, co?
        • Shaker
          jenze troll neni recenzent, prezentuje tu jen svoje kydy, doma ho asi utiskujou, stejne tak i v praci, tak sel na internet, kde mu pres hubu nikdo neda :)
      • Trol.diskuzni
        Natočím, až budu mít pocit, že by to mohlo k něčemu být... Žel mnoho lidí touto mírou soudnosti v našich končinách neoplývá, a proto nám tady vznikají paskvily typu RIPlay. *6* *6* *6*
        • panejo, ty musíš být vážně hnusnej jak prdel, že máš takový komplex:-D ale chápu tě, je to asi nesnesitelné žít s vědomím, že se nikdy pravděpodobně intimně nezblížíš se ženou, která by se vzhledově alespoň trošku moderátorce přibližovala! ale nezoufej třeba se jednou dočkáš a nějaká se nad tebou slituje, i když se obávám, že mnohem větším problémem bude tvůj mozek, který musí fungovat jako dokonalá antikoncepce:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit